Detská lampička na položenie

klip0
14. aug 2021

Ahojte, akú máte detskú lampicku ? Chcela by som nejaku na položenie v tvare napr zvieratka (macko, zajko, sovička...). Chcela by som to položiť v spálni na detsku komodu a keď budem vnoci prebalovat aby som nemusela zasvietit veľké svetlo. Chcela som niečo také milé detské, preto nie klasicku lampu ako na stôl. Pozerala som tieto zvieratkove na nete a je ich milión ale mnohé sa mi zdajú či niesu príliš slabé aby som vôbec videla prebaliť, či aj reálne osvetlia. Alebo zároveň nech svetlo nieje prisilné. A nechcem takú čo robí hviezdičky, hra melódie alebo má nejaké iné efekty, len ako svetlo. S akou ste spokojné vy ?

luulinkaa
14. aug 2021

📌

jackie_1992
14. aug 2021

@klip0 ahoj kukni favi, maju nenormálne krásne a lacne. Ja sa chystám kúpiť dúhu. Maju aj macka, Zajka, aj s projekciami hviezd, pre chlapcov aj pre dievčatá.

mmbudiakova
14. aug 2021

Akurát včera som to riešili a vybrali sme " lampa lion star light " z https://littleone.sk/79-osvetlenie-ajk v obchode Bory Mall v Bratislave, tak skús pozrieť u nich.

amelie2017
14. aug 2021

Ja sice nemam zvieratkovu, ale mame tento mesiac. Pri dcere pouzivame od narodenia a kupila som aj teraz pri synovi. Dcerka si pred spanim vyberie, aku chce farbu a spokojna. Ja pri malom zlte svetlo, navolim si aj intenzitu a za mna super, ze je na dialkove, cize zasvietim uz z postele.

amelie2017
14. aug 2021

Mame aj takeho levika lampicku, tu sme dostali, svieti fajn, ale zapina sa zospodu a pre mna je rychlejsie to na dialkove.

danik1505
14. aug 2021

@klip0 my máme túto. Nabíja sa cez USB kábel, svieti pekne, aj ako nočné svetielko môže byť

kiki68
14. aug 2021

Mame zajacika z Amazon. Uz rok a furt fici

helcanw
14. aug 2021

Ja mám v izbe v klasickej stolnej lampe RGB žiarovku a v noci kym som vstávala k malemu svietila len červeným svetlom na najnižšom jase 👍

otazka1
14. aug 2021

https://www.moebelix.sk/p/led-stolova-lampa-bae... Táto má tri stupne svetla od tlmeneho po jasnejsie,je naozaj veľmi dobra

izabela181
14. aug 2021

@amelie2017 presne tuto mám aj ja len mám nastavené svetlo na úplne najmenšiu intenzitu a je zapnuté celu noc, takze aj keď sa maly zobudí, nič nezapínam, viem ho pri ňom prebaliť a nakŕmiť a spinka ďalej takze mu to neruší ani spánok😊 len teda ja som kupovala zo slovenskej stránky a tam stalo skoro 30€🙈 ale neľutujem...aj to pekne vyzerá na nočnom stolíku 😊