Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

helenkasabinka
1. júl 2009

mimi jaj aspon ze choroba nezmohla ju alebo ho? 😉

lucxy
1. júl 2009

caute babule uz spite? ja papam popcorn a zapijam vodou 😀

olitka
1. júl 2009

ahojte, mimi ja mojej streknem do hrdla ten Tantum verde hned ako sa zacne stazovat a na druhy den je pokoj... 😉

mukky
1. júl 2009

ahojte,chcem sa opytat ci vas nebolievala hlava ked ste zacali chudnut..mna za 5 dni boli uz treti krat 😢 ;- a to ma nezvykne bolievat( ,urcite je to tym mensim prisunom jedal,pijem cistej vody dostatocne,aj koli kojeniu

rozmyslam ze budem musiet vecer jest asi sytejsiu veceru,kedze chodim spavat neskoro v noci a od 18 stej som hladna,okolo 20 tej som si prave koli tym bolesiam hlavy od hladu musela dat aspon ovocie

alebo veceru presunut aspon na 19 tu hodinu?

ale dnes si zavecerny hlad mozem sama 😢

lucxy
2. júl 2009

no mukky mala by si si dako inak upravit jedalnicek,,,kedze ti nie je dobre,,,,

sticker
2. júl 2009

Ahojte 🙂 Mukyy ja vždy keď menej jem, resp. sa trápim nejakou diétou mávam bolesti 😒

lucxy
2. júl 2009

no a ja ked teraz nejem pravidelne je mizle lebo mam nizky tlak

sticker
2. júl 2009

Lucxy tvoja včerajšia večera sa mi páčila 😀
Ja som včera nič nestíhala....s malými vonku, potom doma pomaly chystať veci a o jedenástej som padla "mŕtva" do postele 😝 Ale vypila som dve fľaše minerálky 🙂 Aj to iba preto, že to bola jediná, ktorú môžem - rajec materiná dúška 😝

lucxy
2. júl 2009

sticker to je moj prehresok ,,,proste popcorn taky co sa da do mikrovlnky mnammmmm
no vidis tak aj dneska pekne pi,,,,ja mam rada pupavu myslim tu rajec vodu

olitka
2. júl 2009

mukky, ak chodíš spať tak neskoro(inak aj ja chodim spať veľmi neskoro)večeru si daj kludne neskôr. Ja to riešim, že si dám aj o desiatej večer pohár kyslého mlieka, alebo jogurtové mlieko. Ovocie je na večer príliš sladké. Ak si dáš k večeri viac zeleniny, nič nepokazíš..., Zeleniny môžeš koľko vládzeš 🙂

felicia1
2. júl 2009

Ahojte

viete ako som vcera oslavila?vecer som zjedla 2 chlebicky a vacsiu polovicu bonboniery+deci vinka,a dnes som len grepe do obeda a pobede len na zelenine v surovom stave+vela vody a precistovaci

ale som tomu dala

ikatarina
2. júl 2009

Ahojte kočky,
feli - aj ja ti želám všetko naj k meninám. A zo včerajška si nič nerob - veď treba osláviť, no nie?

🙂

mimikyky
autor
2. júl 2009

ahojte kočky 😉
ja som dnes bola na kozmetike,konečne,po 11tich mesiacoch 😀
idem upratať,divá zver práve dojedla 😉

tenty
2. júl 2009

ahojte, vidim, ze si uzivate prazdniny
ja tiez, vcera som vypratala cely byt, umyla som vsetky okna, zaclony, vysavanie, pranie..... nemyslite si, ze mi preskakuje, to mam takto kazdy rok na zaciatku prazdnin, pretoze je to moj sposob ako sa vyrovnavam so stresom, teda upratovanim davam vsetko negativne z prace von a potom sa mozem venovat oddychu 😝
to by bolo aj na nejaku diagnozu, nie? 😀

mimi, neuveris, ale dnes som bola na kozmetike aj ja 😀 ale ja musim chodit pravidelne, bo mam ksicht taky nepekny, obcas este horsi, takze cistenie pravidelne

dala som si k obedu jeden kotidz syr a uhorku s jogurtom a sezamovymi semienkami, na nic varene nemam chut, v tej horucave mi nejako nechuti, este to zalievam kavou teraz

dnes mi celkovo nejak divne, taky mam blby pocit na zaludku 😝 ten smajlo to presne vystihuje

a riesim stale svoju dilemu, ako mam dat dole svoje tucne stehna, keby ste vedeli ako smiesne vyzeraju oproti ostatnemu telu, hore som vychrtla ale stehniska mam tucne a mlandrave jak handry, a to aj cvicim a posilnujem a furt nedobre 😝 😝 😝

helenkasabinka
2. júl 2009

ahojte ja som bola zasa pred dvoma dnami na pedikure 😉

a ja prave papam omeletu s hlivou 😝 😵 😵

mimikyky
autor
2. júl 2009

kočky, nejako je tu prázdno 😠
ale ani sa nečudujem, je horko a všetci sme asi vonku,len moji puboši za netom 😀 😀 😀

sticker
2. júl 2009

Mimi ja balím a popri tom sa snažím niečo upratať 😝 . U nás riadne hrmelo, blýskalo sa a lialo. Teraz už lne občas zahrmí. Už si ani neviem predstaviť deň bez búrky 😝

mimikyky
autor
2. júl 2009

sticki, Ty sa nám niekam chystáš???

aj tu bude asi búrka,serká ma to,na záhradke samé blato, vzňovi sa zle šklbe burina 😀

sticker
2. júl 2009

Máme v pláne ísť do Bojníc na víkend tu z koníka 🙂 Tak sa potichúčky teším 😉 Akurát premýšľam nad oblečkom....samé letné som pobalila 😀. No vyznaj sa v tomto počasí 😀

mimikyky
autor
2. júl 2009

aha, super 😉
ale malo by byť pekne, tak snáď to vyjde, aj my sa chceme ísť kúpať 😉

sticker
2. júl 2009

No ja tam idem hlavne kvôli ZOO 😅 . Moje decká ešte neboli....keď nebolo auto 😝 .
Ale aj plavky som zbalila, ak by nááááhodou. No mám mať "návštevu" tak to nebudem mať chuť sa niekde plahočiť. Bolesti nemávam, ale tak je to nepríjemné 😒

mimikyky
autor
2. júl 2009

my sme tam boli v zoo,keď som raz vyhrala z časopisu mamina auto suzuki na dva týždne s plnou nádržou 😀
vtedy sme tiež ešte nemali

a s tým kúpaním,chápem 😉

sticker
2. júl 2009

Ale už sa vopred "ospravedlňujem" za nedodržiavanie správnej životosprávy 😅 😝 . Ale budem sa snažiť - v rámci možností 😀 😉

mimikyky
autor
2. júl 2009

je Ti dpustené 😉

sticker
2. júl 2009

óóóó vďaka 😀 😉 .

mimikyky
autor
2. júl 2009

😀 😀 😀

sticker
2. júl 2009

Mne vždy prestáva chutiť akonáhle dostanem menzes.... A behať celý deň po malých v cudzom prostredí.....bude aj kondička 🙂

mimikyky
autor
2. júl 2009

no, to hej...

felicia1
2. júl 2009

ahojte

ja som sama doma,akurat teraz prisiel muzik ale uz aj odchaziiiiiiii a asi idem cvicit,mam v plane 30 minut ale 😀 😀 😀 snivaj didka,snivaj 😀

sticker prijemnu zabavu

sticker
2. júl 2009

Feli vďaka 🙂 A čo Ty vieš...možno sama seba prekvapíš a bude to tých 30 min 😉