Mykóza na nohách

adelsa
16. aug 2015

dobry den mam dlhodoby problem s mykozou ( plesnou) na nechte. trva to uz niekolko rokov preliecovala som to asi 3 x liekmi, lakom na nechty aj mi ho uz dva krat strhli dole. no uzila som si to. pred rokom mi ho dali dole a uz aj zacal pekne rast a znova je to spat. svrbi to a zacina necht nepekne vyzerat. to uz asi sa nikdy toho nezbavim. ma niekto podobny problem? alebo si tym presiel? lebo vsade pisu ako sa to da vyliecit ale u mna to nefunguuje.

danna85
16. aug 2015

@adelda napadlo mi toto, ale nemam osobnu skusenost... http://www.mudrahuba.sk/biodeur-mykoza-na-nohac...

luga
16. aug 2015

@adelsa , ja s mudrou hubou osobnu skusenost mam a je to jedina vec, ktora mi zabrala - pouzivala som roztok a potom aj mast

ellasofia
9. sep 2015

dobrý deň, treba zmeniť kožného lekára, ktorý predpíše liečbu a v spolupráci s pedikérkou, ktorá nechty zbrúsi, aby liek bol účinnejší, by sa mal výsledok dostaviť.
www.pedikurasupova.sk

juliakocka
9. sep 2015

Ocot,candibenemastit,antimykoticke lieky brať od obvodnej,poprípade cesnakom preliecit....to je take prírodné....alebo detoxikovat organizmus....lipovitan na prečistenie pečene

dada1252
9. sep 2015

@adelsa ja som mala tiež dlhšie na nohách mykózu a potom som si ju začala potierať s morskou vodou z mŕtveho mora priamo odtiaľ. naši boli pozrieť tak domov doniesli ,, najskôr bola reakcia, že sa mi to zhoršilo, ale keď som si to stále natierala, tak mi to po pár dňoch prešlo, možno ti to pomôže

adelsa
autor
10. sep 2015

mne sa zmenila farba nechtu aj vidim ze to nie je ok. lekar mi na to dal iba lak na nechty specialny.ziadne lieky tak neviem ci to spravne rohodol.

lucyk29
11. sep 2015

Dobry vecer, mozem Vam poradit ,napiste mi Vas e-mail a navrhnem Vam riesenie Vasho problemu. Lucia

adelsa
autor
12. sep 2015

@lucyk29 mozete aj sem do posty. dakujem

lucyk29
13. sep 2015

Samozrejme,ze mozem aj sem 🙂) Odporucala by som Vam Ok gel .. Je to unikatny pripravok k starostlivosti o pokozku ,ma upokojuce a regeneracne ucinky . Cisty bylinny produkt bez chemickych latok! V pripade zaujmu napiste e-mail : kedzuchova.lucia@gmail.com

denisaja
15. máj 2019
Používateľ denisaja je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od denisaja.

Na mykózu na nechtoch je topka tinktúra od Allpresanu. Obsahuje ureu a klotrimazol, ten pleseň skutočne likviduje. Mám to vyskúšané. https://www.allpresan.sk/znacka-produktu/mykoza-nechtov/ . Používajú ju pedikérky aj v lekárňach sa dá kúpiť.

monca0021
15. máj 2019

@denisaja 4 roky stará téma