• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

10. septembra 2012 
autor
heli, avoooj :slight_smile:
4. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky............ :slight_smile:

podobne ako helenkasabinka aj ja koncim tu u vas v teme,a tak ako helenkusabinku aj mna bolia iste veci a velmi,aj ked sa to nezda vam,ale tema uz nie je ani tak o chudnuti,je narusena istym sposobom,ja uz nemam chut citat medzi riadmami,ako niekto zavidi,ze tej a tej sa podarilo tolko a tolko a za taky a taky cas schudnut,nebavi ma uz podrazanie ''noh''nikdy sme sa nevideli,takze taketo veci mi pridu az moc pritiahnute za ''vlasy''vsetkym vam tu a co pridu este do temy prajem,aby ste o par mesiacov boli take ake si prajete byt,aby rucicka na vahe len a len isla smerom na dol a aby uz s,merom na hor nesla

majte sa kraaasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. júl 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, ja už som z toho všetkého jeleň..... :confused:
4. júl 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a by som nezabudla ze ista osoba sa z nas potom len v kutiku smiala ake sme hlupe a naivne :frowning2: :rolling_eyes: :angry:
4. júl 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,chcela som sa opytat ako sa vam dari ...ale vidim ze asi nie dobre :frowning2: :frowning2:
idem popozerat vase nove fotky co ste podavali :dizzy_face:
4. júl 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky deticky su taaake pekne,no ja od kedy som otehotnela tak ich zboznujem :dizzy_face:
4. júl 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky, aj Tvoj malý je zlatý, hlavne na tej prvej fotke, čo sa tak hneval? :grinning:
4. júl 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik,no mal take obdobie asi 2tyzdne ze sa mracil :grinning: :grinning: a teraz sa hraje na psika,posledne 3 dni,da si nieco do pusinky a s tym chodi v postielke :grinning:
4. júl 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky, Tvoj malý má necelý roka hrá sa na psíka, ale môj Jarko ide do školy a hrá sa na psíka.... :rolling_eyes:
minule mi hovoril že sa hrali v škôlke na rodinku, že Kristínka bola mamička, martinko tatinko a ja som bol ich pes :rolling_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning:
4. júl 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula prepac ale :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,to je zlate :grinning:
4. júl 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky, v pohode... on je také trdielko, všetko si nechá...keby si videla, ako ho Chiara tyranizuje, a on len drží a piští.... dnes mu rozdrapila nos a on len nono, Chiarka, teraz mi tečie krv z nosa a keď mu poviem, prečo si to nechal, tak mi povie, lebo Chiarke sa to páčilo.... jej sa páči mlátiť ho klavírikom, tak sa nechá, mrcha malá brčkavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ,teda to je ale surodenecka laska :dizzy_face: :dizzy_face:
4. júl 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj a ako chodia za seba lobovať...
jarko mi rozbil pohár na kávu, a Chiara ua mnou len chodila, mami, nenevaj sa, jarko nechcel, že si necel? jaruško, necel, si že? maminke robiť poharik :grinning: :grinning:
4. júl 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej,ja odpadnem..ale moja sestra tiez vravievala mojej mame ked bola mala nech ma nebije a plakala :frowning2: :grinning:

mas rozkosne deti,aj ja chcem druhe babo,i ked mam trosku obavy..ja som dlho odkladala babatko a teraz to lutujem a chcem aspon 3 :grinning:
4. júl 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

prosim vas, mohol by mi niekto cez IP konecne vysvetlit o co tu ide??? dakujem

hoci som registrovana nie az tak davno, sledujem toto forum uz dlho, hadam aj dva roky a urcite dievcata ako keby som poznala, ale toto nechaaaaaaaaaapem

raz odchadzate, potom prichadzate ..... a zas odchadzate, raz vam nesedi toto, potom ono, potom vam to zas sedi

ja vobec nechapem o co go

sorry
5. júl 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto tu uz nepride? :frowning2:
azda ste vsetky prestali chudnut :wink:
5. júl 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tenty, ja som tu... len sa mi nechce nejako chudnúť.... to počasie ma zmáha... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mon :wink:
aj mne sa nechce, je strasne teplo
ale idem si dat trosku zumby, manzel mi stiahol nejake video, vcera som bola spotena jak mys :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zumba, je IN, čo?
ja začnem kruhový tréning, vraj pomáha.... :slight_smile:
5. júl 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chytilo ma to vrtenie ritou :grinning:
kruhovy trening je co? dufam, ze nie behanie do kruhu :wink:
5. júl 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,mne sa chudnut chce :grinning:

ak mozem par veticiek k tomuto...ja nepochopim a ani sa mi verit nechce ze by si dospele zeny zavideli ktora kolko chudne...a ktora kolko cvici..atd,alebo tiez nechapem o co tu ide,ake podrazenie noh..

ved kazda sme ina,kazda mame svoju rodinu,deti,manzela,mame zdravie..mali by sme byt stastne a podporovat sa,ja sa tesim uprimne z kazdeho uspechu tu ci v inych temach,ktora kolko schudla..

a ci som chuda ,ci tucna,je to jedno...kazda sme nejaka,lubia nas doma a to je najdolezitejsie...

a neberiem to nejako vazne nenormalne..ak neschudnem ,svet sa nezruti
5. júl 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky, velky suhlas
5. júl 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcem rypat, ale mne to vsetko vychadza tak, ze niekomu je prijemnejsie sa zaoberat chudnutim niekoho ineho ako sebou samym a svojim chudnutim

to prve ide lahsie :zipper_mouth:

a podme dalej, kaslime na to, lebo nas zamknu :zipper_mouth:
5. júl 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
mimikyky a rozumni spol

tenty nemozes prosim hodit link odkial stiahol zumbu manzelik - mame ist s kolegynkami od 17.7.tak nech nefucim ako lokomotiva...chichichi :grinning: :wink: :slight_smile:

velmi chvalia i madonin koncert,no ja neviem odkial to stiahnut

pokojny vecer! :wink:
5. júl 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
polarka, hned ako manza dojde, vlozim link :wink: lebo jja take veci neviem
5. júl 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tenty, aj do kruhu môžeš behať, ak Ti to pomôže... :grinning: :grinning:
ale počkaj, skúsim nájsť link... :wink:
5. júl 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
polarka, posielam ti IP s tymi linkami
5. júl 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula, po dnesku mi uz pomoze len behanie do kruhu :grinning:
5. júl 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to