Žiadne sladkosti do Vianoc

Ahojte.
Od pondelka vyradujem uplne sladkosti lebo nejak som ss rozjedla a necitim sa dobrr. Chcem skudnut do visnoc adpommn 5 kg.
Kto sa ku mne prida? Aby sme sa podporili,lebo sladkosti to je zavislost.
lia6
14. okt 2013
Ja sladkosti nejedávam už dávno...tak všetkým držím palce, aby to zvládli 🙂
kristina74
14. okt 2013
Ahojte, ja len také rýchle info z práce. Na raňajky chlebík, bylinkový čaj, desiatovala som mrkvičku s kalerábom, ale do obeda ešte ďaleko a ja som vám už nejaká hladná 🙂.
Na sladké ani nemyslím, tak hádam sa nám to podarí. Pekný deň všetkým x-) .
gucciok85autor
14. okt 2013
Takze dnes zaciname.
Ranajky: pohankove vlocky s jogurtom a susene goji
Desiata: 2 jablka
Obed: zemiaky s morcacim masom+ ladovy salat- nie je to dobra kombinacia ale dilhsie to zasiti.
Vecera: bude strukovy privarok. Vela vody.
Kto zacal so mnou - bez sladkosti do vianoc nech napise co zjedla za cely den ;; 🙂
gucciok85autor
14. okt 2013
@kristina74 "abstak" zacne tak o 2 dni ;-p
ficksacha
14. okt 2013
Tato tema sa mi celkom paci 🙂. Aj ja som zavislak na sladkom, bohuzial. Ale viem z vlastnej skusenosti, ze sa to da bez sladkosti. Na zaciatku je to tazke, ale DA SA TO! Par dni som drzala Macingovej detox a cuduj sa svete moja chut na sladke vymizla. Stacila mi naozaj len ta troska (ani nie lyzicka) medu do jogurtu a par susenych sliviek na desiatu a vobec som nemala potrebu siahnut po cokolade. Takze dnes som aj ja zahajila odvykacku 🙂... takze mam pripustenu len lyzicku medu (med velmi neoblubujem, takze mi to staci) a doobeda ovocie.
gucciok85autor
14. okt 2013
@ficksacha med to je v pohode. Predtym v lete alebo aj cez zimu jedavala som do obeda len ovocie aj na ranajky
Vacsinou 2 jablka alebo banany. Jogurty som dlho nejedla. Teraz jedavam lebo kojim.
Poobede zelenina s niecim.
Vtedy mi nechybali sladkosti. A clovek je aj z nudy ako som si vsimla u seba. Niekto si zapali cigaretu. Niekto zas zahana nudu s jedlom.
kristina74
14. okt 2013
Gucciok, tak ja jem 5krat denne, ranajkujem o pol siestej, takze adoon tu zeleninu alebo ovocie si musim na desiatu dat, aby som vydrzala do obeda. Dnes na obed som mala cesnacku a grecku musaku, no nie je to zrovna dietne jedlo, ale zostalo nam zo vcera z obeda, tak som si vzala do prace.
Na olovrant paradajka s cottage cheese a veceru budu vlocky v pohankovom mlieku.
My mame velku spotrebu medu, ja aj deti ho milujeme, kupujem od vcelara, citala som, ze okrem toho, ze je zdravy, podporuje aj metabolizmus, tak hadam je to pravda.
Inak dik za tuto temu, pomoze to, teraz naozaj nemozem zjest ziadnu maskrtu, lebo by som sa tu musela s tou hanbou priznat 🙂.
gucciok85autor
14. okt 2013
@kristina74 ked si das na obed musaku to este je v pohode. Nedala si to na veceru.
Som rada ze tato tema sa rozbehla :-p
mirabelluska
14. okt 2013
@gucciok85@kristina74 tak dievcata, rozbehli ste to vo velkom vlastne zdravom style 🙂 ja dnes: ranajky-tvaroh, desiata-jablko, obed-fazulova polievka s vajickom na tvrdo, olovrant- cesnakovy rozok, jablko, vecera-grahamova hrianka s maslom a paprikou 🙂 a litreee caju a nejeka ta kava 🙂
mirabelluska
14. okt 2013
inak uz asi mesiac vsetky kolaciky co k nam babky nanosia krajam na male kusky a hadzem do mraznicky a ked ma prepadne fakt nezvladnutelna chut na sladke, tak si kusocek ku kave rozmrazim, vzdy je to lepsie ako tie kupovane sladkosti plne eciek, teda aspon ja sa tak utesujem chichi :-p
gucciok85autor
14. okt 2013
@mirabelluska ved to.ze domace su najlepsie. Kupovane mi nejak nechutia. A ja neviem takto po troske si dat zakusok-to je ten problem :-p
michellka85
14. okt 2013
jaj, tak som dnes jedla len jogurt s musli, obed a vecer krajec chleba s paradajkou :-S som zvedava dokedy vydrzim :-p pol dna ma boli hlava, a to ma minimalne bolieva 😞 dufam, ze po 2-3 dnoch ma to prejde 😉
hori
14. okt 2013
@kristina74 😃 😃 😃 rehocem sa na tom prispevku, ako tvoje deti zdravo ziju, ked im sladkosti zjes... 🙂 ja som taka ista... aj moje deti tak zdravo ziju... :-p ked su sladkostove "suchoty", nepohrdnem ani brumikom ci cokoladovym milacikom... a detom davam "mlsat" kukuricne chrumky... 🙂 veru, mala by som aj ja s tym cosi spravit, ale idem na to postupne, lebo to by teda bol iny abstinencny sok... mam taky zlozvyk, ze si castokrat dam v zhone nieco sladke namiesto obeda a potom obedujem o piatej popoludni... tak toto by som chcela odstranit ako prve...
ficksacha
15. okt 2013
Mne sa vcera darilo celkom dobre, ale dnes vaha ukazala hrozitanske cislo (uz som sa asi mesiac nevazila...netrufala som si 🙂 ). Tak idem na to uplne z ostra. Vcera ranajky - vlaknina a proteinovy shake, des - par susenych sliviek, obed - ovsena kasa v sojovom mlieku + orechy, goji, jablko a broskyna, olov - gaspacho (kupovane ma len 42 cal/100 ml) + troska parmezanu a vec - tvaroh a velikanska mrkva.
kristina74
15. okt 2013
@ficksacha No ja ta obdivujem, ja kebyze zjem na ranajky par susenych sliviek a do obeda uz nic, tak niekoho od hladu a nervozity roztrhnem 🙂. Ja sice ranajkujem o pol siestej, ale beriem to tak, ze ranajky su zaklad, naucila som to aj deti, aby sa dobre naranajkovali.
Mozno by to chcelo pridat pohyb, ja chodim do prace aj z orace peso, spolu 7 km, ale nic ine nestiham, takze to beriem ako druh sportu.
mirabelluska
15. okt 2013
@kristina74 fiiiha 7km to je poriadne vela, to fakt nahradi sport, uz by som ine aktivity ani nezvladla 🙂
mirabelluska
15. okt 2013
@ficksacha vcerajsi jedalnicek si mala ukazkovy, mas moj obdiv 🙂
ficksacha
15. okt 2013
@mirabelluska Co Ti poviem, jeden den vydrzat nie je problem. Len ja musim mat presny system. Urcene co, kedy a kde. Inak v jedeni "nepoznam brata". Nemam hranicu, neviem kedy mam dost...teda presnejsie...nikdy nemam dost.
ficksacha
15. okt 2013
@kristina74 Na ranajky som mala protein. Slivky boli az na desiatu. No, tak 7 kilakov pesi do roboty? Tak to je teda dost. A v zime, v tme... to Ti teda nezavidim. Ja tiez mam rano makacku...o pol 7 zacinam bicykel takych 40 minutiek/ 20 kilakov.
kristina74
15. okt 2013
@ficksacha V zime je to najkrajšie....keď ticho sneží 🙂 a ja rýchlo šlapem a šlapem...to ti je talý relax....nikto odomňa nič nechce, žiadne : Mami, kde mám toto a pomôž mi s tamtým. Len ja sama a ticho. Svoje deti milujem, ale niekedy potrebujem byť aj sama so sebou. A práve ten čas peši do práce a domov je len môj 🙂.
Spozorovala som aj to, že som aj odolnejšia a otužilejšia. Minulý rok som skúšala fitko, ale vôbec som to nestíhala časovo., takže som zostala len pri tej svojej chôdzi a bicykli.
Ešte keď sa mi podarí zbaviť túžby po čokoládke ( milujem horkú 🙂), tak už to bude super.
gucciok85autor
15. okt 2013
@michellka skus vela vody pit. To by malo pomoct
gucciok85autor
15. okt 2013
@ficksacha ten jedalnicek znie dobre. Len ti to aj staci? Napr na ranajky?
yyyyanula
15. okt 2013
Waw, baby, držím Vám palce. Ja síce schudnúť nechcem, ale sladkosti jem teda v enormnom množstve. Mala by som obmedziť, ale neviem si predstaviť, žeby som si za celý deň nedala absolútne nič sladké... Tak ale budem sa inšpirovať, a skúsim sladkosti obmedziť na jeden keksík/malú čokoládku denne. Vzdať sa toho úplne nechcem, to by bola zo mňa chodiaca kôpka nervov 🙂 Držím všetkým palce 🙂
ficksacha
15. okt 2013
@gucciok85 Protak mi na ranajky celkom staci. Od vecera sa na neho tesim 🙂 S tym vecernym mam problem... ako nahrada vecere mi nestaci a chyta ma hlad.
jaruska6
15. okt 2013
Ahoj kočky, tak všetkým držím palce.Ja sa pokúšam zbaviť sladkej závislosti, už dosť dlho, takže čo - to mám za sebou.Seknúť s tým, som sekla a vydržala som cca 2 mesiace, potom som si po troške vždy dopriala, a zas som bola tam kde predtým.Takže ja som začala postupne, obmedziť sušienky, potom čokoládky....Momentálne mám povolenú jednu cereálnu tyčinku za deň. Veľa skrytého cukru však je v jogurtoch, ovocí klasickom, či sušenom, proste je to všade.Keďže neplánujem úplne vyradiť sladké zo života, myslím si, že je fajn raz za čas, v primeranom množstve si niečo dopriať.Inak, keď človek poľaví, ten jojo - efekt je neskutočný, takže držím palce. 😉
11nika11
15. okt 2013
Ženy pridávam sa 🙂 u mňa to bolo hlavne vyjedanie sladkostí večer pri telke.a už 4dni nič sladké.akurát len pol lyžičky medu si dám do čaju.
a som dnes mala na raňajky kukuričný chlebík s reďkovkou,na desiatu banán.Na obed to bola cesnačka a grilované tofu so zeleninou.milujem tofu,jedla by som to aj každý deň 🙂 na olovrant bde zelenina,mám chuť na uhorku.a večera netuším.čo jedávate večer vy?
mirabelluska
15. okt 2013
11nika11@ si mi pripomenula, ze tofu som zabudla kupit, uz sa ho dlho chystam vyskusat 🙂 prave vykladam zdravy nakup 🙂
michellka85
15. okt 2013
mna zase boli hlava.. asi mam abstak.. 😞 ale zjedla som zase len jogurt, na desiatu kusocek bananu a normalny obed.. a som aj zacala odstranovat sladkosti z domacnosti-take starsie som vyhodila a normalne dezerty, kekdy a cokolady chcem rozdat kamoskam co pojdem na navstevy :-p
mirabelluska
15. okt 2013
Inak nakupila som si rozne vonave cajiky a ked ma v noci pri telke chyti hlad, tak zalejem nesladeny caj :-p
michellka85
15. okt 2013
@11nika11 ja som si zadovazila domacu mrkvu-na nocne pripadne chute :-p

Začni písať odpoveď...

Odošli