Ako sa prejavila rakovina u vašich detičiek?

lukihomamina
25. jan 2014

Ahojte mamičky, uvedomujem si vážnosť tejto témy...nikomu nechcem zbytočne jatriť rany...ale ak by niektorá z Vás, ktorá žiaľ mala alebo má s týmto problémom skúsenosti, nabrala síl mi poskytnúť info, budem veľmi vďačná. Prosím Vás ako sa prejavilo ochorenie u Vašich detičiek. Zaujímala by ma predovšetkým leukémia alebo rakovina lymfatického systému. Veľmi Vám dakujem a prajem veľa síl a uzdravenie všetkým, ktorý to potrebujú...

luba28
25. jan 2014

@lukihomamina nemam skusenosti s detmi a tymito chorobami,ale moja mamina mala oboje,...a prejavilo sa to stratou hmotnosti velmi rychlo,nechutenstvom,zdurenymi uzlinami hlavne na krku a v podpazusi a nakoniec to potvrdil KO,kde Le boli neskutocne vysoke,... ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

lukihomamina
autor
25. jan 2014

@luba28 dakujem Ti veľmi pekne ....a je mi to ľúto :(

abbey1
25. jan 2014

AML-bledost, únava, bolesť nôžky, mierne zvýšená teplota.Príznaky bývajú rôzne, ale často nepokoj deti a únava

sanyk
28. apr 2014

@lukihomamina ahoj patram po nete a rada by som nasla nejaku temu nasla som zatial iba toto. My teraz riedime tiez problem rak. Lymphatickeho systemu tobi bude mat dva roky a momentalne cakame na vyslefky z histologie odobratej uzliny. Ake mate vy problemy ak je rato tema este aktualna.vdaka

kiki68
28. apr 2014

mojej znamej dietatko to malo- leukemiu. Vraj sa dostavili teploty, nabehnute uzliny, dietatko bolo take ako pri chripke,ale bolo to take,ze to neodislo po beznej liecbe, potom zacali nieco robit, vysetrenia, malemu vzali krv a bolo to jasne. Viem,ze maly mal na tom zaciatku ako to zistili aj nejake vyrazky. Uz je to davno,vtedy to ten jej malinky nedal, neboli take sance ako teraz. Vsetkym,co bojuju,alebo sa chystaju bojovat drzim palce a modlim sa za Vas!
Sanyk, o Tebe a Tobim som citala velmi vela, drzim palceee!