Zábal z morských rias

17alexis
10. aug 2014

Baby, robíte si niektorá doma vyrobený zábal z morských rias??? Kúpila som si druh Fucus, ale nikde na nete neviem nájsť, ako si tie riasy mám pripraviť. Ten Fucus to sú také ako malé zrniečka. Prípadne máte nejaký domáci osvedčený recept ako poraziť tú potvoru? Už vidím hrudky, keď si stlačím kožu na stehnách. :(

zita19
10. aug 2014

@17alexis nepozerala si spravy vo stvrtok ci v piatok? Myslim na Markize. Celulitida je geneticky podmienanena... A geny neojebabres 😀 😀 😀

17alexis
autor
10. aug 2014

@zita19 Spravy nepozerám, len čítam, čo je podstatné. :D To mi je jasné, že je geneticky podmienená, ale moja mamča má 47 rokov a celulu nikde. 🙄

sissy27
10. aug 2014

@17alexis jaj no, keď ide o celulitídu, tak tam zohráva jednak úlohu genetika, ale hlavne je to zrkadlo nášho spôsobu života... takže šport a racionálna strava, zdravý životný štýl (žiadne ponocovanie, divoké žúrky, alkohol, cigarety, lieky - aj tie voľnopredajné...), pomáha aj sem tam detox, lymfodrenáž, starostlivosť o pokožku je tiež dôležitá, ale sama o sebe nič nezmôže...

17alexis
autor
10. aug 2014

Tak ja nefajčím, nepijem, nežúrujem, stravujem sa celkom dobre, aj sa snažím piť dosť veľa a stále nič.... :(

zita19
10. aug 2014

@17alexis a co babka a tetky, aj po ocovej strane? To ze nema mama neznamena, ze to nemas v rodine.

17alexis
autor
11. aug 2014

@zita19 Neviem, babkam a tetám som na stehná nekukala. 😀 😀 😀

briketa
11. aug 2014

@17alexis ja sa akurat morskymi riasmi napchavam, je tam vitamin A, C, zelezo, vapnik. Ako by to asi malo pomahat na stehna? 😀

17alexis
autor
11. aug 2014

@briketa Neviem, ako by to malo pomáhať, ale našla som na nete recept na domáci zábal, aj gély z rias sa robia proti celule, ale neviem, ako si ich mám pripraviť do toho zábalu... v obchode, kde som ich kupovala, mi povedali, že aj na vlasy je to dobre robiť si odvar a tak...

briketa
11. aug 2014

@17alexis na vlasy je to dobre a skutocne ucinne proti lupinam, to je naozaj pravda (byvam priamo pri oceane, tu sa to bezne na to pouziva, ale proti celutke nikto nic. My to tu jeme, alebo potom tie vlasove pripravky)

17alexis
autor
11. aug 2014

Fíha, žeby som sa presťahovala???