Ako dlho trvá laryngitída?

mama4444
1. apr 2024

dobrý deň, viem že je to otázka na pána doktora ale ten mi povedal po 10 dňoch môže ísť dieťa do škôlky naspäť, dieťa malo laryngitída vy záchvat 2 dni, teploty boli iba prvé 3 dni ale nie vysoké, už je 10. deň doma, horúčky nemal vôbec, za kašle tak 34 krát denne vlhký kašeľ, otázka na vás je to ten chronický kašeľ po laryngitíde Alebo ak kašel stále pretrváva radšej ne ísť do kolektívu, čo sa týka Sopla , jedenkrát denne odsávame. inak nic extrea.

drahomirrra
1. apr 2024

V ziadnom pripade nie do kolektivu. Dieta je oslabene, kasle, dychacie cesty nie su v poriadku. Treba mu inhalacie, zvlhcovac vzduchu, vitaminy a odpocinok, aby sa dal uplne do poriadku.
Baby, ze vas to vobec napadne, dat tak oslabene dieta do skolky…. Ty kks.

anavixy
1. apr 2024

34krat alebo 3-4krat? 🙃

renatka100
1. apr 2024

@mama4444 no 10 dni urcite staci byt doma, ak uz len obcas zakasle, ved to by ani do skolky nikdy nesiel.

deti95060810
1. apr 2024

ešte počkaj 2-3 dni a ak sa to dostatočne zlepší šup do mš...
zrovna laryng. mám - teda povedal ujo Google, a cítim sa ozaj na figu.... len ja mám tretí deň bez teplôt.

mama4444
autor
1. apr 2024

@anavixy 3-4 😂 pardon

anavixy
1. apr 2024

@mama4444 myslela som si, len mi prisla ta prva rekacia prehnana na to… ak ma normalny hlas, dobre dycha, je bez teploty, podla mna moze ist uz do kolektivu. 🍀

katarina092
2. apr 2024

Este by som par dni pockala… aspon v nasej skolke su na to haklivy na hocijaky kasel