Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

5,5 mesačný syn kaká dvakrát za deň. Je niečo vo vzduchu?

1234lubka
10. júl 2012

Moj 5 a pol mesacny syn, plne kojeny mi kakal raz MAX dva razy za tyzden. teraz kaka kazdy den niekedy aj dva krat!! stolica je tmavsia, dozelenia a riedsia ako mal predtym...neprikrmujem len kojim. doktorka mi na to nic nedala len ze keby mal teplotu tak nieco od toho...ze vpo vzduchu ne nejaka vyroza ze to moze byt slaby rotavyrus...pred tym troschu grckal teraz uz nie len mi casto kaka...prejde to? mate skusenosti?

kralicica
10. júl 2012

ked kojis niet sa coho obavat to je najlepsia prevencia aj hygiena. v lete sa mnozia virusy a bakterie omnoho rychlejsie vdaka teplu takze zato je toho teple vzdy viac. nasa mala to iste min. tyzden, dni teploty 38,5 a hrozne hnacky a na 3 den akoby nechumelilo.

amadora
10. júl 2012

ja neviem teda ale že kaká dvakrát za deň si myslím nie je žiadny vírus, duplom ak to nie je vodavá stolica a nie sú teploty, skôr si myslím že vám môžu začínať robiť šarapatu zúbky, u nás prvým príznakom že pôjde dáky zub je častejšia a redšia stolica

danusskaaa
10. júl 2012

moja mala kaka aj 10krat do dna. doktorka povedala, ze je to u malych deti, ktore su kojene normalne a prave teraz ked je teplo, lebo materske mliecko obsahuje viac vody. myslim si, ze sa nemas coho bat... ak je maly spokojny, nema teplotu, tak je to fajn. a tmavsia stolica, pripadne zafarbena dozelena moze byt aj od toho, ze mu idu zuby... nasa tiez ma. davame uz aj prve prikrmy, UM aj kojime a farba stolice sa meni. avsak stale kaka casto!!!

lenka_b
11. júl 2012

Ahoj, moja mala, ked bola babo, tak kakala 4x do dna.. Teraz ma 2 roky a 8 mesiacov a kaka 2x do dna normalne.. Este pred nedavnom aj 3x a je v poriadku 🙂 Pokial nie je maly z toho podrazdeny a nema ine ''symptomy'' rota virusu, tak by som sa nebala. Pokial ho videla lekarka a nic ti nedala, tak to potom asi nic nie je, len ma rychle ''spalovanie'' 🙂

terina25
11. júl 2012

moj syn má 2 roky a ,,zoserie,, sa niekedy aj 2-3 x denne 😀 😀 keď ho nebolí bruško,neplače a nemá vyslovene hnačku,tak to je určite v poriadku.moje deti teraz hnačkovali - najmä dcéra - a kakala aj 10x - ale aj z vody sa pokakala.len prdla a už to šlo 😖 ale chvalabohu,je to už dobré.inak ak si myslíš,že to niečo može byť,tak skús dávať nejaké probiotiká.tie určite neuškodia.alebo to može byť aj stravou,kt.ty ješ.možno mu niečo nerobí dobre a preto toľko kaká.

belleza
20. júl 2012

môj 4 mesačný synček sa nevie už týždeň sám vykakať. Máte s tým skúsenosti?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli