10 mesačná dcérka má alergiu

peter2233
18. apr 2020

dobry den moja 10mesacna cerka ma alergiu na nieco .No nevieme na co uz tyzden a pol sa jej vyhadzuju po celom tele skvrny ako zihlavka . Boli sme u lekara uz predpisal jej Fenistil aj cipky uz na 3dni Prednison 100mg no trosku to jej pomohlo v prvi den no v dalsi zase to jej vyslo ma niekto skusenost alebo poradit nieco? lebo uz nevieme co mame robit boli sme aj u alergoroga no moc nam
nepomohol zobral krv a ze mame mesiac cakat 😫😫😫

ivanah21
13. aug 2021

@peter2233
Ahoj Peter. Rada by som sa Vas opytala, ako ste dopadli s tou zihlavkou u dcerky, ci ste prisli nakoniec na to, z coho to ma.
Nasa dcerka ma od 8.mesiaca velmi podobny vysev. Teraz ma 10,5 mes. a uz to mala 3x. Poslednykrat to bolo nahorsie. Boli sme v nemocnici, tiez nam dali cipky prednison a dithiaden, kedze fenistil jej uz nezaberal. Cipky uz neberie. Teraz ma fliaciky jemnejsie ale nechcu sa uplne stratit uz asi 2 tyzdne. Na alergologii sa jej z krvy nepotvrdila ziadna alergia ani intolerancia.
Sme dost bezradni. Viete mi prosim napisat ako sa to riesilo dalej u vas a ci ste nakoniec prisli na to z coho to vasa dcerka ma?
Dakujem Vam 🙂