Vianočný darček pre trojročnú

zuzkaburik
13. nov 2021

Ahojte maminy,

prijmem tipy a inšpirácie na rozumný a kvalitný darček pod stromček pre 3 ročné dievčatko.

pribinak
13. nov 2021

@zuzkaburik kolobezka?

0silvia0
13. nov 2021

@zuzkaburik detska kuchynka?

kikavadi
13. nov 2021

Kúzelné čítanie Albi
Kuchynka
Obchodik pre deti
Bicykel
Kolobežka

pokemonkaa
13. nov 2021

netere sa nevedia nasytit tejto kuchynky, odporucam : https://www.lidl.sk/p/playtive-detska-drevena-k...

hipuska
13. nov 2021

Ja sa tiež prikláňam ku kuchynke. A tá z Lidl má skvelú cenu a super prepracovanie. Svetlá, zvuky a navyše ešte podporuje aj detskú predstavivosť

zuzkaburik
autor
13. nov 2021

Ahojte dievcata, no, kuchynku mame uz od 2.narodenin a ide nonstop, rovnako tak kolobezka, odrazadlo, takze mi z toho vychadza, ze vezmem to kuzelne citanie, kedze po nom uz dlhsie pozeram a maju to aj v skolke👌 ďakujem

zuzikak
13. nov 2021

detska kuchynka je super napad. Aj obchodik, tak isto mozno kufrik pre akoze lekarku, lego duplo alebo spievajuci psik fisher price, Alebo vacsi kocik s babikou, co vydava zvuky a k tomu flasticku a par kuskov na obliekanie. Alebo velku babiku Sally 50cm, co by bola jej partacka a par obleceni (daju sa jej cesat vlasy), prip. rozne drobne hracky z kt. si vie vystavat svet. (zamocek, auticko, motorku - nieco na styl polly pocket), spolocensku hru napr. klobucik hop, clovece, opicky, priserky zo skrine, dixit, rybicky a udicu (co sa kruti platforma), take plastove hribiky co sa ukladaju do mozajky alebo mozajkove uliky, nieco na kreativne tvorenie....

matka1961
13. nov 2021

@zuzkaburik naša dcérka má 3,5 v decembri a želá si od Ježiška Buzza raketaka na baterky z toystory ale kúpili sme aj Woodyho keďže sú parťáci a ešte si želá skateboard so svietiacimi kolieskami 🙂 no a urco nejaké pekné knižky, pyžamko a chcela som jej zohnať tu jednorozciu kabelku ale nejak je všade vypredaná tak uvidíme:(

jaja20
13. nov 2021

Pred pár dňami tu bola otázka,čo kúpiť pre 2 ročnú dcérku,tak som poradila toto. U nás sme to využili až do konca škôlky.

janulik2008
13. nov 2021

@kikavadi kúzelné čítanie záleží aj od dieťaťa malú zaujalo až ako 6 ročnú, mali sme ho už skôr ale ani o to nezakopla 😀😀😀

sasitimi17
13. nov 2021

A čo ju baví ? Darmo ti napíšem že ja kupujem konskú stajňu s koňmi keď tvoju koníky nezaujímajú.. alebo keď sa jej spýtaš co si praje tak co ti povie ?

0silvia0
13. nov 2021

@jaja20 jej to v akom regione sa pouziva slovo suchacka? Som este nepocula🙂

mama004
13. nov 2021

@0silvia0 napr. v BB som ešte nikoho nepočula povedať šmykľavka všetci s môjho okolia odjakživa šúchačka😁vy tomu ako hovoríte?

jaja20
13. nov 2021

@0silvia0 Stredné Slovensko Kremnica 😉

0silvia0
13. nov 2021

@mama004 my smyklavka tu v Trnave😁. (dokonca bez makcenov, tak tvrdo ako som napisala), ale pocula som aj smykacka, ale suchacka je pre mna uplne nezvykle

jaja20
13. nov 2021

@0silvia0 Dokonca niektoré deti hovorili aj že " ideme na šúchalu "😅

0silvia0
13. nov 2021

@jaja20 zlate🤩

annm81
14. nov 2021

@zuzkaburik Ja som tiež dostala úžasné odporúčania na kúzelné čítanie, tak sme kúpili a za mňa obrovské sklamanie. Jedine tie knihy o zvieratách sa mi páčia, tam sú pekne spravené testy na hľadanie zvierat podľa mena, popisu aj zvuku. Ostatné (a máme ich doma zo 6-7) sú biedne. Náhodne povyberané informácie, ktoré potom niekto chaoticky nahádzal na pár strán. Za mňa vyhodené peniaze. Za tú sumu som mohla nakúpiť klasické detské encyklopédie, dieťa by sa dozvedelo viac a ešte by som ušetrila.

miroslava_vancova1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
basska_b
28. nov 2021

Podľa toho, čo ju baví. Pekné knižky s príbehmi a obrázkami, puzzle, pečiatky, zošit s úlohami na vystrihovanie nožnicami. To kúzelné čítanie ma za srdce nechytilo, je to akýsi pokus suplovať rodiča pri čítaní

saxana000
28. nov 2021

Lego
Sanky
Babika
Kociarik
Domcek pre barbiny
Litle pony
Interaktivne zvieratko
Vlacikova draha
Puzzle
Bicykel
Plasteliny
Spolocenske hry

zabinkalenka
27. okt 2022

@jaja20 ja som zo ZH a tiez sme to volali šúchala 🙂