Nemáme čas na sex

anjika42
26. aug 2016

Ja sa chcem opýtať, že po tom, ako sa narodilo dieťa, ako často
máte čas na manželské povinnosti - ja s mužom tak raz za dva
týždne a to som ešte rada - je to normálne, alebo ešte menej niektoré to robíte?
Malý má veľa energie a nechce večer, keď je muž doma, spať ani tých desať minút.

janickacrazy
28. aug 2016

@anjika42 Moj malý spí niekedy aj od 18:00 do 7:00 a nepreciká plienku, respektíve stane sa tak raz za 2 mesiace, že preciká, takže toho sa báť nemusíš a tiež pije mlieko pred spaním tak 150-180ml.

anjika42
autor
10. sep 2016

Evita - a ako si máme nájsť čas, keď malý spáva doobeda cez pracovný týzden, ked je manžel aj tak v práci alebo poobede v kočiari, ke´d som s ním vonku a večer funguje aj do pol jedenástej? To som ja už unavená a by som pri tom zaspala. A v ohrádke vydrží max 5 minút, takže určite by tam začal plakať a nič by som z toho nemala.

moni244
10. sep 2016

@anjika42 inac, tema "zle som pocula" uz prestala byt zaujimava, tak si zacala pisat dalsie, aby si zaujala?

anjika42
autor
10. sep 2016

Tak láskavo nabudúce odpovedaj do témy, ktorej sa to týka!!!!!!

anjika42
autor
10. sep 2016

No viete mi poradiť? Aj teraz je hore a vidím to tak, že spať pôjde najskôr o jedenástej.

anjika42
autor
10. sep 2016

Keď sa nám podaríí raz za dva týždne, tak sme radi. A to že v noci spí, mi je kvoli tomu na figu - nebudem budiť susedov predsa.

nicolle21
10. sep 2016

@anjika42 prepac,ale co este chces radit? mas tu 2 strany rad.. jednou vetou - nenechaj si skakat po hlave! ty si rodic,ty mas riadit rezim dietatu a nie dieta tebe..

anjika42
autor
10. sep 2016

Ja viem - ale keď ho dám do postielky vtedy, pokial nie je unavený, tak tam vrieska.... Dám ti adresu, príd mu to vysvetliť

puklica13
10. sep 2016

@nicolle21 a preco mu prekristove rany dovolis ist spat tak neskoro??? Ja mam troch chalanov a keby som sa mal kazdemu prisposobovat tak sa asi obesim..
Zaviest kludovy rezim pred spankom...jedlo,kupel,rozpravka,zhasnut a spat...isteze to asi nepojde hned, mozno bude aj dva tyzdne protestovat...aj viac...tazko povedat..ale spanok je biologicka potreba..telo a mozog sa jednoducho nauci ze v tme sa vypne

puklica13
10. sep 2016

@anjika42 ale prosim ta..myslis ze nikomu tu dieta nevrieskalo?

kkarolkaaa
10. sep 2016

@anjika42 vyskúšaj posunúť doobedňajší spánok na neskôr a poobedňajších vynechajte, vecer davaj spat medzi siedmou a osmou, ci by vám to takto nevyhovovalo. A ten jeden spanok udrzat dlhsi, napriklad ked zaspi v kociku, tak ked sa preberie, este uspat, ak spi na posteli prip v postielke, este prilozit na prsnik, ak kojis... Aspon ja som to tak robila a vyhovuje mi to doteraz. My sme to tak urobili pri druhom dieťati, aby vecer išli obe deti spať spolu a večer máš voľný. Ja určite neodporúčam žiadne vyplakanie...

anjika42
autor
10. sep 2016

Ako posunút? keď mi zaspí o desiatej ráno, mám ho nasilu zobudiť? a ja som nepísala, že dovolím, ale on jednoducho, pokiaľ unavený nie je, tak bude hore. Pred chvilou som ho dala do postielky, dudlik do pusy a zhasla svetlo a spustil taký vres, ako keby ho motorovou pílou rezali.

anjika42
autor
10. sep 2016

Ide o to, že ja som z toho uspávania tak vyčerpaná, že potom ked už konečne spí, tak na ten sex už nemám chuť.

nicolle21
10. sep 2016

@puklica13 tamto prve asi nebolo mne ze 😉

nicolle21
10. sep 2016

@anjika42 normalne tie spanky poposuvaj tak,aby bol co najdlhsie hore pred vecernym spankom.. cize ak chces aby ti zaspal o 21.vecer,tak dakych 5-6hod (neviem kolko vydrzi) predtym nespat.. a ano,normalne ho aj zobudit mozes

hotelka
10. sep 2016

@puklica13 mna tiez ide porazit ked pocujem ze ALE ON TAK SKORO NECHCE SPAT!moje deti si do 6mesiacov nemohli najst rezim no potom sa to obratilo, teraz su starsi 5 a 2,5 r vymyslaju ze chcu ist ku mne raz cikat potom kakat inokedy pit a furt daco...ale povedali sme s muzom dost a o 8,15 uz musia lezat ci sa im to paci alebo nie a noha z izby nevyjde a takto to mame zavedene mame uz dlllllllllho!teda pokial nie su chori to robim vyminku 🙂 fakt ma ide vyvalit ked pocujem ze dieta nema rezim...mala mi spi dokonca este poobede od 12 do 15.30 a vecer bez reptania si sama ide lazkat zlate deticky mam klop klop :D

20tatianas
10. sep 2016

tak som s tych mladych a sex sme mali takmer každy den ale casom to začalo upadat ked sa to znova zlepsilo otehotnela som a už nemam moc chut na sex a niekedy aj ano ale proste je mi zle tak seriem na to :D priatel mi to sice nevyčita iba to že mu neprejavujem lasku nejak extra ako by si on želal ale hold nerobila som to ani predtym 🙂 minule som mu povedala že nech si začne zvykat že proste niekedy nemam na nho naladu čas chut že pri dietati to ine nebude cely den budeme obaja behat okolo neho pripadne do prace a vecer padneme unaveny 🙂 a on čo zaspi len čo sa otočim samozrejme že to bude na mne 🙂 priatel sa mmtalne sprava ako 3ročne dieta ktore sa každu chvilku uraza za blbosti čo mu poviem a za to može z velkej časti nedostatok sexu 🙂

anjika42
autor
10. sep 2016

nodnes spal iba doobeda dve a pol hodiny, od pol druhej je v kuse hore... on vťdy po jedle, keď ho dám do ohrádky, task tam vydrži aspon tých 5 poondiatych minút a teraz nechce ani to!!!

cawes
10. sep 2016

Myslim ze tu sa radit viac neda. Proste autorka nevie ako ma posunut spanok nechce maleho budit a vecer je strasne unavena. Tak potom posli manzelovi susedi nech si s nim uzije ona ked ty si unavena.
Neviem ale co tak pouzit zdravy rozum ano normalne ho zobudit a to si 42rokov potrebovala nato aby si zistila ze deti revu?
Daj mu lampocku do izbyalebo nocne svetielko, maznacika (nieco plysove),mozno hudba? U nas pomohlo radio.

cawes
10. sep 2016

@anjika42 a to potom z tej ohradky ide samorec?
Ci ti ho po 5minutach vyberies ?

moni244
10. sep 2016

Baby, tu je zbytocne radit, autorka potrebuje byt zaujimava, ak jej aj poradite, tak za chvilu pride z niecim inym

anjika42
autor
10. sep 2016

No tak mu teda doobednajší spánok budem skracovat - len aby potom nebol eše viac nervozny a z tej ohrádky ho po tých5tich minutach vyberiem.

anjika42
autor
10. sep 2016

ako pre mna za mna, nech ide spat aj o pol noci, ale aspon tých dvadsat minút večer raz týzdenne, nech nám dopraje - ale on funguje od piatej do jedenástej pomaly....

vulka
10. sep 2016

@anjika42 Zo všetkých Tvojich prispevkov cítiť aká si naštvaná, zúrivá, nervózna kvôli nedostatku sexu. A to sa hovorí, že staršie mamy sú pokojnejšie. Veď vráť dieť do pôrodnice, ešte je v záruke. Alebo občas daj kočík babke, susedke, tete, sestre. Ak zapojíš všetkých, tak budeš mať dosť času si užiť.

klaudiecka32
10. sep 2016

Tak na tuto diskusiu nemam slov az mi ti miestami vtipne.

hotelka
10. sep 2016

@anjika42 "ako pre mna za mna nech ide spat aj o pol noci ale aspon tych 20 min vecer nech nam dopraje.."si zabila!toto hovori za vsetko :D !!chcem vidiet ako vysvetlis 10 mes dietatu aby bolo 20 min v kuse ticho lebo chces mat sex :D :D :D ak sa

sasa1310
10. sep 2016

@anjika42 čo si nejdeš teraz trtnúť?

puklica13
10. sep 2016

@nicolle21 😀 nebolo...prepac

puklica13
10. sep 2016

@moni244 tiez som nadobudla rovnaky pocit

moni244
10. sep 2016

@puklica13 tak robila to uz v druhej svojej teme, tam sa uz nik nechytal, tak to skusa s novou