2,5-ročná nekaká

18. feb 2024

Prosím vás ako dlho je normálne nekakať v tom veku? Za včera mi malá nekakala vôbec. Predvčerom áno. Dneska zatiaľ tiež nič. Nezdá sa mi že by ju bolelo bruško...

daniela2202
18. feb 2024

A čo jedáva a koľko pije.... nato zaostri

autor
18. feb 2024

@daniela2202 jedáva všetko..je pravda že od choroby dáko slabšie pije🙈

alexandraas
18. feb 2024

Este sa vykaka,to nie je tak dlha doba.. moj najviac 5dni bez kakania,ale to som uz aj dala cipok

domka222
18. feb 2024

Nekaká? Však nemusí každý deň, pokiaľ nemá ťažkosti.

danielockazihlavka
18. feb 2024

Na wecko je potrebné chodiť každý deň. Pokiaľ nechodí,chyba je v strave-málo ovocia a zeleniny, vlákniny a tekutín,v neposlednom rade pohyb.

autor
18. feb 2024

@danielockazihlavka jej otec má tiež také že nejde aj 2-3 dni. Kým ja denne aj 3krát
😀😀😀

majlo1234
18. feb 2024

Niekedy sa stane, ze syn nekaka jeden den, na dalsi si to vynahradi aj na tri krat. Dlhsie ako tri dni by som uz zbystrila

autor
18. feb 2024

@majlo1234 zatiaľ sa nám stalo že "len" deň vynecháva..už aj dnes to má za sebou😀len zakaždým mám z toho stres lebo sa to nestáva pravidelne..lebo máva stolicu každý deň a miestami jej takto vynechá a neviem chytí ma panika...ale zatiaľ stále maximálne jeden deň a potom si to na ďalší si to behom dňa dobehne..

danielockazihlavka
25. feb 2024

To, že ocko má rovnaké problemy s jej trávením určite nesúvisí, keďže ona má svoj žalúdok a papá sama. Ak sa dá,treba sa zamerať na to, čo som už spomenula. Držím prsty