• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

10 mesačná má nohy do O. Upraví sa to?

4. októbra 2016 
Nasa 6 rocna dcera tiez ma nozky do O, dovod je hypermoblita, mame na noc dlahy na jesen ideme prvykrat na kontrolu po 6 mesiacoch nosenia tak som zvedava ale nacakam ziaden zazrak
24. aug 2014 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali rovnaky problem, od cca 1 a pol roka nosila dlahy na noc a po 7 mesiacoch sa to krasne upravilo. Teraz ma krasne rovne nozky a beha ako srnka :slight_smile:
24. aug 2014 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@selenka7 tak to si ma potesila ze to ma zmysel nosit tie dlahy
24. aug 2014 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj podla mna zavisi ci je to nejaka vada alebo len tak vykracuje.moj starsi tiez tak chodil a dnes ma krasne rovne a mladsi chodi v roku zatial ako kovboj:grinning:neboj ja sama mam lahko do o a da sa s tym zit.poradila by som sa s mudr ale nejak by som nestresovala
24. aug 2014 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Asi som sa sekla otazka je trochu starsia:grinning::grinning::grinning:
24. aug 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selenka7 ahoj pozeram ze su starsie prispevky no aj tak mi to neda nereagovat nakolko nam tiez tie dlahy hrozia, ako to vlastne vyzera?? Boli to dieta?? Musi to mat cely den?? Vdaka za odpoved
9. mar 2016 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi28 ahoj aj moj maly ma nozky do O dostali sme dlahy a bojujeme s nimi. Obuvam mu 2x denne ked ide spinkat a vydrzi max polhodku az hodku. Vy ich este nosite? Su uz aj nejake zmeny ?
4. okt 2016 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vebinka ahoj, my sme sa im chvalabohu vyhli, maly sa vytiahol a nozky sa mu same vyrovnali, nie je to este uplne ok ale ma ich omnoho lepsie.. no ked mal rok mal ich katastrofalne naozaj a neverila som ze sa mu same upravia, teraz bude mat v decembri uz 2roky.. tvoj ma kolko? Bolo to nevyhnute ich dat?
4. okt 2016 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz mal 18m. Lekarka vravela, ze je tam velka deformita ze cca 2 az 3roky to moze trvat pokial sa to upravi. Ale obavam sa toho ze ked to ma len takto lrstko tak tocnema ziadny vyznam. Zajtra by sme mali ist za inou lekarkou tak som zvedava co povie. Na ortopedii lekarka vravela ze je velky a tazky a kosti to nezvladaju. Ak sa zobudi a kosti su oddychnute ma nozky pekne. Teosku pochodi a znova do o.
4. okt 2016 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vebinka ahaaaaa, juj tak to vam budem drzat palce nech to bude casom ok.. moj bol tiez velky a tazky ale on tie nozky mal stale take, no casom sa to upravovalo hoci som neverila ze sa to upravi.. Dcko davate vitamin stale? Juj tak to je fakt ine ako u nas, ze ked ma nozky oddychnute tak su pekne a po chvili do O.. verim ze tie dlahy su utrpenie, no pisala mi raz mamicka ktorej mala to nosila na noc bolo to tiez trapenie ale nozky sa jej casom vyrovnali.. kolko ma maly kg?
4. okt 2016 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi28 cca 13.5kg a decko som nedavala ale vysledky z krvi mal dobre ba az mierne nad hranicou. Ale mam vigantol a chcem mu davat no zabudam na to ale musim si nato davat pozor. Ked bol babatko mal z toho krce. Super ze vam sa to upravilo aj bez tych dlah.
4. okt 2016 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vebinka no ved ten vigantol je dcko moj mal z toho tiez krce tak som presla na prirodne dcko od jamiensomu a stale som mu davala kvoli tym nozkam a kostickam, aj na ortopediu mi vravel na to nezabudat a davat, aj teraz po lete zacinam davat az do jari.. 13,5kg nie je vobec vela, moj ma 16kg, ked mal rok mal 13kg.. takze si nemyslim ze to je tym ze je na svoj vek tazky :flushed:
4. okt 2016 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi28 no on bol stale taky baculko. Musim si uz na to davat pozor a davat kazdy den vigantol. Som zvedava co povie doktorka na kontrole. Tak dakujem za odpovede :slight_smile:
4. okt 2016 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vebinka ako pisem na svoj vek vobec to nie je vela :grinning: ak mu vigantol vadi su ine nahrady ale urcite mu davaj, vitamin D potrebuje, aj my teraz zase do jari zaciname davat.. Drzim palce, nech to bude ok, potom mozes dat vediet ako ste na tom :relaxed:
4. okt 2016 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi28 oki dakujem krasne :slight_smile:
4. okt 2016 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok