Ako pomôcť bábetku pri štikaní?

deina
11. feb 2008

Nasmu malemu sa casto stika. Najprv to byvalo po jedle, mozno prehltol vzduch a preto sa mu stikalo, teraz to byva az neskor, aj dve hodiny po jedle, takze to s jedenim mozno nesuvisi. Cely sa trapi, ked sa mu stika, kedze ho to celeho myka a nie vzdy mu pomoze, ked vypije trosku mliecka. Nic vazne to nebude, ale je mi luto, ked ho vidim ako velmi sa mu stika a on sa pri tom tak zmucene tvari. Co by mu mohlo pomoct, ked nezaberie ani vypitie mlieka? Vam sa to nestava? Uz som myslela aj na to, ci mu nie je zima (podla svokry babetkam sa stika vtedy, ked im je zima), ale nie, je teplucky.

dominka89
22. jún 2010

ahojte! maleho mam esle len v brusku, termin mame o mesiac a pravidelne sa mu cka aj 3 krat denne.zrejme len zle lezi a tlaci si na branicu alebo ho niekto spomina 😅

babulik505
21. jan 2013

Ahojte kočky, malý dnes preštikútal s malými prestávkami celý deň. Aj teraz v spánku. Má 17 mesiacov. Máte s tým skúsenosti? Ďakujem.

kikaski
7. apr 2013

ahojte, mám rovnaký problém....moja malá vždy po jedle štikúta, je kŕmená materským mliekom z fľašky, keďže sa narodila skôr a ešte si nevie toľko vytiahnuť....trvá to 5-10 minút, neviem čo s ňou robiť...niekedy sa to zopakuje aj dva krát v priebehu 3 hodín...máte nejaký návod ako jej pomôcť ?