Ako pomôcť 2-mesačnému bábätku so soplíkom?
Zdravím vás, idem si pre radu, mala nespala pomalí celý deň a ani teraz v noci nevie spať, furt ma soplik, keď sa odsajem o 5 min. Znova.. postieľku ma vyvýšenú, zvlhcovac pustený.. nevie vôbec spať furt ju budí ten sopel a kichanie alebo kašeľ ako jej to steká 😔😔
Skus ju nechat spat u seba na hrudniku, ty si sadni opreta na vankus, malo by to pomoct, ukludni sa, aj ten sopel nebude tak hrozny. Prajem kludnu noc (viem, ze kludna nebude, ale v ramci moznosti). Tieto choroby u malych deti su hrozne, kym sa nenaucia smrkat.
Nasivin, morsku vodu a odsavat dookola.
@veeev morska voda, nechat posobit, odsat, nasivin kvapky, fenistil kvapky, +nieco na kasel ( porad sa s pediatrom)
@veeev Skus ju drzat na sebe v polosede.
No na mne vydržala tsk 10 min a koniec presne morská soľ odsat nasivin sme robili včera 🙈😒.. dnes ideme k dr. Po 12 tej, tak uvidíme
Nasa je tiez soplava doma vobec nevie spat odsavam zvlhcujem davam kvapky ale furt je hore.zdvihla som jej matrac v kociku zababusila a chodime spat von..

Nemáš Fenistil kvapky?