Predplatné novín

nypajuli
12. okt 2023

Zeny zaujima ma vas nazor na predplatne internetovych novin- akoze, vzdy je nejaky zaujimavy clanok niekde inde, keby som si vsade mala platit miniem mesacne 200€. Ako to riesite vy? Mate predplatne len na jednom? Neexistuje nieco ako multisport karta pre noviny? 🙈

zorkahorka
13. okt 2023

Niekedy sa najde niekto, kto to otvori. A ked neotvori, ozeliem

muchotrafka298
13. okt 2023

Ziadna Multisport karta pre predplatne novin neexistuje, neviem ako Ta toto prirovnanie vobec mohlo napadnut.
Mozes si predplatit jednotlive tituly, bud papierove klasika alebo online.
SME napriklad stoji okolo 50 EUR na rok, mas tam vsetky mutacie aj regionalne. Vydavatelstva nie su kamarati, je to konkurencia, takze preto si kazdy chrani ten svoj obsah.

niekto2hy
13. okt 2023
simca06022011
13. okt 2023

popravde, ja som nenasla online nic co yb som bola ochotana si predplatit. Par krat som vyuzila HN, myslim, ze aj teraz mi bezi nejake predplatne, mali akciu za mozno 3EUR na neviem kolko... ale fakt je, ze tam nie je co citat. A chcem naozaj si nieoc precitat, utekam radsej napr na bbc. Alebo si vezmemm knihu. Ak chcem "spravy" pozriem ta3, alebo to hnko...
Cena online predplatneho je ale nizucka, oproti tlacenym novinam, cize radsej online (byvaju v aj akcie) ako noviny kupovat, kde je obsah ale uz dobre okresany (a to viem, na firmu sme mali tolko novin predplatenych vzdy ze hroza, casopisy ekonomicke, podnikatelkse.. v podsate bolo to az smutne,lebo sme to nestihali citat :DD cize aj skoda papiera)

niekto2hy
13. okt 2023

Za 3m gratis,potom za 9libier mesacne https://gb.readly.com/mse23