Aký ste mali príchod z pôrodnice?

ona12
27. nov 2019

Ahojte, aký ste mali príchod z pôrodnice? Mali ste hneď návštevu, alebo ste prvé dni boli sami s bábätkom a s mužom?

pribinak
27. nov 2019

Sama s muzom, chceli sme si vychutnať to čaro s babatkom sami

henka123123
27. nov 2019

Hned navsteva rodinna..ale kamosi az po 2 tyzdnoch

veronikaszabova
27. nov 2019

@ona12 prve dni prisli len moji rodicia. Inak sme navstevy neprijimali. Von sme chodili hned na druhy den z porodnice, ale nedovolila som ani, aby niekto nakukal a pchal hlavu az do kocika.

leniel
27. nov 2019

príchod z pôrodnice nič moc, muž nemal čas upratať, celý náš pobyt v nemocnici bol v práci a vo voľnom čase pri nás. to by ani tak nevadilo, keby pediatrička nevolala hneď po našom príchode domov, že do hodiny príde skontrolovať malú ... skoro ma piclo, malá plakala, my sme makali, aby sme to tu nejako skultivovali, keď konečne drobík zaspal, došla doktorka a zobudila ju... ☹ týždeň som bola doma sama, muž musel pracovať, potom som šla k babke na ďalší týždeň... návštevy rodiny až po 3 týždňoch, cez Vianoce.

nikpa
27. nov 2019

@ona12 naši rodičia prišli hneď prvý týždeň ale boli to len veľmi krátke návštevy. Babky prišli viac ako po mesiaci, nakoľko bola chripkova sezóna, syn predčasne narodený a bála som sa návštev 😀 ale von sme chodili kocikovat pravidelne. Prvé týždne budete mať doma zmätok, kým si spravíte režim a zvyknete na seba, je fajn aby ste mali čas najprv len pre seba. Aspoň my sme to takto mali

nini1010
27. nov 2019

Sami!v ziadnom pripade ziadne navstevy.Mala som co robit sama so sebou.2 tyzdne mohla k nam len moja mama.

titla
27. nov 2019

Navstevy zacali chodit az po 6 tyzdnoch. Svokru a mamu za navstevu neratam, to je najblizsia rodina, videli ho hned. Muz bol s nami tyzden doma, potom siel do prace. Na prechadzky sme zacali chodit po tyzdni, ale maly bol letne dieta a prakticky od prichodu z porodnice spaval cez den na balkone v kociku.

gamakage
27. nov 2019

U nás sa plánuje že prvý týždeň bude u nás moja mama aby pomohla keďže manžel asi nedostane voľno ale okrem nej nikto to už všetci vedia .. prvé krátke návštevu im povolim po 2 týždňoch (možno až po 3) ..

adeladulova
28. nov 2019

Moj prichod z pôrodnice bol: muž ma viezol domov a "zabudol" mi povedat ze my uz navstevu v tom case mame.. kedze byvame so svokrovcami, bolo mi jasné, ze uplne sami traja nebudeme, ale to, ze sa nanominuje svagrina s muzom a dvoma detmi hned v ten deň, zoberie si ho na ruky, stiska ho a este aj vylezie vonku do altanku (9.október) takze celkom skoro pre 3dnove decko, ma nasralo.. odvtedy ta svagrina chodi pravidelne každý týždeň ku svokre na kavu, ale zabuda tu kavu aj piť, lebo bez hanby vlezie ku mne, bere mi decko a furt ho nosi na rukach.. boze, ved uz ma deti (6 a 3r), to nechape jak sa citim? Maly ma 7tyzdnov 😖

sara07
28. nov 2019

mama hned lebo tá bola aj každy den v pôrodnici, zvyšok po mesiaci, teraz je vo velko črevna chripka vo velkom, u ná s bola tuto jesen už 3x
a hlavne sa zariad podla seba, však fotky sa daju poslat

lucia147852
28. nov 2019

@adeladulova otvorím si hubu a dieťa jej nedám?

comika
28. nov 2019

@ona12 mna moji rodicia vzdy pockali s komplet uvarenym slavnostnym obedom (3x som prichadzala z porodnice :D ). Najedli sme sa a dalsich 6 tyznov sme boli sami.

nikpa
28. nov 2019

@adeladulova ty si jeho matka, máš ho chrániť aj za cenu, že keď si otvoris ústa, je ti to nepríjemné a možno aj tomu druhému. Toto ti bude robiť stále, treba sa ozvať čím skôr. Neboj sa ozvat sa ak je to pre dobro tvojho syna.

whatever1
28. nov 2019

@adeladulova Ak ti robi problem sa s nou otvorene porozpravat tak ked k tebe nabuduce vlezie bez pozvania, povedz jej ze nemas cas akurat ides uspavat alebo kojit., alebo von. Urob to viac krat po sebe a hadam jej to docvakne. Alebo povedz muzovi nech sa s nou porozprava...Alebo sa zamkni a ked bude klopat neotvor jej. Neskor ak by sa pytala povies ze ste spali a nabuduce nech ti nebucha ze ti maleho zobudila. Bude ti ho brat z ruk, povedz teraz nie. Nauč sa hovorit nie. Ked sa budes tváriť ze je vsetko v poriadku tak jej nedocvakne ze ti nieco vadi a bude sa to stupnovat...

wena
28. nov 2019

My sme boli sami celé sestonedelie.

martina1201
28. nov 2019

Ahoj, pri prvom dieťati bolo tesne po zabíjačke, takže svokrovci doniesli v deň nášho príchodu aj s krstnými rodičmi výslužku, žiaľ načapala ich pri tom naša sestrička od detského doktora a sfúkla ich ako siroty, či nevedia, že počas šestonedelia sa nemá chodiť na návštevy, o týždeň neskôr sa pozval sám od seba bez predchádzajúceho upozornenia mužov kamarát, ale inak nikto minimálne 3 týždne. Pri druhom - bola predčasne narodená - sme počkali aspoň 3 týždne, kým prišli pozrieť, ale to sme boli v nemocnici 4 týždne, takže tam ju mali možnosť vidieť. Pri treťom to už také zaujímavé nebolo, takže až po šestonedelí. Pri štvrtom sme išli my k svokrovcom na svokrove narodeniny, keďže bol zdravotne na tom zle a svokra sama necestuje, lebo sa bojí. To mala malá 2 týždne, ale bola celkom teplá jar. Takže pohoda a boli sme len na hodinku, malá potom zavelila a išli sme domov :D no a teraz, keďže budeme mať predvianočné dieťa a ja budem po treťom cisárskom tak hodláme dodržať šestonedelie a nikoho nechcem u nás skôr vidieť ani z mojej a ani z mužovej rodiny, stačia mi moje deti a muž doma :D

simuskaaa123
16. dec 2019

My sme sa za to rozišli.. Pretože ja to mam tak, že moja krsna býva oproti nám. Ona a jedna sestranica chodili k nám kúpať malú, druhá sestranica sa mi starala o psa, kým som nevládala ja ho ísť vyvenčiť. Ja som bola na tom fyzicky aj psychicky zle a nechcela som aby ma videla mama a sestra ex. On sa hrozne naduval, že nemôžu dôjsť až sa nakoniec odsťahoval. Mala. Ma 2,5mes a zavolali nás k nim asi 3x a nemajú nikto záujem ju vidieť. On tiež už vyše týždňa neprišiel len vypisuje ze dôjde. A nič

simuskaaa123
16. dec 2019

@adeladulova nie nechápem. Aši už zabudli, aké to. Je mať deti. Mama môjho Ex a jeho sestra tiež boli nadute, že nemohli prísť ani ja som tam nechcela ísť. Teraz po rozchode nikomu z nich mala nechýba, ex neplatí, nezaujíma sa iba dôjde občas na 15min a stačí mu.. A píšu o mne bludy, aká som zla matka že nedávam malej jest, chcú mi ju zobrať a pod... A jeho sestra povedala, že nedáva mi love lebo by som ich minula na seba