Ako má vyzerať detská postieľka?

22. máj 2021

Baby, nesmejte sa zo mňa 😂
Som tehotná prvý krát a tak som sa zmyslela, že ako má vlastné vyzerať detská postieľka?
Len matrac a prikrývka? Či aj vankúš?

hejyou
25. máj 2021

@nika82 mantinel po celej postielke je o nicom,z tvojej postele nevidis na dieta,mantinel ma byt len v polke postielky,a to hniezdo je tiez zbytocnost, ved male byva najskor v zavinovacke,takze hniezdo netreba,vlastne skusenosti 🙂

hejyou
25. máj 2021

Predam Ti moju krasnu,parkrat tam mala spala uz spi pri mne ;) matrac,prikryvka,s vankusom sa kupuje spolu vacsinou,baldachyn aby slnko nesvietilo ;)

hejyou
25. máj 2021

@adrianasmolko a co tak zavinovacka? Ved dieta byva v nej,tam sa nehemzi ruky sa schovaju,a sladko spi ;)

waitinka7
25. máj 2021

Dievčatá, mne zase tie spacie vaky pripadajú veľmi nepraktické. Pri prvom som to vôbec nepoužívala, pri druhom uvidím. Mne to tak príde, že je to strašne tenké, veď v tom musí byť dieťatku zima nie?

elizabet173
25. máj 2021

@waitinka7 prečo? Spací vak je super, prebalíš jednoducho, lebo sa dolu odopína, sú tenšie aj hrubšie, takže zima mu určite nemôže byť a my sme mali od narodenia studený odchov, tak spal najlepšie.
@hejyou sladko spí...moje v zavinovačke revalo, nezniesol byť zavinutý.

andreatytler
25. máj 2021

@waitinka7 Ja na spacie vaky nedam dopustit. Ale treba kupit dobry, kvalitny a vhodny na tu ktoru rocnu dobu, alebo teplotu v izbe. Najskor sme mali taky flisovy a to nemal rad. Potom mi otec poslal kvalitny bavlneny, super teplucky a hebucky, co ma zapinanie na ramenach, takze ani rucky sme nemuseli strkat cez rukavy (co mu velmi vadilo pri prvom) a v tom spal ako zarezany. Neda sa z toho odkopat, kludne sa moze prevratit na brusko... ten nas v tom aj chodit vedel.

sruma
25. máj 2021

@waitinka7 moj je v spacom vaku od prveho dna ako sa narodil. Perinku nechcel. Tak sme zostali pri vaku. Nie je mu zima, urcite. Vzdy ho vyberiem je teplucky.