icon

Čo rýchle a jednoduché navariť deťom cez týždeň?

avatar
dadulik75
11. dec 2007

caute mamicky aj nemamicky poradte co cez tyzden varit rychle a jednoduche uz neviem co vymysliet a nejako sa mi uz nechce ani badat po internete doma si na mna vymyslaju to nie a tamto nie tak ja uz fakt neviem co a najviac idu u nas zemiaky ,cestoviny,ryza skoda reci ......

Zhrnutie diskusie
Automatický súhrn diskusie generovaný umelou inteligenciou · 1. jún 2026 · 58 príspevkov

Stručné zhrnutie

  • Najčastejšími rýchlymi základmi pre týždenné obedy sú zemiaky, cestoviny a ryža, ktoré sa v diskusii kombinujú s omáčkami, zapekaním alebo mäsom.
  • Ako rýchle riešenia sa uvádzajú rizoto, zapekané zemiaky s mletým mäsom, zapekaná brokolica so šunkou a syrom, pečené filety z tresky a jednoduché palacinky alebo parené buchty.
  • Praktické zrýchlenia zahŕňajú použitie mrazenej zeleniny a polotovarov, marinovanie a pečenie mäsa v rúre, rýchle bešamelové omáčky a recept na tvarohové guľky (250 g tvarohu, 50 g margarínu, 50 g polohrubej múky, 60 g krupice, 2 vajcia, štipka soli, varenie 7–8 minút).


Najčastejšie otázky

Q: Čo rýchle a jednoduché navariť deťom cez týždeň?
A: Vhodné rýchle jedlá uvedené v diskusii sú špagety, cestoviny so syrovou omáčkou, rizoto (zeleninové alebo s kuracím), zapekané zemiaky, pečené rybie filety (treska) a palacinky alebo parené buchty.

Q: Ako pripraviť tvarohové guľky pre deti?
A: Recept uverejnený v diskusii: 250 g tvarohu, 50 g margarínu, 50 g polohrubej múky, 60 g krupice, 2 vajcia, štipka soli; tvoria sa guľky veľkosti orecha, varia sa 7–8 minút, po uvarení sa pomastia maslom a možno posypať škoricou alebo makom.

Q: Kde nájdem rýchly recept na bešamelovú omáčku?
A: Diskutujúca zdieľala odkaz na základný recept na bešamel na stránke recepty.albumy.biz (http://recepty.albumy.biz/2012/02/11/besamel/).

Q: Aké jedlá sú vhodné pre dieťa, ktoré už papá rodinné jedlá?
A: V diskusii sa uvádza, že väčšina jedál ako rizoto, zapekané cestoviny, pečené mäso a husté polievky môže byť podávaná deťom; niektorí diskutujúci odporúčajú vyhýbať sa vyprážanému a údenému jedlu u malých detí.

Q: Ako ušetriť čas pri príprave mäsových obedov?
A: Praktické tipy zahŕňajú hneď po nákupe pokrájať a zmraziť porcie mäsa, marinovať mäso a piecť v rúre, robiť špízy z plátkov mäsa/slaniny a pripraviť celé kurča v pekáči.

Q: Aké rýchle zapekané zeleninové jedlá sa spomínali?
A: Konkrétne návrhy sú zapekaná brokolica so šunkou a syrom (s prelievaním smotanou), zapekané zemiaky so zeleninou a mäsom, a brokolica so zemiakmi a kukuricou s pripravenou syrovou omáčkou.

Závery z diskusie

Zhoda

  • Bežné rýchle týždenné obedy sa často stavajú na lacných sacharidoch (zemiaky, cestoviny, ryža) kombinovaných s jednoduchými omáčkami, pečením alebo vareným mäsom.


Sporné názory

  • Možnosť A: Vyhýbať sa vyprážanému a údenému jedlu u malých detí a obmedziť sladké či kysnuté pečivo do 2 rokov.
  • Možnosť B: Pripraviť tradičnejšie alebo obľúbené jedlá (vrátane vyprážaného, údeného či buchiet) ak to rodine viac chutí alebo ak inak jedlá neprejedia.


Otvorené otázky

  • Recept na „5‑minútovú polievku“, ktorý bol v diskusii sľúbený, nebol v tejto vlákne zverejnený.
  • Recept na nekysnuté cesto na pizzu bol požadovaný, ale v diskusii nebol poskytnutý žiadny konkrétny recept.


Spomenuté značky a firmy

Bambino, Maggi, Okey Rádio, modrykonik.sk, mimibazar.sk, recepty.albumy.biz

Spomenuté produkty a metódy

rizoto, zapekané zemiaky s mletým mäsom, cestoviny so syrovou omáčkou, pečené filety z tresky, zapekaná brokolica so šunkou a syrom, tvarohové guľky (250 g tvarohu, 50 g margarínu, 50 g polohrubej múky, 60 g krupice, 2 vajcia, štipka soli), bešamelová omáčka, mrazena zelenina, polotovary, marinovanie mäsa, pečenie v rúre, špízy zo slaniny a mäsa, palacinky, parené buchty, bryndzovka, knedlo‑vepro‑zelo, maggi omáčka so smotanou, tekvicový prívarok, praženica s baklažánom

Miesta a osoby

Mirka Šrinárová, Myjava, Spišská Nová Ves

Strana
z2
avatar
vesi
11. dec 2007

ahoj a čo tak rizoto alebo zemiaky zapekané s mletým mäsom?

avatar
katusha
11. dec 2007

ja cez tyzden tiez varim len tak narychlo - spagety, cestoviny so syrovou omackou, spenatove fasirky, rizoto sem-tam, rybie prsty ... nic ma teraz ani nenapada 😅

avatar
vesi
11. dec 2007

rybie prsty idú aj u nás.potom občas aby bola zmena, tak nejaký prívarok - zemiakový, fazuľový, šošovicový atd, čína s ryžou...

avatar
zuzana76
11. dec 2007

-cestoviny zapekane so zeleninkou a masom,
-cestoviny s hribovou, brokolicovou, nivovou, olivovou omackou,
-zapekane zemiaky s udenym syrom, sunkou, slaninkou, cibulou zaliate s rozslahanou smotanou so syrom Bambino
-rizoto - varila som dnes

avatar
ramzesa
11. dec 2007

no to by som rada aj ja vediet... Ale najnovsie som si nakupila mrazenu zeleninu na polievku. 😒 Ale ako druhe netusim. Som si planovala,ze ked si kupim cerstve masko,tak ho hned umyjem naporcujem a supnem do mrazaku a potom iba supnem na panvicu a podusim,posipem nejakymi bylinkami a pod. ale este som sa k tomu nedostala. Inak su to vselijake cestoviny s kadejakymi vymyslenymi omackami. Alebo palacinky,lievance,...Cojaviem nejake privarky alebo huste polievky,ale mam skusenost,ze vacsinou ked je nieco jednoduche je zasa narocne na cas,ako napr. kysnute cesto a pod 😝 .

avatar
dannynka
11. dec 2007

dadulik dobra tema, 😉
ozaj a mohli by ste poradit aj take papanicko co mozme my a aj nasi drobci??

avatar
susik77
11. dec 2007

dobra tema 🙂 ja pri malej nestiham velke varenie-vasinou polotovary-ako tvaroh.knedliky, al. rychle jedla-cestoviny s kuracim masom, rybac.file so zemiakmi...

avatar
katusha
11. dec 2007

este palacinky, placky, parene buchty ...
polievky najradsej varim brokolicovu, karfiolovu alebo vyvar 😉

avatar
zuzana76
11. dec 2007

-pecena ryba / filety z tresky bez kosti/ s cibulou a rascou na masle s pecenymi zemiakmi
-kuracia pecen na cibulke s ryzou

avatar
vesi
11. dec 2007

danny, malá môže väčšinu z toho čo sa tu písalo 😉 ja si zvyknem namarínovať mäso a potom to hodiť do rúry, také rýchlovky mám najradšej 😀

avatar
zuzana76
11. dec 2007

-spenat s volskym okom, ci varenym vajcom a varene zemiaky

avatar
sue
11. dec 2007

Špenát s varenými zemiakmi a volským okom, špagety alebo cestoviny na rôzne spôsoby, francúzske zemiaky, palacinky, ryžový nákyp, parené buchty...

avatar
zuzana76
11. dec 2007

kuraci perkelt s haluskami, cestovinami

avatar
katusha
11. dec 2007

napada ma este hrachova kasa s udenym masom, file so zemiakmi, vyprazany karfiol ... 🙂

avatar
vesi
11. dec 2007

pečené kura a zemiaky či ryža...

avatar
zuzana76
11. dec 2007

husty gulas s chlebom

avatar
zuzana76
11. dec 2007

svieckova s kupenou knedlou 🙂

avatar
zuzana76
11. dec 2007

inak ja si casto robim aj take rychlovky ze lečo, zelena fazulka, karfiol, hribiky na vajci

avatar
zuzana76
11. dec 2007

teda teraz nie, lebo kojim a vacsinu veci nemozem jest, ale predtym v tehu

avatar
majka35
Autor odpoveď zmazal
avatar
katusha
11. dec 2007

ja napriklad ked uz fakt mam robit rychlovku, tak omeletu plnenu lecom a zeleninou 😉

avatar
vesi
11. dec 2007

kakaové rezance...

avatar
tilly
11. dec 2007

jeeej, dobrá téma, tak môžte aj nejaké receptíky pohádzať 😉

avatar
ramzesa
11. dec 2007

dannynka,no ja mam presne ten problem,ze chcem varit tak,aby mohli aj deticky,ale to potom velmi nechuti manzelovi 😕 . Ale privarky myslim mozu vsetky,a dusene masko tiez,polievocky tiez...akurat to vyprazane a udene velmi nie 😒 . Buchty by sa vraj tiez nemali do tych dvoch rokov,ale ked moja masko vypluva a buchty,palacinky,lievance a aha... napadlo ma,tvarohove gulky. Tie su velmi rychle,ked najdem recept dam to sem 😉 toto robim casto...

avatar
katusha
11. dec 2007

majka35, mnam mnam uz si to aj idem zapisat 😀 a v blizkej buducnosti to aj uvarim 😉

avatar
sue
11. dec 2007

Ešte ma napadlo rizoto - zeleninové, kuracie, hubové... Rezance s tvarohom, rezance s makom...

avatar
ramzesa
11. dec 2007

tu to je:
Tvarohové guľky

250 g tvarohu, 50 g margarínu, 50 g polohrubej múky, 60 g krupice, 2 vajcia, štipku soli.

Tvaroh, margarín, alebo maslo, múku, krupicu, vajcia a soľ spracujeme na cesto. Z cesta tvarujeme guľky vo veľkosti orecha, ktoré varíme vo vode 7 až 8 minút. Uvarené, scedené, guľky pomastíme maslom, prípadne posypeme škoricou, alebo makom. Guľky sa dajú konzumovať aj posolené.

Pridal(a): Mirka Šrinárová z Myjavy zo Spišskej Novej Vsi v Okey Rádiu, 21. 3. 2004

avatar
ramzesa
11. dec 2007

moja ma velmi rada polievky,hlavne teraz ked jej idu zubky...zeleninova s krupicovymi haluskami, zemiakova,paradajkova s cestovinkou alebo ryzou, masovy vyvar... vzdy jej naberiem nahusto,aby sa napapala,lebo viem,ze druhemu velmi neublizi,hlavne ak je maso 😝

avatar
dannynka
11. dec 2007

ramzesa no tak sme na tom podobne,ja som dnes nam na obed varila taku 5-minutovu polievocku a rozmyslam ze s nehj damasi aj jej,ale ked teraz posledne dni nepapala masko tak som jej chcela nejake kuracie urobit 😒

avatar
majka35
11. dec 2007

a ešte raz prsíčka ... pokrájame na kúsky - cca 4x4 cm, pridáme zemiaky pokrájané na kolieska ... korenie bylinkové kura zmiešame s olejom /množstvo podľa chuti/ šupneme na prsíčka a zemiaky, rukou pekne premiešame a dáme piecť ... ja pečiem 20 minút prikryté v alobale a ešte 20 minút odkryté ... 😵 môj manžel to miluje ... príprava 10 minút a kým sa to pečie, môžte pokojne žehliť manželovi košele ... 😀 😀 😀

Strana
z2