• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

10. septembra 2012 
sticker :wink: tak som dala len 20 minut,ale nieco zo mna odtieklo :grinning: potom este cinkysom prevetrala,umyla dalzky v celom byte po vcerajsku,syr z chlebickov bol vsade :grinning: este som nebola ani vo vani,cakam maleho,kazdu chvilu pride,dam jeho do poriadku a potom seba :slight_smile:

a dnes lahnem vecer pred tv,tusim ma byt nejaky dobry film,tak si v klude kuknem

co mate zajtra v plane?ja uz nevime co s malym,kde by sme isli.........asi pojdem k svagrinej,ma doma deti,tak ich pojdeme kuknut na MHD lebo je to trosku daleko a my uz kocik nepouzivame

Heli,bola si s malou u doktorky?co povedala?

mimi a tvoja mimi je ako na tom?Hrdielko este boli?
2. júl 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
feli,dnes ju ráno nebolelo,a neskôr zase hej........takže zajtra ieme k doktorke :wink:
2. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes som sa dozvedela,že nás čítajú aj kočky z "mamaaja", a majú nejaké komentáre na nás.....
všetky pozdravujem :slight_smile:
a odkaz pre ne, áno,dá sa chudnúť aj keď si človek občas dopraje čokoládu :wink: a aj keď je strava 70% ,zvyšných 30% úspechu je správny pohyb, cvičenie :wink: a keď niekto máká 1-3hodiny denne, a 4-5x v týždni,môže si to dovoliť :wink:
2. júl 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
2. júl 2009 o 20:29 • hankah23
Mimi :dizzy_face: :wink:
2. júl 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
pracovny den , ale som spokojna, vsetko co som chcela, som stihla. akurat s jedlom :grinning: to mohlo byt inak, ale nevadi , bude to v pohode :slight_smile:
zajtra dalsi rusny den, na obed pride svagrina s rodinou , tak budeme mat rusno az do vecera :grinning:
a inac horuuuuuuuuco, zacina uz typicke leto
2. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sticki, čo už :wink:
2. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
shaden,ahoj :slight_smile:

aj tu má byť zajtra pekne.......muž sa ráno dozvie,či bude mať voľno, vraj to vyzerá že áno,,,,,,tak by sme skočili k vode :grinning: schladiť bandu
2. júl 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to vidim na sebe, ze to ide aj s tou cokoladou dole, aj ked samozrejme pomalsie, ale predsa :grinning:
2. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, takže žiadne moje kecy :wink: ďakujem shaden :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm ma teraz par dni oddych, ale moznost ist k vode nie je :frowning2: tak oddychujeme doma :grinning: :grinning: na zajtrajsok sa tesim , dozviem sa nove klebety :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky. ako sa tu máte? Ja som sa celý deň neozvala, konečne mal muž voľno tak sme išli s deckami ku starým rodičom, nafúkali sme bazén nasmerovali do neho šmýkalku,...to bolo radosti. Teta nám upiekla medovníky (len jeden som ochutnala :wink: :grinning: ) a oberali sme čerešne - mňam. Ale moji krpci majú riadnu výdrž, Paťko spal len 30 minút za celý deň a Larka 15 minút :zipper_mouth:
2. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky ,,, felicia hlavne že ste šťastne :angry:
2. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vau, to bola rýchlosť :wink:
2. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://jaruna7.bloguje.cz/536162-skvela-zazvorova-limonada-vyzkouseny-postup.php

jaaaaaaaj, skoda , ze nemam tie kvasinky hned by som to isla vyskusat, akurat som dnes kupila 0,5kg zazvoru , no nic bude na caj a do jedla

a este clanok o zazvore
http://www.diva.sk/zdravie-a-lifestyle/zdravie/zazvor-maly-zazrak-na-velke-neduhy/
2. júl 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to tu,vidim nejaky tvar znamu,idem rychlo citat :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aples a co tu ty?
a preco si spomenula len mna a mimi?
2. júl 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didka ty vies prečo a neprisla som sa hadat verejne nebudem vam kazit temu
2. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz mi je lepsie na dusi,mimi,pod na skype na chvilu
2. júl 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aples pre teba uz nie som didka,ani nic ine,ak chces nieco riesit,ries to cez ip alebo ss a to odkazujem aj ostanym a nesnorte ak nechudnete s nami!!!!!!!!!!!!!!!!
2. júl 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj mi uz pokoj lebo furt len klames a vbzdy aj budeš :angry:
2. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si uspat maleho,dufam,ze dovtedy tu budem citat len same pekne prispevky :grinning:
2. júl 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prestante sa tu zase hadat,,,lebo to bloknu
2. júl 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy ja som kludnaaaaaaaa :slight_smile:

zmenme temu,piste kto co dnes robil
2. júl 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne už mala spi od osmej :slight_smile:
2. júl 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, tak už stačilo hádam..........

mne neva že sem chodia aj iné kočky :wink:
2. júl 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc! na zajtrajsok sa mi treba dobre vyspat , aj tak uz nevidim poriadne na pismenka
:grinning:
2. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi,zle som napisala?ved nech sa chodi aj sam prezident ale s rozumom si ideme pisat,nie?
2. júl 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
shaden dobrúúúúúúúúúú :slight_smile:

tak ten mi asi nepoďakuje za dobré rady :grinning:
2. júl 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vzdy len s rozumom a mier s nami :slight_smile:
2. júl 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok