4 ročné dieťa a opakujúce sa angíny

denij
3. mar 2012

Prosím Vás potrebujem súrne poradiť.Máte niekto skúsenosti s opakujúcimi angínami????Mám doma 4.ročné dieťa a angínu máme už 6.krát za sebou,výter sa berie po každej,vraj bežná flora.Krv bola odobratá,vraj všetko ok.V prvé dni má CRP-170.po 10dní brania ATB.8.Teploty má 40-ky ,5 dní a doktorka len krčí plecami a nič nerieši

Prosím každá radu si budem vážiť,poprípade ak ste niekto z okolia Čadce,ŽIliny,nepoznáte skúseného(odborníka)pediatra za ,ktorým by sme mohli ísť a poradiť sa ,keďže naša doktorka nemá snahu pomocť

janinah
3. mar 2012

zrejme je to obvodná detská lekárka? potrebujete aj orl vyš....a ak sa ti táto lekárka nepozdáva,treba pohľadať "schopnejšiu",krčenie plecami nie je liečba 😒

xlucia
25. okt 2012

@denij ahoj. ako ste to poriesili?

briketa
25. okt 2012

@denij mne takto vybrali krcne mandle ako 4-rocnej po neustalych anginach a bol pokoj.

denij
autor
25. okt 2012

@xlucia
@briketa
Stav sa dosť zhoršil,angínu sme mali neustále-zo 6 angín a 6 ATB.sme skončili pri bilancií-17 ATBiotík za rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a CRP sa vyšplhalo na 215!! a ku tomu nám nastali problémy s kostnou dreňou,ktoré sa nakoniec urovnali.No vraj sme angínu podla našej imunologičky nemali ani raz a namiesto hnisu na mandliach sme mali afty.NO koniec koncov nám pomohla imunologička-zistila malinkej pneumokoka a EBvýrus-mononukleozu-na pneu sme sa zaočkovali a mononukleozu liečime-inak sme konečne 4 mesiac bez ATB. 🤐 🤐 🤐 🤐 a nechodíme do školky-tak sme ako tak fit

xlucia
25. okt 2012

@denij 17 atb. za rok???????????? uz dvoje sa mi zda vela 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

denij
autor
25. okt 2012

@xlucia Tak,tak ,ale nedalo sa bez nich,keď je zápal vysoký-tak jedine ATB.,ale zatial sme ako som písala 4 mesiace bez (choroby,horúčok,ATb,zimníc.... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

petra2210
21. júl 2023

@denij Dobry vecer zaujal ma vas prispevok...prezivame zo wynom to iste ...5krat angina antibiotika cro vysoke okolo 150 vzdy..vytery negativne....prosim ako ste dopadli pomohla vam ta imunologicka? Tiez mame z lrvy potvrdene ze prekonal monenuklozu....ale davnejsie....