Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

llumka
2. mar 2010

cessy dostala som ale neviem otvorit hm
inak baby ako drzite?
ja drzim pred chvilou som si dala dusene kur.prsia 100g
obcas mam chut nieco sladke,poviem nie ved musim vydrzat ved je to iba 4 dni

alana1111
2. mar 2010

dík prišlo.dnes nám začali robiť výťah tak musím chodiť aj s malým pešo iba na 6.poschodie tak idem len na obed a mám dosť,ale zajtra pôjde a potom nepôjde 2dni.tak sa musím zásobiť.

dzio2
2. mar 2010

baby co tak jedavate ked drzite tu 4dnovu dietu? 😕 mozno skusim aj ja 😉 treba neako zhodit

nadhera
3. mar 2010

ziadne zazitky z chudnutia? neviem najst vahu, takze som sa nevedela odvazit, ale podla oblecka zistujem, ze sa nieco deje 😉

dzio2 - mrk predchadzajuca strana

cessy - z kapustovej /tukozrutskej/polievky som v pohode dala dole kila, prve tri dni mi polievka este chutila, potom som ju uz nemohla vidiet. Figel je v tom, ze cim viac polievky jes, tym viac chudnes. nno ked som si pomyslela stvrty a piaty den, co mam opat jest, tak som radsej bola viac hladna ako syta. zvladla som len dva taniere za den. zato moja polovicka mi polievku vyjedala kazdy den, lenze on ju mal len na obed a popritom sa riadne stravoval. Kamarata zacal boliet zlcnik, takze polievka skoncila vo wecku.

cessy
3. mar 2010

llunka, tak potom neviem, vsetkym sa dal mail otvorit... 😕

nadhera tak to ti verim, to mas riadny telocvik...

cessy
3. mar 2010

halo, to uz nikto nechudne???kde ste?? 😕 😅

cessy
3. mar 2010

maminkatn , emmo, debra ako sa drzite, uz ani nenakuknete?? ☹

cessy
4. mar 2010

neako rychlo ste to vzdali ☹

llumka
4. mar 2010

cessy ja pokracujem,dnes mam 4 den,uz neviem dockat kedy zajtra postavim na vahu
😀

nadhera
4. mar 2010

ja sa nepostavim,lebo vahy niet 😀 odlozili sme ju,lebo mali sa vecne vazili a skakali po nej a je veeelmi dobre odlozena 😀

ale podla oblecka som daco dala dole a zacinam behat 😉 pockam,kym drahy dojde z prace, vsetkym pripravim jest a ja odidem . si mozno ani nevsimnu.

dzio2
4. mar 2010

ako zistim ci som zhodila nieco, ked nemam doma vahu?neviete?

nadhera
4. mar 2010

odmeraj sa kracirskym metrom - pas,boky 😉

simik.slabiarova
4. mar 2010

Caute baby,sledujem vase debaty,aj ja by som potrebovala schudnut a dost,pocas tehotenstva som pribrala 24kg,po porode som schudla zostali mi len 2kg navyse,ale bohuzial teraz ma mala 4roky a na mna sa prilepilo 10kg,mam sice vysku 183cm ale to brucho ☹ ☹ ☹ Boli casy ked som mala 60kg,teraz mam o 20kg viac,z malou som stale na materskej na predlzenej,poradte nieco na chudnutie 🙂 🙂 🙂

Inak cessy,zdá sa mi že sa poznáme,neboli sme spolu raz na Silvestra na Duchonke na chate,ale to bolo ešte za slobodna??? 🙂 🙂 🙂

susi157
5. mar 2010

ahojte sledujem vasu tem tak som zvedava ci ste schudli tie 4kg.tak piste kolko ste schudli a mozno vyskusam aj ja 🙂

nadhera
5. mar 2010

nieco som dala dole,ale neviem stale najst vahu 😀 par dni pauza a prejdem na stravovoanie, co mi poslala cessy.

dzio2
5. mar 2010

no ja so presla uz iba na zeleninu tvrdy syr a vajicko a parka , rano jedno vajce a paradajku, obed varena zelenina a parka , potom ked som hladna tak si dam 4platky syra a vecer iba cerstva zelenina takto som uz 3den , ale ja pauzu nedam budem tahat viac dni

llumka
5. mar 2010

dnes som vazila tak mam dolu 2,5
mam prestavku ale vecera lahka

emmo
26. máj 2010

Ahojte,
neozivime tuto temu? 😅
@cessy,@debra,@maminkatn a vsetky ostatne?

jazminn
26. máj 2010

a to sa dá?... 😀

cessy
26. máj 2010

halooooooooooo

cessy
26. máj 2010

@jazminn vsetko sa da len treba chciet 😉

cessy
26. máj 2010

emmo kedy tu asi byvas?????pokecali by sme....
od kedy ideme na dietku????

cessy
26. máj 2010

@emmo ani nevies ako som sa potesila ze si tu napisala 😉
uz som na tuto temu aj pomaly zabudla 🙂

emmo
27. máj 2010

@cessy jeeej som rada,ze si sa ozvala....
no kedy zaciname?a ktoru dietu ideme drzat 4dnovu,alebo tu co nam posielala @debra?alebo mas nejaku novu?
Chcela by som zacat co najskor. 😉

emmo
27. máj 2010

Byvam tu poobede ked mala spi cca okolo 14hod a potom vecer,ako sa podari.

cessy
27. máj 2010

@emmo jeejda ja tu praveze byvam tak od 12 do 14 hod...a potom vecer ked neni muz doma a ked mi maly spinka...

vies co mohli by sme skusit, mam taku novu jendna znama z nej schudla 7 kg ale drzala ju presne podla rozpisu.
nepoznas ju nahodou??je to 2 tyzdne potom tyzdemn pauza a potom zas 2 tyzdne. ak budes chciet poslem ti ju mailom, pozries a zhodnotis ci budeme tu drzat, alebo neaku inu 😅

cessy
27. máj 2010

@emmo ak sa sem dostanes, posli mi do IP tvoj mail, ja to preskenujem a poslem ti to 😵

cessy
27. máj 2010

@emmo alebo navrhni ty neaku, pridam sa

macka01
27. máj 2010

ahojte dievčatá,tak som sa dala na tu vašu 4 dnovu dnes.Poradíte mi?Ked som zvyknutá piť viac káv za den,než je uvedené v jedálničku,tak môžem?či treba striktne dodržiavať všetko???dik

cessy
27. máj 2010

macka01 ja ked som ju drzala tak som si dala aj o jednu kavicku viac, myslim si ze by to nemalo moc vadit 😉