Používame cookies. Viac informácií tu. OK

7 mesačný zjedol kúštek novín. Môže sa mu niečo stať?

michaela1987
17. feb 2012

Náš Tobiasko má 7.mesiačikov a zjedol nám z novin v priemere asi 1.eurovej mince môže sa mu niečo stat?ako mu môžem pomôct stči len nakojit???Dakujem

desszi
17. feb 2012

Nic sa neboj, stravi 🙂

annie13
17. feb 2012

nemyslim ze by sa mu nieco malo stať, i ked sa vravi ze tlaciarenska farba je jed, ale nieje to podla mna nic strasne
nakoj urcite ale myslim ze bude v pohode

a noviny mu dajte citat tak o 6 rokov 😉

natashkaa
17. feb 2012

Teda v tlaciarenskej farbe je menej bordelu nez v stiekanom ovoci a mase nestane sa mu nic moj syn toho pojedol

nelicefo
17. feb 2012

Neboj,nič sa nestane 😉 Takých nehôd ešte bude 😉

boise
17. feb 2012

Vidim ze si zavadza prikrmy samostatne 😀 zlaty...neboj, este toho pobasti 😉

viki2912
17. feb 2012

jezis,co vsetko uz nasa ochutnala a je v pohode..neboj,to stravi,nech zapije mlieckom 😉

raza
17. feb 2012

veď to je len kúsoček, to nič nie je 😉 moja sestra keď bola malá, zjedla celý tiket od športky...

ninan2
17. feb 2012

tiez sa nam to vcera stalo, v pohode, dcerke nic nie je 🙂

katka1981
17. feb 2012

Hm, len aby vam povedal, co sa docital, aby ste mali kompletne info 🙂 Neboj, nam mala zjedla farbu z lavicky, len sme sa s muzom hadali, ze sme ju neustrazili 🙂 Je tomu 1,5 roka, zatial sa to neprejavilo 🙂

moniciak
17. feb 2012

Ja som koˇklo krát našla v stolici ale už dávam viac pozor prajem pevné nervy 😀

dejka77
18. feb 2012

🙂 vidim, ze nie som sama. Moja mala tiez uz zjedla papier. Ked bol biely tak som si take starosti nerobila, ale zjedla tiez kusok z novin. Bolo to ale velmi male a nemala kvoli tomu ziadne tazkosti. Ktovie co vsetko babatka pojedia a my o tom ani nevieme. Keby sa na to zomieralo tak ludstvo je uz davno vymrete. 🙂

estterka
18. feb 2012

ah,nasa vykakala aj kusok alobalu raz..neviem,kde nasla, ale nic sa jej nestalo.

gabika7706
18. feb 2012

my sme tiez takto neplanovane zaviedli ako jeden z prvych prikrmov cast listu z Mama a Ja, bol tam obrazok s rybkami, mozno nam tym nieco chcel naznacit 🙂
Tiez sme to len vydatne zapili mlieckom, nebolo mu nic ;)

luciferkax
18. feb 2012

U nás podobne ako vyššie, prvý príkrm kúsoček strany Mama a ja 😉 😉 😉 nič mu nebolo,a nob rucho nebolelo :
našťastie

zuzana17
18. feb 2012

neboj, nič mu nebude 😉

ivetka2007
18. feb 2012

moja kamoska ked bola babo obhryzala tie tvrde knizky nonstop... kazdej jednej chybali nejake rozteky a bolo ich fakt hodne... vzdy ich vykakala a teraz je z nej mlada pekna baba 😝

li_la
18. feb 2012

Aj môj Samko zjedol rožtek z Kaufland letáku... 🙂 A minule som zistila, kam miznú všetky smietky... Drobec si cvičí jemnú motoriku 😀

janica81
18. feb 2012

🙂 nemusis nosit do zberu 🙂 neboj nic by mu nebolo ani pocelej strane este okostuje toho vela 😀

janush
18. feb 2012

vykaka... 😉

pancake
18. feb 2012

moja malá zje kazdy den niečo chutné z papiera. to sa nedá ustrážiť pri deťoch. a ešte jej nikdy nič nebolo. stáva sa to 🙂))))

Tu začni písať odpoveď...

Odošli