• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Atopický ekzém u detí. Máte účinné rady, tipy ako ho riešiť?

27. novembra 2016 
@zfidorka A MOZEM HYLAC PODAVAT 8MES.BABATKU,KED NA PRIBAL.LETAKU JE NAPISANE OD 2 ROKOV?JA SOM HO KUPILA NA ODPORUCANIE LEKARA,ALE NEPODALA SOM...ZENY,POTREBUJEM OD VAS POCUT,ZE ANO MOZES,NIE NEMOZES LEBO JA UZ NEVIEM CO MAM ROBIT...
8. jún o 09:44  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majca1109 ano mozes, v cechach sa dava podla pribaloveho skor, su to pre/probiotika...
http://www.modrykonik.cz/kvasinkova-infekce-u-deti/
ked dojcis, tak hylak aj tebe... babatku tusim 2x 1ml, sebe podla pribaloveho letaku...
8. jún o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zfidorka DAKUJEEEM
8. jún o 11:02  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majca1109 davam aj tu aj tabulku na dietu
8. jún o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte, brat mi doniesol velmi vela balickov ovseneho kupela pre deti s atopickym ekzemom, tak ak by bol zaujem, kludne napiste sukromnu spravu :slight_smile:
9. jún o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cvilubka rozumiem,ze Vám to pomohlo,ale ste dospela... Neviem ako ostatne mamičky,ale ja osobne si neviem predstaviť take obmedzenia v stravovaní ako vy píšete... A to mám ešte starsiu dcérku ktorá nemá žiadne problémy,takze papa všetko doradu... A to sa nedá vyselektovať ze ty môžeš toto a ty toto... U dospelých je to iné,ti si vedia rozkázať,alebo povedať,ze to nemôžem... Ale u deti je to tažko.. :slight_frown:
12. jún o 19:52  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yeat18 kožiek mlieko ste nahradili umelým mliekom?? :blush: Ďakujem za odpoved :blush:
12. jún o 19:57  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ladybird08 ano susene kozie mlieko. Maju ho v kauflande aj v tescu .mi sme nemohli ani tie umele alergenne mlieka vobec
12. jún o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
M niekto z vas skusenost z antiparazitarnou kurou pocas dojcenia?
22. jún o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
O ekzeme, alergiach, prehnanej hygiene, potravinovej intolerancii
https://www.postoj.sk/15020/dnes-robime-alergikov-aj-z-beznych-soplosov
28. jún o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dadulka19 ahoj pisala si o zelinkarovi ktory pomohol tvojej dcerke z atop.ekzemu, máš ešte na ňho kontakt ak ano môžem ťa on poprosiť? ďakujem pekne
5. júl o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ceruska ahoj možem poprosiť o kontakt na zelinkara ktory vam pomohol? ďakujem pekne
5. júl o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte , skúsenosť s deťmi na atopický ekzém (ale aj iné ekzémy) je výborná Biorezonancia -pozor len prístroje BICOM . Vedia tam presne vytestovať z čoho u dieťaťa ekzém vznikol - alergická reakcia na potraviny,kožné plesne, zaťažené vylučovacie orgány napr. črevá a podobne. Príčina sa dá po pár sedeniach úplne odstrániť a tak aj ekzém. Najčastejšie deti reagujú zle na potraviny - pšenicu lepok mlieko ..hneď po vysadení potraviny vidno veľký rozdiel ako sa ekzékm krásne zlepší, akurát , že je vhodné potom prístrojom intoleranciu aj vyliečiť aby dieťa mohlo opäť zjesť všetko čo mu chutí a nijak sa neopbmedzovať :slight_smile: najjednoduchšia cesta po rokoch trápenia,,, ak by mal niekto záujem doporučujem biorezonacia-zv.sk je to BB kraj. :slight_smile:
7. júl o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobry den, Vitamin C do Vody = Liecba ekzemu
chcem pomoct vsetkym ludom a najme detom s atopickym ekzemom, aby uz netrpeli ako dive svine. Sam som sa narodil s chronickym exzemom, zdedenym po starej mame.
Od narodenia som mal obrovske problemy, chodil po nemocniciach a podobne. Doskriabany do krvi stale na liekoch.
A vekom sa to zhorsovalo. Tedko mam 40 rokov a za tie roky som vyskusal uz vsetko od diety/ bez mlieka bez masa bez ovocia, bez chemie, skoro vsetko/ rozne
maste rozne bylinky, rozne kupele, takmer vsetko som skusil.
Avsak stale to bolo trochu lepsie a potom naspat zhorsene. Aby som vas nezdrzoval napisem rovno, z coho podla mna plynu tie obrovske problemy s kozou
a alergiou alebo ekzemom.
Je to z vody ktora tecie vo vodovodnych kohutikoch, repsektive z chloru v nej, ktoru kazdy den pijeme a sprchujeme sa nou, teda kazdy den dodame telu jed
, z ktoreho podla mna plynu vsetky problemy.
Prisiel som na to po 40 rokoch skumania, Chlor je zakerny a udrzuje sa v tele, vysusuje pokozku a nasledne omytie spominanou vodou
stav zhorsuje, pretoze cez sucho pokozku vnika ovela viac chloru do podrazdenej pokozky aj do tela, pitie tej vody takisto. Myslel som si ze mam histaminovu intoleranciu,
ale zcervenanie pokozky, mokvanie, svrbenie po jedle, alebo po mlieku je len priznak toho ze telo bojuje s chlorom v tele, teda ezkem je v podstate reakcia tela na jed zvany chlor.
Liecna spociva v neutralizovani vody /chloru/
Vitaminom C. na jeden liter odporucam az 10mg Vitaminu C. Ci uz do vody z vodovodu, do vody na varenie alebo na pitie alebo do vane pri kupani. Moze sa pouzit aj sumivy celaskon,
ktory takisto odburava spominany jed chlor.
Od vtedy co neutralizujem vodu Vitaminom C sa po 40 rokoch skoncilo moje nekonecne utrpenie. Pri sprche som si kupil aj sprchovu hlavicu s uvolnovanim vitaminu c, ale je to
nedostatocne, lebo sa vylucuje malo Vitaminu c Do vody , davam si tedko do flase vodu z vodovodu a prisipem trochu vitaminu c a tzm sa umyvam a problemy miznu.
Idem si nasporit na iNJEKTOR MEDIKAMENTOV ROVNO
do vodovodneho potrubia teda vitaminu c, aby uz nikdy som nemusel sa sprchovat, kupat prat, pit jed zvany chlor a konecne budem moct zit normalny zivot.
Ak potrebujete dalsie informacie o mojom 40 rocnom vyskume alebo skusenostiach, prosim kontaktujte ma na pglovna@gmail.com - aby uz ziadne dieta netrpelo.
21. júl o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@hnedoocka23 zdravim mame rovnaky problem čo vám nakoniec pomohla. ďakujem
12. aug o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne pomohlo kupat sa v hypermangane(v lekarni)
15. aug o 23:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sara_s ďakujem
16. aug o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@spominanyotec asi vas sklamem.. ja mam atopicky exem a chlorovu vodu som nikdy nepila, ani sa v nej nekupala... mame vlastnu studnu bez chloru
30. aug o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Odporúčam Aloe Vera, kombinovať gel na pitie, aloe vera sprej prvej pomoci a aloe vera concentrat na natieranie, prípadne striedať s koncentrátom obohateným o propolis. Super veci nám zaberajú na všetko možné. Píšte na http://aloe-vera1.webnode.sk/, dá sa poradiť aj s lekárom.
2. sep o 00:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, svagrinej malinky ma atopicky exem a jedine co zabralo (a vyskusala toho riadne) bola dost draha prirodna masticka Tyroler natursalve... povedala ze do toho uz i tak investovala po castiach vela penazi, tak ju kupila a malemu exem zasiel. Drzim palceky :slight_smile:
21. sep o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yeat18 Dobrý večer. Naozaj pomohlo vašmu dieťatku vynechať kravské mlieko a nahradiť ho kozím? Ako sa vám podarilo úplne vylúčiť kravské mlieko, veď mám pociť, že je všade?
10. okt o 22:41  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nastickakessinka,Ahoj.U nas to pomohlo,teda ani kozie som malemu nedavala...treba vyskusat,zato nic nedas..ak je este maly,zvladnete to lepsie... nam skodilo hlavne umele mlieko v prasku napr.v instantnych kasiach.
11. okt o 06:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tanaja Idem to vyskúšať ale netuším ako to zvládnem hlavne ja, mlieko milujem a dnes ked som si uvedomovala že mlieko máme takmer všade až mi bolo do plaču :(. čím ste nahradili mlieko? Kokosovým, mandlovým?
11. okt o 23:02  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nastickakessinka My ovsene a ryzove ziadne mandlove ani sojove nakolko moj syn ma silnu alergiu na orechy takze ani neskusam... Treba vyskusat kt bude chutit viac :slight_smile: Ale vsetko sa da :slight_smile:
12. okt o 14:02  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tanaja Za vetu treba vyskusat zato nic nedas nie je vsade mozne. Ja keby ze dam malemu na skusku cosi vyhadze sa place a namiesta spanku v noci sa skrabe ako divy. Takze s tymto nazorom sa moc nestotoznujem.
12. okt o 14:04  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankak055 myslela som to tak,ze ked vysadis mlieko,nic sa mu nestane,skor naopak...uvidis,ci sa to zlepsi,ak nie,tak nie je problem tam.)
12. okt o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankak055 ja viem,co to je ekzem, aj teraz ho mam na tvari,uz vyse roka,neviem sa toho zbavit,viem ako to svrbi...som silny alergik :unamused:
12. okt o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankak055 sme sa zle pochopili,ja som malemu vysadila uplne mliecne vyrobky,ani kozie som nedavala a pomohlo.
12. okt o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tanaja ja odporucam ako aj nuska vyssie, pit aloe vera gel + potierat kremom aloe + aloe s propolisom ... a toto je vhodne aj pre teba, aj pre maleho
12. okt o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok