Koľko ste boli s partnerom, keď ste sa rozhodli pre bábo?

safranca15
3. mar 2020

Ahoj chcem sa spytat kolko ste boli s partnerom ked ste sa rozhodli pre babo?No ide o to ze pred rokom som sa dala dokopy s novym partnerom predchadzajuci partner co s nim mam malu odisiel a terajsi by hrozne chcel babo on ma 32 a ja 27.Ked ich porovnam tak je to 100 a jedno terajsi je velmi mily stale mi hovori ako ma lubi.Iba ma zaujima ci niektora z vas isla do takeho niecoho .

ivkazba
3. mar 2020

Kamarátka otehotnela neplánovane po 3 mesiacoch randenia, sú spolu spokojní už asi 15 rokov. Záleží na iných veciach, nie či si s niekým rok alebo menej alebo viac.

denden77
3. mar 2020

@safranca15 mne dal po 2 mesiacoch oznamom, ze budeme raz mat spolu dieta 😂 rok a pol sme boli spolu, ked som otehotnela 😊

stanulienkat
3. mar 2020

Daj tomu este rok. Este ste zamilovani. Ano,je aj zopar romantickych pribehov,ale drviva vacsina je opak. Nemas sa kam ponahlat. Hlavne,ked uz jedno dieta z nevydareneho vztahu mas. Aby si tu o rok nevyplakavala.

safranca15
autor
3. mar 2020

@stanulienkat to je jedna z veci coho sa bojim

sandra49
3. mar 2020

@safranca15 išla som do dieťaťa po 10 mesiacoch vzťahu a on mal dieťa z predošlého vzťahu..jasné bol milý, staral sa o mňa, ideálny chlap akého som vždy chcela. Bývať sme spolu začali až keď som bola v 7 mesiaci lebo sa skôr nedalo. Ale akože znova by som to takto neurobila..lebo sme sa nepoznali a nadarmo sme boli zalubení.. dokonca sme sa aj zobrali keď som bola v 7.mesiaci..a spoznávame sa až teraz a s dieťaťom je to oveľa ťažšie.. niekedy mám pocit že ho nepoznám a podľa mňa on tiež.. nehovorím že je to zle alebo že ho nelubi ale niekedy je to naozaj ťažke..

deti95060810
3. mar 2020

tak to je lotéria...ako každý vzťah...

sense
3. mar 2020

zalezi ako sa na to ty citis univerzalny navod neexistuje.... ono vy dvaja ste este dost mladi casu mate dost.... ono je to 50 na 50

nataliaseidlova
3. mar 2020

Ja som ostala tehotna po pol roku ako sme sa spoznali.

jana_eyre_2
3. mar 2020

Ak by sa stalo neplanovane tešila by som sa.. ale po roku by som to neplanovala, ešte aspoň rok by som počkala, si mladučká.. my sme mali prvého syna po 7r vzťahu..

sissy27
3. mar 2020

@safranca15 tak hlavne si zváž, či máte kde bývať, či máte príjem, nejako mi tam chýba zmienka o tom, že by si ťa rád najprv vzal za manželku (nie že by to niečo zaručovalo, ale bol by to taký signál, že sa nebojí záväzkov s tebou a berie to naozaj vážne) no a v neposlednom rade si premysli, ako by si zvládla žiť sama s dvoma deťmi (lebo všeličo sa stáva)

nikpa
3. mar 2020

@safranca15 rok je malo podľa môjho názoru. Keď počkáš ešte aspoň rok nič sa nestane, lepšie ako potom zostať sama s 2 deťmi. Nehovorím, že za ten ďalší rok neviem co zistíš ale lepšie ako nič

syslik81
3. mar 2020

@safranca15 je vidiet ze mas pochybnosti -tak este pockaj ..sama musis citit ze je uz cas... ani xy rokov spolu ti nezaruci ze bude po narodeni rovnako skvely muz

ledgerka
3. mar 2020

to ze ti hovori ako ta lubi je prd. Bavili ste sa ako si to predstavuje? Ci uz financne pocas materskej alebo s rozdelenim povinnosti. Mate vlastne byvanie? Nechce ta najprv za zenu? Take kontrolne otazky aby si nahodou neostala potom sama s dvomi detmi len za to ze to bolo velmi rychlo upecene.

horalka1986
3. mar 2020

Ty musis vediet ci je to ten pravy. My sme boli spolu rok ked sme sa rozhodli pre dieta. Dve som mala s exom.

1gabriela13
3. mar 2020

@safranca15 môj názor je, že keď si už raz ostala sama s dieťaťom TJ ti stroskotal predošlý vzťah, tak sa po roku nenahli s iným mužom otehotnieť lebo čím menej ste spolu tým väčšie je riziko že to klapat nebude. 1 rok to je ešte taký čas zalubenosti, tam sa ešte prava tvar človeka veľmi neukáže.

matapo
3. mar 2020

...po 10 rocnom manzelstve, nie preto ze by sa nam nedarilo, len sme nechceli tak hned, radsej si este uzivat a potom prisli 4 deti vsetky sa nam podarili na prvy sup 🙂

sasa1310
3. mar 2020

@safranca15 určite by som druhé dieťa nemala iba s partnerom, ale s manželom a určite nie hneď ani po roku ani po 2 rokoch. Kukni si kolonku rodinné problémy. Je tam plno takých, ktorých ten druhý bol 100 a jedno iný ako ten prvý, a napriek tomu po krátkej dobe, akonáhle bolo dieťa, tak rovnaký. Môžeš čítať a lúskať. A poučiť sa.

safranca15
autor
3. mar 2020

@sissy27 no svadbu by chcel o tej hovori stale

safranca15
autor
3. mar 2020

Ano byvame samy mala ho ma rada stale sa k nemu tuli

1gabriela13
3. mar 2020

@safranca15 problem potom začal v takýchto vzťahoch aj vtedy keď sa narodilo nové dieťa do rodiny, milión prípadov keď potom muž robí výnimky medzi deťmi. Nemusí to tak byt ale môže takže to tiež stojí na uvazenie.

ruzicka603
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ladygina
4. mar 2020

ako prečo nie, no podľa mňa ste ešte neni spolu tak dlho, no to môže byť len môj pocit. no ak vám to bude klapať ako prečo nie, každý má právo byť s niekým šťastný

maminuska
4. mar 2020

@safranca15 tak keď chce svadbu , tak sa najprv zasnúb , do roka maj svadbu a potom plánuj dieťa v manželstve.
Ja som sa vydala za terajšieho manžela po roku chodenia , nebývali sme spolu lebo to som ja nechcela a presne o rok po svadbe sa nám narodila prvá dcéra. Sme spolu 13 rokov, máme 3 deti a môžem povedať že naše manželstvo je vcelku OK.

simuskaaa123
30. mar 2020

Ja som tiež sama s malou a ak sa náhodou podarí niekoho si nájsť tak dieťa až po svadbe alebo aspoň 3 roky

amelie2017
11. apr 2020

Po roku by som planovane neotehotnela s nikym. My sme sa s muzom od zaciatku bavili o detoch, o svadbe, vedeli sme, ze ich chceme, ale neponahlali sme sa. Ale zas sme ani dlho necakali. Obaja sme mali za sebou dlhorocne vztahy a vedeli sme, co chceme. Po 2 rokoch sme sa zasnubili, dalsi rok svadba, dalsi dieta.

monqy
28. máj 2020

Po pol roku a chceli sme . Sme spolu 11rokov a čakáme tretie bábo

v3rca11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz