Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

zuzkakr
8. júl 2009

a potrebovala by som radu ako zistim kto je tunaka prihlaseny je tu taka moznost si to pozret?? 😅 😅

lucxy
8. júl 2009

ahoj zuzkakr 🙂 riadne si toho popisala,,,,no su vselijake osoby tak co uz

zuzkakr
8. júl 2009

no to vies ked prvy krat tak je toho vela co povedat a kedze som musela pisat tak mi to vyslo na tak dlhy clanok 😅 🙂

mimikyky
autor
8. júl 2009

zuzka, tu sa to nedá zistiť 😠

lucxy
8. júl 2009

ja ani neviem ci je tu taka moznost si to pozriet

zuzkakr
8. júl 2009

jaaj tak neva ja len tak nahodou lebo je to dobra vec ked si chcem popisat s niekyim tak vidim ci je tu alebo nie::ale dakujem

lucxy
8. júl 2009

zuzkakr hod si fotku do pasu nech viem ako vyzeras 🙂 aj ja musim hodit daku aktualnejsiu

zuzkakr
8. júl 2009

noo budem sa snazit ale ked budem domka lebo tu v pc nic nemam a doma aktulane asi tiez moc nic ale popracujem natom 😉

aplless
8. júl 2009

ahojte v prvom rade chcem privitat zuzku a podakovat jej že takto verejne napisala že anonym bola ona, kedže mi prišlo viac IP v ktorych ma podozrievali že ja som anonym,,,,,,,ja som to určite nebola,,,,no moc teraz nebudem pisat lebo nie som doma a doma budem až buduci týžden tak sa majte a prajem uspešne chudnutie 😉

lucxy
9. júl 2009

dobre ranko cvicitelky 🙂

zuzu80
9. júl 2009

dobre rano, zienkz zmensujuce sa 😉

ja uz asi hodinu ranajkujem a dufam, ze do obeda skoncim 😀

vitam zuzku 🙂

lucxy
9. júl 2009

haloooooooooooooo 🙂

ikatarina
9. júl 2009

Ahoj Lucxy - dík za tip s vodou, pomáha to 🙂 už vypijem asi 2l denne.

lucxy
9. júl 2009

no vidis tak super,,,ja som bola doobeda vonku smalou na bicykli,,,,teda mala bicyklovala a tam som jej dala aj flasku smojou vodou lebo vcera som si nezobrala a som myslela ze umrem od smadu

ikatarina
9. júl 2009

Čo by sme neurobili pre tie naše deti, že 😀 😀 ?

lucxy
9. júl 2009

no ved to,,,,ja cakam kedy mala zaspii teda dufam ,ze uz hej,,,pojdem zmyt dlazky,,,,a dam si brusaky aspon,,,,a na ruky dake cviky

ikatarina
9. júl 2009

Mne sa tiež mladý vrátil z brigády, idem mu dať niečo jesť, nech neumre 😀 😀 😀

lucxy
9. júl 2009

pozeram, ze mas rocny rozdiel medzi chlapcami to muselo byt velmi narocne 🙂

ikatarina
9. júl 2009

Ano, ale teraz je to ešte náročnejšie. Niekedy mam pocit, že ma moji 3 chlapi zožerú..

lucxy
9. júl 2009

vsak tak sa to hovori,,,male deti male starosti a velke deti velke starosti,,,,tak asi je to pravda, no 🙂

helenkasabinka
9. júl 2009

zuzkakr citala som tvoj prispevok a mas u mna velike plus ze si sa takto verejne priznala aj ked podla mna si nic zle nepisala-len pravdu na jej osobu 😉

monca4ever
10. júl 2009

😅 helenka sabinka uz ta neotravuje, ty vies kto?

zuzkakr
10. júl 2009

ahojte babulky....no ako???co noveho??ja sa citim neuveritelne dobre az na vcerajsi prehresok ziedl aosm nanuk a viete co uz si to moje zmensovanie vsim aokolie kolegyna dneska ze aty co robis ze si tak pochudla 😉 aj muzik vravi to iste tak som spokojna ze to ide takto dufam ze to pojde aj takto dalej snazim sa a j v praci mame schody tak cez obed si zasportujem ponich petnast minut a jem len malo a to zeleninu a sice ja ovocie niekedy co by som vraj nemala ale co uzzz 😅

helenkasabinka no dakujem mylsim si a nechcem sa tym teraz chvalit ale kazdy charakterny clovek by to mal urobit....a ja som si tiez myslela ze tym nerobim nic zle al eked ste mi odpisovali ze nech vam nekazim temu a podobne tak som si vtedy uvedomila ze to nebol asi najspravnejsi krok a zacalo ma to mrziet..ale som rada ze sa vsetko dalo na spravnu kolaj 🙂

myslim si ze by sa tu uz take veci rozoberat nemali ako ste pisali aj vzadu co som vas citala tato tema je o chudnuti nie o intrigach a falosnosti a podobne....

mimikyky
autor
10. júl 2009

ahojte kočky 😉

tenty
10. júl 2009

ahojte 😉

co robite? co nove?

ja periem a idem si dat melon 😉

mimikyky
autor
10. júl 2009

ja nerobím absolútne nič 😝

helenkasabinka
10. júl 2009

monci no skusila by 🙄
zuzkakr jasne chapem to 😉

mimi ahojky poklad......

mne mala hajinka a ja dovaram obedik 😉

shaden
10. júl 2009

ja som sa potila dnes v kuchyni, mam na navsteve svagrinu so 4 detmi, som zvedava , co ukaze vaha po tyzdni 😀 normalna makacka nasytit tolko ludi , poupratovat...........

tenty
10. júl 2009

mimi, to znelo aj protest 😀

mimikyky
autor
11. júl 2009

tenty,
nie 😉 len som nerobila absolúúútne nič 😀