Zmenila som sa po narodení dieťaťa

29. jún 2022

Ahojte mam pocit, ze odkedy som mamou tak som ina... Zda sa mi, ze uz so mnou nie je taka sranda.. byvam niekedy nervozna a niekedy rozmyslam nad vecami, co treba spravit, pri tom ako sa s manzelom rozpravam a prepocujem co mi rozprava... Je mi to luto.. dufam, ze je to len teraz, ked je dieta malicke... Citite to aj vy niekto tak?

bajka16
29. jún 2022

To je úplne normálne ja som tiež "vedľa" ale beriem to s humorom že som na materskej 😀 neboj dostaneme sa do normálu po nástupe do práce 😀

elzus
29. jún 2022

Mne muž povedal, že som porodila aj zmysel pre humor 😂 ale už je to lepšie. Vrátil sa.

mimi3008
29. jún 2022

Tiez mi muz povedal, ze som bola uplna pohodacka pred detmi

vilma7
29. jún 2022

Zmeníme sa asi každá, ja tiež, kamarátke to tiež povedal manžel.

katrin69
29. jún 2022

Moja dcéra má 5.5, syn 2.5... Keď príde práca, budem opäť medzi ľuďmi (ako moje deti nie sú roboti), už sa teším, i neteším... Humor ma dávno opustil a som mrzutá na každého, kto sa mi v danej situácii nepáči. Myslím, že tá situácia je stále rovnaká 😂 Teším sa na tú zmenu, o ktorej hovoríte. Dúfam, že príde 😉

marianarem
29. jún 2022

Ja sice zmysel pre humor stale mam, ale to prepocuvanie manzela je aj u nas. Tiez bud pocuvam maleho, alebo sledujem, co robi, alebo rozmyslam, co treba spravit a kedy. Tiez je mi to luto. Ked je maly s babkou tak si vyslovene uzivam pocuvanie manzela obidvomi usami 🙂

azurova99
30. jún 2022

Ja som sa tiež zmenila, po pravde som si občas s ním niekedy pred deťmi aj vypila( kto nie, ale primerane), teraz je vraj zo mňa sekera,aspoň tak hovorí ujko (starý,bezdetný) čo s nami býva, tak hold mám zodpovednosť voči deťom, a keď majú hlavne strašia svoje,,dní" teraz obdobie vzdoru nenechám si skákať po hlave, ako rady prijímam, ale predsa nebude mi radiť starý dedo, čo nikdy žiadne dieťa nevychoval

janickacrazy
30. jún 2022

Hovorí sa, že pri pôrode sa aj žena "prerodi" a je to pravda. Ale teda u mňa zmysel pre humor našťastie ostal. Snáď sa aj k tebe vráti.

dada0902
30. jún 2022

Presne tak sa cítim aj ja co vždy som bola za každú srandu vždy som rada vybehla a teraz len motanica okolo deti keď niekoho stretnem znameho niekedy si prídem ze ani rozprávať neviem 😄

thoughtfulweirdo
30. jún 2022

Ja som sa zmenila tiež, myslím, že nie je reálne zostať úplne rovnaká s tou novou zodpovednosťou 🙂 tiež mi už manžel povedal, že mu trochu chýba, aká som bola pred deťmi ľahkovážna a pojašená, svet gombička 🤭 teraz som oveľa serióznejšia, zodpovedná, všetko vopred plánujem, všetko sa snažím robiť na 100%. Aj si to uvedomujem a snažím sa trošku z toho upustiť a brať niektoré veci zas tak s ľahkosťou 😁

lubina
30. jún 2022

Je normalne, ze prichod dietata cloveka zmeni a zmena pride este vela krat, ked dieta pojde do skolky, do skoly, rodic sa tiez meni, hlavne mama. S dietatom prisla zodpovednost a aj respekt k veciam, ktore sme predtym vnimali inak. Je to normalne a vola sa to zivot 🙂

kolieskova232
19. júl 2022

Porod zmeni vsetko od zakladu, samozrejme, u kazdej zeny je to ine, individualne. U mna sa nalady zmenili tiez, to uz asi nijakym sposobom neovplyvnime 🙂