Čakáme bábo a odkedy to vieme, tak ma odmieta

nemam_menoo
10. júl 2023

Ahojte, odkedy sme sa dozvedeli ze budeme rodičia.. Tak ma žena odmieta. Odmieta vzťah, baviť sa o dieťati pustiť ma do svojho života. Hovori, že nikdy mi ho nebude odopierat, ale spolu už nikdy nebudeme. Nič vážne sa medzi nami nestalo.
Neviem si vysvetliť dôvod jej správania a toho, že za žiadnych okolností nechce dopustiť to, aby sme boli rodina. Niekto radu? Ďakujem

viestta
10. júl 2023

Bud su to hormony a casom sa to vyriesi alebo ta potrebovala len na oplodnenie alebo vas vztah bol na nic uz pred tym ako sa vam podarilo dieta splodit, len ty si to nevidel.

nemam_menoo
autor
10. júl 2023

@viestta tak je v druhom trimestri, kedy ma relatívne dobre obdobie.. Dieťa nechcela, nakoľko ukončila 4 ročník vš a musí prerušiť štúdium na rok.. A myslím, že sme nemali zlý vztah, ale dieťatko bolo neplánované..

isadoraisa
10. júl 2023

@nemam_menoo neoplodnil si ju schvalne? aby si si ju udrzal?

viestta
10. júl 2023

@nemam_menoo tak ste sa mali chranit ked ste neplanovali. Teraz za vasu nerozvaznost budete trpiet vsetci traja

nemam_menoo
autor
10. júl 2023

@isadoraisa nie to môžem odprisahat

hradnapani
10. júl 2023

@nemam_menoo tak je na teba nastvana, lebo jej (teda podla nej "ty") to prekazilo studium, uz bola tesne pred dokoncenim skoly. A ono sa to zda jednoduche, ale v skutocnosti to take jednoduche prerusit skolu nie je. Mozno ma obavy, ako to vsetko zvladne, dieta, skolu, tak maj pre nu viac pochopenia. A do toho tehotenske hormony atd.

nemam_menoo
autor
10. júl 2023

@hradnapani snažím sa chápať ju a byť podporou. Na začiatku som jej povedal, že budem rad ak si ho nechame ale pod podmienkou ze školu dokončí. Bol som ochotný sa presťahovať aj na iste obdobie tam kde študuje atď. Ale ona povedala, že si život zariadi sama, dieťa bude vychovávať sama a pripadne nedokončí školu

babovka2321
10. júl 2023

@nemam_menoo ty jej davas podmienky, za akych si ma dieta nechat? Zvlastny vyber slov, asi tam toho bude viac, preco to radsej chce tahat sama...

hradnapani
10. júl 2023

@nemam_menoo hm, tak vam v tom vztahu asi nieco drhlo uz aj predtym a dieta to dokleplo... Pises, ze sa nic vazne nestalo - mozno ano, mozno nie (mozno len ten vztah vysumel), ale nejaku pricinu to urcite ma. TAkze sa pytaj, vela sa pytaj a raz sa to dozvies, lebo nejake dovody isto. Vela inych moznosti nemas.

nemam_menoo
autor
10. júl 2023

@babovka2321 myslím, že pre všetkých bolo lepšie aby do študovala a to ze jej viem urobiť na to podmienky bol plus si myslím. Bola by škoda, keby sa na to vykašle

nemam_menoo
autor
10. júl 2023

@hradnapani no pýtam sa už pár mesiacov a stále som nedostal odpoveď. Jeden deň strávime deň na výlete plný smiechu všetkého riešime meno pre babo atď.. Druhý deň ju niekde zavolám a odpoveď nie a vysvetlenie už som ti povedala, že my dvaja sme spolu skončili a nevidím dôvod niekde ísť s tebou...

viestta
10. júl 2023

@nemam_menoo jej nerobis podmienky. Nejak mi v tvojich komentaroch chyba MY. JA toto, JA ono, JA hento, potom ONA ale nikde nie je MY. MY dvaja, MY traja.
Skus navrhnut, ze pojdes na matersku, potom na rodicak a ona nech v klude dostuduje.

nemam_menoo
autor
10. júl 2023

@viestta neviem ci mi uveris, ale presne toto som navrhol.. Ale myslím, že zbytočne.. U mňa to bolo stále my.. Ale ťažko sa hovorí my, keď ona už pár mesiacov hovorí o tom, že ty a ja

hradnapani
10. júl 2023

@nemam_menoo tak sa na chvilu stiahni a nechaj tak, mozno potrebuje byt chvilu sama a utriedit si v hlave, co vlastne chce. Ale odpoved ti tak ci tak dlzi, ak to nevies sam identifikovat, kde je problem. Ked nechce hovorit, nech napise. Ale musite sa naucit vzajomne komunikovat, uz len kvoli dietatu - ci budete tvorit rodinu alebo nie (v druhom pripade este viac).

nemam_menoo
autor
10. júl 2023

@hradnapani no ja by som rád, ale je to ťažké keď jeden deň sa tvárime ako pár niekde a na druhy deň má posiela do...... Hovorí, aby som jej dal pokoj ako sme spolu skončili a 5 dní ju ignorujem zrazu mi napíše alebo zavolá a to nie je vôbec fér.. Neviem ako z tohto mam ísť von

777januska777
10. júl 2023

A dieta je tvoje? Lebo možno nie je tvoje a ona ma výčitky voči tebe a tak sa snaží ta od seba odohnat.

hradnapani
10. júl 2023

@nemam_menoo pozri, my ju nepozname, naozaj netusime, co sa s nou deje, to spravanie je nestandardne, najma, ak to predtym nerobila. Mozeme sa len domnievat , no jednou z moznosti je aj nejake psychicke ochorenie, ktore suvisi s hormonmi. A mozno to ani nebude ochorenie, len proste nieco hormonalne docasne. A zial, jednou z moznosti je aj co sa pise vyssie :(

nominativ
10. júl 2023

Tiež hlasujem za to, že či je dieťa tvoje, za mňa sú často odpovede na otázky dosť jednoduché.

Ale teraz si v ťažkej pozícii, ak toto vytiahneš, že či je dieťa vlastne tvoje ono naozaj je, tak budeš do smrti za najväčšieho k...a, čo spochybňoval otcovstvo.

nemam_menoo
autor
10. júl 2023

@777januska777 to som už tiež počul od blízkych.. Ale vehementne tvrdí, že áno

nemam_menoo
autor
10. júl 2023

@hradnapani áno reálne mam taky pocit aj ja, že tam je problém. Každopádne ona si ho odmieta priznať a neviem ako to riešiť

nemam_menoo
autor
10. júl 2023

@nominativ však to je problém, že ak sa na to aj opýtam a aj by to bola pravda nepovie mi ju. Ona je typ človeka aj keď sú dôkazy 100 percentne tak zatĺkať zatĺkať zatĺkať. Možno, keby viem pravdu je to ľahšie (teda ak je to tak) a podla toho by som sa ku tomu aj postavil. Avšak stále hovorí keď premýšľa nad menom len moje priezvisko napríklad..

nominativ
10. júl 2023

@nemam_menoo ja by som bola ticho a teda nech to má tak, ako chce. Po pôrode na vlastné náklady si dať urobiť testy otcovstva a už môže zatĺkať koľko chce. Držím palce, ono je hrozne, keď niekto takto cuvne a vlastne nedá poriadne vysvetlenie.

beata_k
10. júl 2023

@nemam_menoo Hormony. Tehotenske hormony su tak neprijemna vec. Aj sa tesi aj je nazlostena. Zrejme ma dojem, ze dietatom si posr...la zivot. Je na VS, takze este mladucka. Ono sa lahko povie, dostudujes potom. Realizovat to uz je tazsie. Takze, ty konketne (zrejme) predstavujes stelesne zlo, ktore jej pokazilo mladost kedy mohla mat este "ruku hore". Teraz ju cakaju uz len plienky.

nemam_menoo
autor
10. júl 2023

@nominativ no keby aspoň viem vysvetlenie tak je to isto ľahšie. Ale len tak je to najhoršie lebo mam 100000 myšlienok a neviem stále odpoveď..

nemam_menoo
autor
10. júl 2023

@beata_k áno možno to je pravda ale... Väčšina chlapov sa zlakne a ujde ja od prvého dňa bojujem za to dieťa.. Chcem mu dat najlepšie podmienky na život a neskutočnu lásku, tak potom prečo to robí? Keby som co i len raz povedal, že ho nechcem alebo podobne chápem to.. Ale v tomto prípade vôbec.

beata_k
10. júl 2023

@nemam_menoo S tebou to nema nic splocne. Ty si len padol vhod. Zrejme je nazlostena, nalostena na tu blbu nahodu, na koniec skoly, na koniec bezstarostneho zivota, nazlostena na zivot, co jej priniesol. Neplanovala to takto. Chcela toto leto ist kempovat, k moru, na drink, do kina. Teraz? Ma brucho. Je jej horuco, nohy opuchaju, krize bolia. No proste je to na ....

lulupulu
10. júl 2023

Ale prosím vás, ma posledný ročník. Nieje to nič ťažké študovať pri bábätku. Kamarátka v decembri porodila dvojičky a teraz mala promócie. A to býva ďaleko od svojej rodiny. Ja som tiež mala babo ale nie na výške ale na maturite a dokonca som mala oveľa lepšie známky ako keď som pravidelne školu navštevovala 🙂 takže nemusí prerušiť školu, všetko sa dá zvládnuť aj počas nej 🙂

sergejj
11. júl 2023

@nemam_menoo bud hormony alebo dosiahla co chcela a uz ta nepotrebuje