Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

2 mesačného synčeka bolí bruško

katulienkahcl
29. nov 2012

ahojte.Prosim Vas vie my niekto poradit,mam 2mes.chlapčeka,ktoreho po zacati tohto mes. stale boly brusko ci nieco zjem,alebo nie!cvicime,kvapky davam ja uz neviem co.ci je noc,alebo den my plackame a skrucame sa,pri prvom to taketo nebolo.Dakujem Vam!!!!!

katulienkahcl
autor
29. nov 2012

zabudla som povedat,ze je plne kojeny!

kristina39
29. nov 2012

ahoj..nam pomaha ked dam maleho na brusko..skoro vzdy sa upkoji...a pri prvom pomahal bud teplomer alebo rektalna tycinka...

drobcek26l
29. nov 2012

Neviem aké kvapky dávaš, ale nám veľmi pomohli kvapky Bio Gaia. A ešte som počula, že vtedy pomáha priložiť na bruško nahriatú plienku a cvičiť s nožičkami, ale nemám to odskúšané.

eva76
29. nov 2012

My sme používali INFACOL kvapky, jedna kvapka do pusinky a o chviľočku bolo dobre alebo feniklový čajík

bibistec
29. nov 2012

ak je to dojcenska kolika tak nam pomohlo nosit na rukach ale po dvoch troch tyzdnoch to preslo, a spinkat na vyvisenom matraci, ale urcite by som sa spytala lekarky. prip. moze reagovat na nieco co ty jes, mlieko napr. alergia na kravske mlieko ak jes vela jogurtov a pod. to mali kamaratky taky problem preto to spominam a kym na to prisli tak dietatko bolo vacsie a stale bolesti az tak sa na to prislo.

mrkvolka
29. nov 2012

spravit slaby vyvar z rasce,neverila som tiez ale pomohlo a masirovat brusko

oriesok
29. nov 2012

skús si variť čajík z fenikla, rasce a anízu.. normálne kúpiš medzi koreninami.. všetky 3zmiešaš dokopy.. na jednu šálku daj 2lyžičky.. je to dobré aj na tvorbu mliečka.. aj proti kolikám a nadúvaniu..
a tiež nám pomáha keď si ho položím bruškom na jednu ruku a druhou rukou jemne masírujem bruško a pomaličky "pohupovať"

gabig555
29. nov 2012

Ja som davala do mliecka espumisan ked som uz aj prikrmovala a zacinali bolesti asi 17-20 kvapiek kazde druhe papanie a samozrejme harmancekovo feniklovy cajik sackový,kupovaný v lekarni.niekedy bolo potrebne pomoct aj teplomerom a samozrejme tiez masaz bruska

kmkke
29. nov 2012

@katulienkahcl My máme to isté - rektálna trubička bude tvoja súkromná kamarátka 😀 (my sme vyskúšali všetko - Espumisan L, Baby Calm, Sab Simplex, probiotiká Infant Dophilus a Infacol Mimi a nezabralo nič. Teraz máme Duphalac - sirup preháňadlo a zaberá len sem tam ☹ Je to vraj preto, lebo chlapci majú menej vyvinuté črevá ako dievčatá.)

dm
29. nov 2012

Ahoj, nam pomohli babicky, poradili 1lyzicku ovsenych vlociek povarit v troche vody, precedit ked davat do mliecka, nas odmietal cicik po 1 a pol mesiaci a tak sme mu to davali do um.mliecka..a zabralo perfektn..najorv sme sa bali, vsade so vetkym strasia ale myslim ze tie lieky naodplynnatenie su horsie..inak ako stare overene metody nasich mam a babiciek..l

lussy23
1. dec 2012

@gabig555 espumisan obsahuje látky, nevhodné pre deti. ☹ mala som ho a prečítala so msi zloženie a v bol ito nebezpečné éčka. hlavné že je to pre deti☹

hajanka
1. dec 2012

@katulienkahcl biogaia probiotika, pravidelne, dlhodobo

katulienkahcl
autor
5. dec 2012

Ďakujem Vám baby budem skúsat!!!!!!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli