Darček pre novorodeniatko - dievčatko

em4life
28. dec 2023

Ahojte, co by ste kupili ako darcek novorodeniatku, ked rodicia viac-menej uz maju komplet vybavicku? Chcem nieco hodnotnejsie, kedze aj oni nasim detom davali hodnotne dary. Dakujem za inspiracie 🙂

barbora0308
28. dec 2023

@em4life mna nic viacej nepotesilo, ako poukazka do DM-ky 😁 kupila som, co som vzdy potrebovala.

226lenka
28. dec 2023

Dala by som peniaze, alebo darčekové poukážky

petronellla87
28. dec 2023

@barbora0308 absolútny suhlas😁

em4life
autor
28. dec 2023

@barbora0308 Tiez som nad tym rozmyslala... ok necham si to v top 3 napadov :D

nykkushka
28. dec 2023

Myslím si (aj keď to už asi nie je také moderné), že plienkovou tortou nikdy nič nepokazíš. Spraví sa z plienok ktoré bude používať, dá sa tam dať nejaká hračka, fľaška, vlhčené utierky, krém... Všetko potrebné. Lebo plienok nie je nikdy dosť... 🤣

em4life
autor
28. dec 2023

@nykkushka a vlozim tam aj tie DM poukazky a bude :D

barbora0308
28. dec 2023

@nykkushka to nieee, aspon teda za mna 🫣. Dostala som jednu a teda ine plienky, co nam nakoniec vyhovovali + zbytocna kozmetika. Nezuzitkovala som ☹️.

lneviemmeno
28. dec 2023

@em4life ja coskoro rodim a mna by tiez potesila poukazka do dm 😄 plienky a kozmetika je dost draha a urcite sa vyuzije

janinah
28. dec 2023

Mne sa páčia pufi deky,niektoré sú ozaj krásne vzorované.

smajcii
28. dec 2023

Ja sa tiež teším najmä poukážkam do DM alebo napríklad H&M 🙂 a čo ma neteší vôbec, keď kupujú vkuse mojkaciky (malá bude mať 3 mesiace a má ich už 14 🤦) a ešte keď kupujú dupačky bez rozmyslu také čo sa aj tá časť na nôžky naťahuje cez hlavu, kým ju oblečiem do toho, tak som spotená až za ušami alebo to ani nevyužije, lebo je to malé 😀
Ešte náušničky by mohli potešiť, termoska a tak 🙂

guliver19
28. dec 2023

@barbora0308 snad si to aspon posunula dalej a nehodila do kosa preboha

simona92101
28. dec 2023

@nykkushka dostala som taku tortu v praci od kolegov,a vsetko som rozdala😡 lebo tam bola kozmetika,ktoru moje dieta nemohlo pouzivat,plienky z ktorych sa vyhadzala(vyse 100ks plienok som rozdala),a kopec zbytocnosti ktore mi boli nanic.keby som dostala poukazku v tej hodnote do DMky,viac by som sa potesila.kupila by som si to,co by som potrebovala a uznala za vhodne.takto zbytocne vyhodene peniaze🤷‍♀️

pribinak
28. dec 2023

@nykkushka za mna plienkova torta nie, plienky nemusia po čase vyhovovať a čo s tým potom? Škoda peňazí a roboty

Radšej napr nejakú peknú sadu detských knižiek, alebo kupón do foto ateliéru, presalen urobia iné foto ako doma

barbora0308
28. dec 2023

@guliver19 jasne ze darovala, ale nechapem princip tohto kometara? 😁

em4life
autor
28. dec 2023

@smajcii presne preto nechcem kupovat veci, ktore nevyuziju. Sama mam 3 deti a teda vysvetlit niektorym clenom rodiny, aby nekupovali veci, ktorych mam kopec (napr. oblecenie) len preto, ze im to robi radost, je zbytocne... ale niektori si nedaju vysvetlit, takze to potom ide do Humana kosov..

lucia13022023
28. dec 2023

Ja by som tiež poukážku do DM, H&m, Lindex... Alebo potom sa mi páči nápad aj s kupónom do foto ateliéru, to by potešilo mňa. Alebo klasicky penaize do obalky 🙂

smajcii
28. dec 2023

@em4life najlepšie je naozaj dať radšej peniažky alebo poukážky, alebo sa ešte opýtať čo by ich potešilo 🙂 aj keď povedia, že nič, vždy sa čosi nájde čo je treba 🙂 napríklad ja som mala skvelých kolegov v práci, tí mi nakázali, že keď si chcem niečo kúpiť do výbavy, mám sa ich najprv opýtať či to už nekúpili oni 😁😁 takže som dostala sterilizátor a ohrievač fliaš, vankúš na dojčenie, kolotoč nad postieľku a antikolikove fľaše 🙂 všetko fajn vecičky, ohrievač sice používam malo, lebo dojčím, ale keď chcem ohriať čajík, alebo sterilizovať, je to fajn vec 🙂 teraz mi napadlo, že možno nejaký parný hrniec na príkrmy by mohol potešiť 🙂 alebo vyššie spomínané fotky, resp. poukaz na fotenie/tlač fotiek 🙂

judit47
28. dec 2023

Plienkova torta prosim nieee, to by mali uz zakazat, nevies ake plienky im budu vyhovovat plus ze akoze niekto to obchytava rukami 😵‍💫,kozmetika je uplne no go zona,oblecko ako tak, zbytocne vyhodene peniaze.

Ak maju vsetko ja by som sla do hrazdicky,ciernobiele knizky, avent pohariky,hracia podlozka atd.

pandeia
28. dec 2023

Najlepsie su peniaze pripadne poukazky, nech si vyberu podla seba, aby to aj vyuzili.
Inak je pekne ak prinesies nejaku pozornost aj mame babatka 🙂

zuz987123
28. dec 2023

@em4life ak hodnotnejšie, tak napríklad poukaz na kurz baby plávania, alebo baby balance... Mňa by to veľmi potešilo.

hortenziaj
28. dec 2023

@zuz987123 za toto by som bola aj ja, ale nie vzdy je to realzovatelne v danom meste

vkatush
28. dec 2023

Mňa najviac potešili poukážky DM, HM, Lindex a Maderna.
Svojtka knižky, ale nie pre úplne malé bábätká, skôr od roka (malý miluje sériu Opička, Mačiatko, Šteniatko a Sovička, čo je od roka a on to od polroka už čítal sám - otváral stránky).

Plienkove torty som mala asi 4. Jedna vôbec nesadla značka, posunula som kamoške, čo ju používala. Ďalšia bola s veľkosťami, čo malý nosil na 8m tuším, takže sme ju skladovali celý čas na skrini 😑 a ďalšie dve sa pýtali pred krstinami, aké plienky a veľkosť používame, a pýtali sa, či môže byť torta z nich. Tak som aspoň vedela, že nemusím kupovať veľa balení pred oslavou 😁

A oblečenie ma potešili pyžamka, ktoré sa zapínajú vpredu (žiadne oblečenie cez hlavu!!), ideálne obojstranný zips (to v lindexe stále kupujem, takže preto tam poukážka).
Ale do oblečenia by som veľmi nešla. Teraz toho majú dosť a ktovie ako rýchlo dievča bude rásť. Môj má rok a je 2x väčší ako dievčatá v jeho hracej skupine. Kým oni sú ešte na 72 niektoré, on už 92 😑

zuz987123
28. dec 2023

@hortenziaj veď samozrejme, ale to už autorka musí vedieť. Mne to len napadlo, lebo som poukaz kupovala pred Vianocami 🙂

7lenka11
28. dec 2023

Určite poukážky. My sme dostávali rovnaké veci - milión bodyčiek, hračky… Veľa sme nakoniec nevyužili. Ale najviac potešili darčekové karty od kolegýň, bratranca so ženou a ďalších ľudí. To je fakt super. Rodičia využijú, keď potrebujú a hlavne na čo potrebujú 🙂

milanemila
28. dec 2023

@em4life poukazky do dmky alebo spolocne rodinne fotenie

denithestrange1993
28. dec 2023

@em4life mne napadlo macik co vydava nejaku melodiu ,taky na uspavanie-svieti aj jemnucko hraje.

em4life
autor
29. dec 2023

Dakujem za rady. Uz som dostala od buducej mamicky odpoved, ze v podstate uz maju vsetko do vybavy aj mimo oblecenia, takze dam peniaze. Nech si kupia, co potrebuju napr. ked mala podrastie. Ja som inac tiez vravela v ramci rodiny, ked sa mi narodil syn, ze poukaz na fotenie alebo baby plavanie a vsetci mi nad tym ohrnali nosom, pritom profi fotky babatka su super.