Zuzka Light / Bodyrock

mariuskaa
10. mar 2013

Ahojte. Viem že sme tu viaceré ktoré cvicia Zuzku alebo Bodyrock.
Mohli by sme sa tu v tejto téme spojiť a povzbudzovat aby sme vydražili.
Ja som pravedocvicila zwow 56 dnes. 8 minutove cvicko.

Www.zuzkalight.com

Www.bodyrock.tv (zuzkin exmanzel)

😀

danka_ba
24. jún 2013

zuzka aj lisa su super - sice ich tela zkrasluju silikony, no postavicky maju ako lusk. Obe poznam uz davno a obcas is ich pustim ...

mariuskaa
autor
2. júl 2013

Mala som vyknuty clenok a nemôžem robiť žiadne skakanie ani burpies. 😨

katussska24
9. sep 2013

Baby, ja uz som raz mala zalusk, ale potrebujem poradit ako zacat a ako pokracovat...prosim dake tipy, linky... 😨 🙂

zgurkaa
9. sep 2013

@katussska24 Kati musis len zacat, tazko povedat cim, skus pozriet jej cesku stranku http://zuzkalight.blogspot.dk/ mne osobne sa paci, ze pri niektorych workoutoch ma preview kde ti ukaze ako to cvicit v lahsej verzii, ja osobne som odcvicila asi 10 zwow, nesla som postupne...drzim palce 😉

katussska24
9. sep 2013

@zgurkaa a vidiet vysledky fakt rychlo? 😕

zgurkaa
9. sep 2013

@katussska24 zatial to necvicim kazdy den, skor to zaradujem do cvicebneho programu 2-krat tyzdenne, okrem toho skor Jillian a Boba Harpera cvicim, takze neviem posudit, ktory z troch ma najlepsi efekt 🙂

katussska24
9. sep 2013

@zgurkaa btw odkial sa my pozname?z macingovej?

zgurkaa
9. sep 2013

@katussska24 tak tak z macingovej 😉

katussska24
9. sep 2013

@zgurkaa aaa, som vedela, ze sa pozname 😀 a macingovu si uz nedala? ja som po detoxe otehotnela rovno, n rozmyslam, ze idem do toho znova. pred zimou sa troska nadopovat vitaminmi 🙂

zgurkaa
9. sep 2013

@katussska24 Macingovu som dala este 3 krat, asi rok a pol som sa stravovala podla nej, tento rok v aprili som zacala cvicit a zistila som ze delena strava mi uz nevyhovuje a presla som na zdrave pravidelne stravovanie 5 krat denne 🙂 Ale niektore recepty z detoxu si zvyknem pripravit, napriklad hrachovu polievku, ci brokolicu so syrom 🙂

mia2088
14. okt 2013

Ahojte, má niekto tieto dvd od Zuzky: Power Yoga vol. 1, vol. 2, a Power Strength Series? A poslali by ste mi to na dvd? Resp. iné okrem Power Cardio Series? Už dlho to zháňam na nete, na oplátku môžem poslať spomínané Power Cardio Series a ZWOW od 1 do 70. ĎAKUJEM! 🙂

danka_ba
16. okt 2013

@mia2088 odkial si zohnala tie dvd co mas?

katussska24
17. okt 2013

@mia2088 ja by som mala tiez zaujem o nejake "lightove"dvd 😀 pls daj vediet kde ich najdem 😨

sama1
19. mar 2014

ahojte, chcela by som sa opýtať, baby ktoré cvičíte Zuzku Light alebo Bodyrock.tv - aj ste videli nejaký efekt po týchto cvičeniach po nejakom čase? Naozaj to aj pomôže chudnúť, okrem iného? 😉 ďakujem

hanna789
5. jún 2017

Ahoj. Možno táto stránka nie je už aktuálna ale mohla by sa mi ozeat nejaká kočka čo má skúsenosti s cvičením? Potrebujem schudnúť v bokoch a v stehnách a nedawno som začala bicyklovať, avšak ma skor pocit že priberám ( v svaloch na nohách ) čo má celkom štve lebo rada by som schudla a nie naberala svaly... Prosím radu.. odporúčania.

luci15
11. júl 2018