Žiadne sladkosti do Vianoc

gucciok85
13. okt 2013

Ahojte.
Od pondelka vyradujem uplne sladkosti lebo nejak som ss rozjedla a necitim sa dobrr. Chcem skudnut do visnoc adpommn 5 kg.
Kto sa ku mne prida? Aby sme sa podporili,lebo sladkosti to je zavislost.

jankafa
15. okt 2013

Dobre na travenie a precistenie zaludka a mlasanie: Rozmixovat cerstvy zazvor a zmiesat ho s ananosvym dzusom. Cim viac zazvoru, tym vúčši ucinok - aj laxativny, tak bacha 😉

hori
15. okt 2013

@mirabelluska ano, ano, s tymi cajmi som to praktizovala minulu zimu... sice som sladila, ale vzdy lepsie popijat caj, nez vyzrat vecer cokoladu... 😝 dik za pripomenutie, asi zasa zacnem...
este som mala taky trik, ze ked uz som ozaj mala chut na sladke, tak som zuvala zuvacku... aj to celkom pomohlo...

mirabelluska
15. okt 2013

@hori ooooo, dobry napad ta zuvacka,vdaka to ma nenapadlo 🙂

livka299
15. okt 2013

Uff silné kafé pre mňa ale skúsim. Aj keď do kávy si dám aspoň sladidlo....

mirabelluska
15. okt 2013

@misellka85 myslim, ze ta boli hlava preto, ze si moc zmensila tie davky jedla, tak razom, asi by to chcelo taky pomalsi ten prechod, ale nechcem mudrovat, len ma to tak napadlo

mirabelluska
15. okt 2013

inak baby, poviem vam, ze citim sa vyborne, tieto dni, fakt 🙂 ziadna unava, migrena, 1kilecko dole, ale este som aj obmezila pecivko na jeden kus na den, aj to urcite vela pomoze

michellka85
16. okt 2013

@mirabelluska ano nema zmysel nejest sladke, ked zjes rano 5 rozkov a vecer 3 chleby vo vajicku 😀 😝
dnes sa priznavam, ze som musela porusit, bola som u kamosky a ta mala nachystane 2 druhy kolacov, fornety, slahacku,toping, cokoladu, coko tycinky, plnu krabicu fajnovych cukrikov.. 😖 tak som zjedla maly kusok domaceho tiramisu a jednu fornetu - bez topingu a slahacky, aj ked ma nutila, tak som na svoje pomery odolala, dokonca som si nezobrala ani "kindercokoladku na cestu" 😉
zase ma boli hlava, ale uz menej, asi si zacinam zvykat 😝 nemozem ist na to postupne, lebo by som nikam nedosla 😀 zjedla som normalny obed a citim sa plnaaa (aj ked chut na sladke je!!! ☹ )

mirabelluska
16. okt 2013

@ michellka85 no to mala kamaratka nachystanu celu cukraren 🙂 dobre si to zvládla, ja som dnes tiez porusila veru, dala som si malu nugatovu cokoladku, citila sam sa previnilo ako male dieta co tajne kradne salonky 😝

jankafa
16. okt 2013

Ja som si dnes dala jednu lidlacku muffinu a vobec nelutujem, lebo by to mohlo skoncit vyrzanim ladnicky

gucciok85
autor
16. okt 2013

@michellka85 takto by som asi ani ja neodolala. Zatial sa drzim. Na ranajky som mala ovsenu kasu s bananom. Na obed bagetu. A veceru zapecena brokolica a karfiol a k tomu som si dala kratko pod 🙂 usenu brokoli. Vsimla som si ze na sladke mam chut ked jem maso.

michellka85
16. okt 2013

@gucciok85 no celkom sa drzime 🙂

michellka85
16. okt 2013

@jankafa no ja som lidlacku muffinu este nejedla 🙂 asi tak skoro nebudem 😀

kristina74
16. okt 2013

Tak mne to zatial bez sladkosti ide, uvidime, kedy pride kriza 🙂.

ficksacha
17. okt 2013

Tak ja uz mam dnesnu sladku davku za sebou...ranajky: vlaknina+ pomarancova stava (cerstva), protak v sojovom mlieku, desiata: pasik 70% cokosky a pohar ryzoveho mlieka s lyzickou medu (bol to humus, ale co uz 🙂 ). Obed: cicerovy "gulasik" s psenom a po obede uz len tvaroh, mrkva, mozno protak alebo tuniak. Dufam, ze mi to dlho vydrzi taketo skresavanie sladkeho. Drzim si palce a jasnacka aj vam vsetkym ;)

mirabelluska
17. okt 2013

@gucciok85 mozem sa spytat, jedavas len ranajky, obed, vecera? staci ti to? ja by som zahynula, musim mat aj desiatu, olovrant a niekedy aj druhu veceru, ale to fakt len nieco male zdrave 🙂

mirabelluska
17. okt 2013

@ficksacha no ty mas ale pestry jedalnicek, same zdrave vecicky, velkaaaaaa pochvala 🙂

gucciok85
autor
17. okt 2013

@mirabelluska predtym som mala aj olovrant. Ale teraz si nedavam nic. Viac sa najem cez obed. Veceriam najneskor o pol 7 mej. Staci mi to. Ja jedavam aj zeleninu to ma viac zasyti

ficksacha
17. okt 2013

@mirabelluska To ja nakupujem taketo zdravosti o dusu a aj to jedavam, ale nemozem povedat, ze by som sa za tym isla zblaznit a moja dusa aj tak stale pisti po Nutelke...aaaaaaaaaaaaaa.

mirabelluska
17. okt 2013

no a ja mam dnes za sebou reznovy den 😀 mozem sa hanbit, aaaale sladkostiam som odolala!

gucciok85
autor
18. okt 2013

Ja sa zatial drzim. 😝

mirabelluska
19. okt 2013

tak včera som bola na stretnutí zo základnej školy po 25 rokoch (fuj to je číslo) a môžem sa pochváliť, že všetkým nástrahám som odolala 😝 a že ich tam bolo, zjedla som len mäsko, zeleninku neskôr kapustnicu a veru hladná som nebola, som zo sebou spokojná 🙂

dejna20
19. okt 2013

ahojte, volam sa dejna a som zavisla 😀 😀 😀
a pridavam sa k vam, nedam to tak zhurta, ze do vianoc nic, ale kazdy den budem pisat sem co sladkeho som pojedla 😒
nech to vidim cierne na bielom aky som zavislak.
ja som bola skor masovy typ, ale ako som minuly rok otehotnela tak uz len sladke. a teraz mal maly 3 mesiace a stale na sladkom ficim, ako uz sa to snazim okresavat, ale furt je to zle.
v teh.som pribrala uctyhodnych 21 kg a k dnesnemu dnu mi ostava 5kg navyse 😠 oproti predporodnej vahy. ale uz vtedy som mohla mat o 5kg menej.
dnes sa mi este nerata, uz mam v sebe dve makove strudle.

gucciok85
autor
19. okt 2013

@mirabelluska aj mozes byt 🙂

gucciok85
autor
19. okt 2013

@dejna20 ahoj to si pekne dala dole tie nadbytocne kg. To je dobre

katka1981
19. okt 2013

@gucciok85, jaaaj to keby som vydrzala, ale skvely napad, mozno sa o to pokusim, a napisem. To je najzdravsie chudnutie. Baby len ako vyriesit tento rpoblem. Ja rada peciem, nevravim, ze som cukrarka, len tak nejaku rychlovku na vikend, no a my to na posedenie zjeme. Ako odolat, ked mi to chutia navyse ma to aj bavi upiect.

katka1981
19. okt 2013

Baby namiesto umeleho sladidla si dajte do kavy steviu, tiez sa predava ako umele slaidlo, alebo xylitol, umele sladidlo si nedavajte, nie je zdrave. Ja mozem doporucit caj PUERH ale len limetkovy alebo pomarancovy ci jablko-skorica, bez prichute mi tak nechuti. Ale neviem ako oklamat tu chut na sladke aby somnemala casom abstaky. Prosim vase tipy. Chrom ani nic podobne uz roky neskusam, to nikdy nezabralo.

kristina74
19. okt 2013

@katka1981 Ja sa klamem medom, staci mi jedna lyzicka a som spokojna. Akebo ked ta prepadne chut maskrtit, napi sa vody alebo zjedz jablko.
Posledna moja rada : Vecer okolo siedmej si dokladne vycistim zuby, aj ked mam neskor chut este nieco zjest, moja lenivost mi to nedovoli, lebo by som si musela ustnu hygienu robit znova 🙂.

katka1981
19. okt 2013

@kristina74, presne presne, zuby! Lebo ked nie je najvacsia kriza, tak si poviem, mam uz umyte zuby.... dnes som piekla babovku, no dobre som sa napchala.... U mna bude problem v robote, lebo ja musim mat denen kekse alebo nieco, musim vela rozmyslat zial 🙂 a vtedy potrebujem cukor. Ale skusim sladku kavu, dam si steviu, mozno sa oklamem a jasne ovocie, nesmiem zabudnut.

kristina74
19. okt 2013

@katka1981 Ja som sa naucila pit kavu horku. Caj som nikdy nesladila, tak reku, co budem aj do kavy cukor sypat. Tak som prestala, najprv sa mi zdala dost hnusna, po troch dnoch znesitelna a po tyzdni sa mi uz zdala vynikajuca 🙂. Minule mi omylom dal MM svoju sladkukavu, odoila som a ze fuj🙂. Takze da sa naucit na vsetko.
Peciem aj ja velmi rada, zvycajne v strede tyzdna si necham v pekarnicke vykysnut cesto a potom z toho nieco vytvorim rodine na ranajky a potom cez vikend nejaky kolacik. Vzdy som aj ja ochutnala, ale odkedy som v tejto skupine, uz len krajam 🙂.

katka1981
19. okt 2013

@kristina74, aj ja pijem kavu s mliekom bez cukru uz dlho a osladenu by som ani nevypila, je to hnusne 🙂 ak neratam ladovu z mcdonaldu tu milujem uplne najviac. Ale keby som si dala tu kavu sladenu steviou, mala by som to za sladkost 🙂 Ale tu piseme len o tom, ze vydrzat do vianoc, ze? 😀 juuuj len ked ja musim stihnut napiect 😀 dopredu vianocne 🙂 no pokusim sa, ale aj porcie znizit. 🙂