IQOS negatívne skúsenosti

mimuska99811
1. jún 2019

ahojte... chcela by som sa spýtať či má niekto zlé skúsenosti s IQOS fajčením. Fajčim IQOS už asi tri mesiace a pociťujem časté zalahnutie v ušiach, bolesti hlavy...závraty. Ma niekto podobné skúsenosti?

nika3136
1. jún 2019

@mimuska99811 nie je ti tá dávka priveľmi silná?Možno ti to veľmi zvyšuje tlak krvi, preto tie problémy Ja som fajčila naposledy LM mentolové a IQOS tie obyčajné najslabšie, ale pre mňa to bola veľká dávka. Koľkokrát som ani nedofajčila.
Plus ma bolela hlava z toho smradu, prišlo mi to ako prepálené pukance...
No a potom som otehotnela a prestala úplne
Asi najlepšie je to tak 😄

arcticcode
2. jún 2019

Ja hulim elektronicku dymku, neiqos, normalne na liquidy. A ked sa silno nahulim ako kozmonaut, sa mi kruti v hlave a čkam

83lenka83
2. jún 2019

@mimuska99811 presli sme s muzom na iqos pred rokom a je to ovela lepsie, prestali sme kaslat a uz sme neboli zahlieneny, ziadne bolesti hlavy alebo ine problemy.

kikuska555
2. jún 2019

Moj mal na akusku iqos, po 5 dnoch to vracal, zapalil si normalnu pogrcal sa a uz nefajci ;) takze vyborne 😂

natassha1
2. jún 2019

@kikuska555 heh aka rychla kura na odnaucenie🙂 ono to mas proste tak, ze nie kazdemu proste mozu sadnut. tebe asi nesadli, tak by som to au zadlej ani nepokusala

kikuska555
2. jún 2019

@natassha1 tak ja som prestala fajcit na zaciatku tehu, teraz mi to vobec nechyba, ale som rada ze aj muz prestal 🙂 konecne mi tu nikto nesmrdi 😂

rumba01
2. jún 2019

@kikuska555 tak to je asi to najlepsie riesenie, ked clovek prestane a ma tak povediac pokoj a nemusi riesit taketo dilemy

ruzasipova
2. jún 2019

To znie akoby si si davala prisilne davky. Tie slabohnede su silnejsie ako ine makke cigarety. A asi tiez pravda, ze nemusia sadnut kazdemu chutovo, su specificke.

borihh
2. jún 2019

Skús slabšie, ja už mám iqos ani neviem kolky rok, vlastne odkedy došiel k nám na slovensko a za mňa len pozitíva. Ráno žiadne hlieny, nesmrdim, predtým som permanentne každý mesiac mavala bolesti hrdla a teraz už nie a myslím, že je to aj vďaka iqosu.. asi to bude naozaj len zlý výber heetsok

mimuska99811
autor
3. jún 2019

@borihh a ktore su najslabsie? Ja mam tie Amber a skusala som tie citronove ale tie mi nechutia... tak neviem ktore by som mala skusit

renatka3030
17. apr 2020

@mimuska99811 ahoj aj ja fajčil iqos a bolo mi na odpadnutie ,bolest hlavy,vysoký tlak ktorý som za celý život nemala a bolesť hrdla

renatka3030
17. apr 2020

@mimuska99811 podotykam ze sa zdravo stravujem

mimuska99811
autor
22. apr 2020

@renatka3030 a koľko si fajčila?

evora
22. apr 2020

Keď vyfajcim viac ako 3-4 denne mám hnačky. Doslova. Uz viacero ľudí ktorí fajčia iqos mi potvrdilo, že majú tiež. Je tam veľa nikotínu. Fajčim preto len pár šlukov a vypnem ho 🙂

helenka778
7. aug 2020

Ahojte, začala som fajčiť iqos už druhý týždeň a už dva dni ma boli Zaludok , fajčím červene , sú silnejšie ale jedine čo mi chutia , ostatne sú slabé 🙈 tak neviem asi sa vrátim ku klasike ... viem že najlepšie je nefajčiť no to zatiaľ nedávam

skovanicc
21. okt 2020

@mimuska99811 ahoj, mam rovnaké problémy. Iqos som fajčila uz pred rokom, vtedy som sa úplne odnaučila od klasických cigariet, ale po čase mi iqos nestačil a vrátila som sa k normálnym. v septembri mi začali rovnaké problémy ako si opísala ty. Každý deň sa to opakovalo, neustále som lietala na toaletu a v podstate mi to otravovalo a znepríjemňovalo celý deň. Lekárka tvrdila, že môžem byť tehotná (nie som), že to môže byť aj určitá forma “PMS”.. dokonca som skúšala aj rôzne lieky, sirupy na ukludnenie žalúdka. Nič nepomohlo, tak som sa teda rozhodla prejsť znovu na iqos, pár dní, možno 2 týždne bolo všetko v poriadku a dnes som znova tam kde som bola, používam už len iqos ale znovu má pichá na hrudi, točí sa mi hlava, mám pocity na zvracanie, preháňa ma, je mi jednoducho otrasne. Tak hľadám, googlim, či to nemá niečo spoločné s Iqos cigaretami a vidím, že nie som jedina s takýmto problémom. 😳 Takže asi je čas všetok nikotín odložiť, mať pevnú vôlu a nefajčiť.

zuzana_79
13. nov 2020

Ahojte chcem sa spýtať ,začal priberať niekto ako prestaň fajčiť obyčajne cigi a prešiel na iqos?vďaka

renatka3030
14. dec 2020

@skovanicc ahoj zaujal ma tvoj príspevok.zacala som s iqos a prestala s normálnymi cigaretami.dost ma stipalo hrdlo a otočila hlava .nechcela som viac ju fajčiť lebo mi nerobila dobre ale ani som nechcela smrdiet. Zacala som častejšie čistiť a umývať ten vrch co sa dá dať dole a prešlo .paličky do uší som namocila do alpy a prečítala..skus či to dako pomôže aj tebe .

mimuska99811
autor
15. dec 2020

@renatka3030 jej ďakujem za príspevok... ja uz som pre istotu prestala úplne😊

renatka3030
16. dec 2020

@mimuska99811 tak to je super ja som nefajcila 7 rokov a začala som slimky a teraz Fajčim skoro rok iqos .zo začiatku tk bol naozaj čudný pocit teraz je v pohode

tralala23
20. jan 2021

@zuzana_79 ahoj. Ja som pribrala odkedy fajčím iqos (február 2020) okolo 14kg. Manžel cca 10kg. Nenapadlo ma dať to do súvislosti s iqosom, ale dnes som rozprávala so známou a medzi rečou povedala že odkedy ona aj jej sestra fajčia iqos, tak veľmi pribrali. Akože nedáva mi to zmysel, že prečo by mal človek pribrať keď prejde na iqos, neviem či je to len zhoda náhod 😁

kvetinka321321
15. feb 2021

Ahojte🙂 chcela by som sa spytať žien či nejaka zena nemala problem s kramami že jej jeden mesic neprišli(beriem antikoncepciu).. či je to možné že mi škodí iqos

domi1911
12. jún 2021

@tralala23 aj ja aj moji rodicia sme pribrali za 3 roky po prechode na iqos skoro 10kg.

renatka3030
30. jún 2021

@tralala23 no ja neprimeraná práve naopak schudla som

dida1234
12. júl 2021

Ahoojte ja by som sa chcela spýtať či je tu niekdo taky kdo fajčí iqos a pri tom berie sprej niee na astmu ale na rozšírenie priedusiek a protizápalový vlastne ja som dostala raz taký záchvat a odvtedy do mňa dávajú spreje a tak mám nastavenu psychiku už že sa bojím co bude keď si nedám ten sprostý sprej pri tom spirometriuu som mala takú istú ako môj priateľ a jemu povedali ze to ma v norme a mne že nie a ten istý Dr takže nechápem mam aj tie papiere aj jeho aj moje on nevedel ze sme tam spolu,

martina41187
13. dec 2022

@dida1234 S iqosom som musela šľahnúť,bolesti hlavy,pálenie na prieduškách,trocha fyzická záťaž,a už to pálilo,lekárka,vraj alergia,figu,iqos,boh vie,čo do toho dávaju😏

barborachors
21. mar 2024

Fajčila som niekoľko rokov iqos a posledny pol roka rok ma pichá pri stitnej žľaze, vnutri v krku a vzdy len a len na tom jednom mieste a vzdy len po použití tejto el. cigarety. Obavam sa ze je to oveľa vascie svinstvo ako klasicka cigareta - niekedy kombinujem slimky cca raz mesacne si pár zapalim, ale nikdy po slimke taky pocit pichania nemavam. Len a len po ikoske. Prestavam s tym ikosom uplne.... je to čisté svinstvo podla mňa.