Za aký čas sa dá schudnúť 6 kg?

31. okt 2022

Za koľko viete schudnúť 6 kg,toľko potrebujem dať dole mám 171 a 68kg a 2 roky po pôrode ich neviem dať dole,😭😭

h2
31. okt 2022

6 kg pri tvojej výške a hmotnosti dáš v pohodičke a bez veľkého obmedzovania dole za 3 mesiace. Dá sa aj o dosť rýchlejšie, ale neodporúčam. Stiahni si kalorické tabuľky a ideš. ✊

amelie2017
31. okt 2022

171 a 68 kil nie je nadvaha. Mas normalmu vahu, takze ak chces schudnut, budes musiet pridat pohyb a ubrat z prijmu. Nie len ten, ze behas cely den okolo deti. Na to si telo zvykne. Mne sa najviac osvedcila rychla chodza. Kazdy druhy den idem 7km. Sacharidov sa nevzdam uplne, ale obmedzila som. Polovicna porcia ryze, zemiakov, cestovin. Raz taka zeleniny. Aj sladke si dam, aj pizzu, len nie celu, ako pred tym, ale ozaj tolko, kolko potrebujem. Ale cim nizsia vaha, tym pomalsie to ide. Mozno by som pockala na novorovnu vyzvu od fitshaker. Budes mat motivaciu.

autor
31. okt 2022

@amelie2017 áno rozmýšľam nad tým fitshake

hipuska
31. okt 2022

@amelie2017 prosím ťa, a kg ti idú dole?

autor
31. okt 2022

@h2 mám kalorické ale ja milujem sladké a veľa a začala som cvičiť ale stále niečo. .deti choré,potom ja a nejdem,doma sa neprinutim! Ale už musim

h2
31. okt 2022

Ja som minulý rok schudla 10 kg z presne tvojej hmotnosti. Úplne bez cvičenia. A jedla som všetko, upravila som len množstvá, podľa kalorických tabuliek. Išlo to skoro samo. (Potom som sa na to síce vykašľala, takže sa mi väčšina vrátila späť. Taktiež to išlo samo. 😂☹️)

amelie2017
31. okt 2022

@hipuska z 86 na 69. 86 som mala 2 roky po prvom porode. Potom som zacala chudnut, otrhotnela, znovu pribrala. Rodila som cca 90 kilova. Teraz som 16 mesiacov po 2. porode. Vahu mam ako pred 1. tehotenstvom. Ano, menej svalov, brusko vacsie, ale uz som spokojna.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
31. okt 2022

@elizabet173 😁😉

nnnuuunnn
31. okt 2022

Za 2 mesiace ideálne. Alebo 100g denne... T.j.700g týždenne.

kotvickaa
1. nov 2022
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

Moje klientky to maju dole v priemere za 2 mesiace. Fitshaker vyzva je sice motivacna, ale nevyhodou je ze jedalnicek maju tusim vsetci rovnaky :-/

lailaveve
26. jan 2024

Odporucam kaloricke tabulky👍..ja som s nimi dala za 22dni dole 5,5kg...viem ze kazdy povie ze je to vela za tak kratku dobu ale islo to same ziadne nejako obrovske obmedzenia...dala som si aj z kolaca...a vaha ide dole...treba dodrziavat prijate kalorie tak aby neprevysili tie vydane...fyzika nepusti😉.....

lailaveve
26. jan 2024

@lailaveve a co sa tyka info vahy vysky a tak...tak mam 48rokov,tri deti 169cm a teraz 58,5kg....uz si chcem vahu udrzuavat lebo v mojom veku ked idem pod 58 tak uz som moc vychrtla...najviac sa to zacne prejsvovat v tvari....inak jasne ze 3x do tyzdna cvicim+denne prechadzky..tak aby som mala denne aspon 10000krokov a este mam doma chodiaci pas tak ked je vonku skaredo alebouz moc neskoro taksi odkracam na pase(da sa tam aj naklonit plosina cize idemakoby dokopca😉)...takze urcite strava tiez pohyb aby telo neochablo a svaly sa nestratili...lebo aj to plati..cim viac svalstva,tym viac soalenych kalorii aj vklude ked clovek nic nerobi😉

trisha_r
21. mar 2024

Za 12 dní sa to dá dať dole , water fastom