Tabletky Norethisteron na posunutie menštruácie

klaudi22
24. júl 2018

Ahojte baby, máte niektorá s týmito tabletkami skúsenosť? Chystáme sa na dovolenku a mám v pláne ich užívať, pretože to mám mať presne počas dovolenky. Nerozhádže mi to veľmi cyklus? Alebo ako ste to znášali, nemali ste nejaké vedľajšie účinky,ktoré vám celú dovolenku pokazili? Vopred Vám ďakujem za zdieľanie Vašich skúsenosti. 🙂

vamajka
1. júl 2019

@klaudi22 brala si tie lieky? Ako to dopadlo?

klaudi22
autor
1. júl 2019

@vamajka ano,brala som. Mne to posunulo,menstruacia prisla par dni po vysadeni. Nemala som ziadne komplikacie ked som ich uzivala

margaretka
22. júl 2019

Ak potrebujem dostať menzes v pondelok po užívaní tbl . Norethisteron , mala by som poslednú tbl užiť v piatok aby pondelok menzes nabehol ?

vamajka
23. júl 2019

@margaretka ano tak mi to povedala lekarka.ze po vysadeni zacne menzes za 3 dni ja zacinam brat od zajtra 10 dni tak dufam, ze to prejde hladko, lebo v nedelu odchadzame na dovolenku

kikuska717
13. aug 2020

Dobrý deň, kúpim norethisteron, nemusi byt celé balenie. Prosim sprava, ďakujem

martinasklenarova
6. jan 2021

Dobry vecer chcem sa opytat mate to niektora doma ? Potrebovala by som to teraz surne a zajtra idem do prace a nebudem mat casu ist ku gynekologovi ?

babatienko27
3. júl 2021

@martinasklenarova dobry den nemate nahodou ten norestjiron na oddialenie ??prosiim dakujem

barboraule
7. máj 2022

ahojte, predám 15 tabletiek Norethisteron. Kľudne napíšte súkromnú správu.

nikush29
31. júl 2022

Predam cele, neotvorene balenie Norethisteronu.

eli281
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petrastrbanikova
18. sep 2022

Mám tiež na predaj ak by niektora z vás potrebovala 🙂 v balení bolo 45ks a ostalo mi 37ks

marcelka265
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petrastrbanikova
23. júl 2023

@marcelka265 žiaľ nie

semancikova
10. feb 2024

@petrastrbanikova mám záujem čo najskôr kupit

semancikova
10. feb 2024

@nikush29 mám záujem