Ako sa zbaviť hnačky?

mariankar
23. sep 2013

Ahojte maminy. Moja 5 ročná dcérka tretí deň hnačkuje, nebolí ju bruško a ani nezvracia teda neviem či je to z jedla/pretože nič také zvláštne nejedla z čoho by mohla hnačkovať/ alebo nejaký črevný vírus. Dávala som jej smectu ale nechce mi ju ani vypiť a ani vmiešanú do banánovej kaše. Neviete mi poradiť ako hnačku utlmiť?

careamell
23. sep 2013

Nám vždy zabral Hylak na hnačky. A treba upraviť stravu, banány, ryža...

stanislavao
23. sep 2013

Kapsuly Enterol - len to vnutro jej dajte na lyzicku a zjest. uziva sa to 1x za 24 hodin a pomaha hned po prvej davke. a dieta, rozvarena ryza vo vode. varena mrkva, zemiaky, suche pecivo, cierny caj.

leonela666
23. sep 2013

...jednoznačne Hylak, ten zaberá hneď, chuťovo síce nič moc, ale s čajíkom s dá vypiť. Taktiež diéta - suché pečivo, varená ryža, zemiačiky, žiadne mliečne výrobky. Ale ak to trvá už tri dni, ja by som na Tvojom mieste zašla s ňou k doktorovi, nech sa na ňu pozrie...

cerez
23. sep 2013

Choď k dr. nech urobí ster. Ten sa kultivuje 3 dni. Nech viete na čom ste a v diéte pokračuj. Žiadne mlieko.

ivetkab.
23. sep 2013

Pre začiatok probiotika. S tými by nemala mať problém. A najsilnejšia je predsa len ta Smecta. Veľmi dobrý výber. Ja som sa pred týždňom vrátila s našími troma deťmi z nemocnice. Všetci boli na infúziach kvôli dehydratácii a vkuse som im podávala Smectu, Smectu a Smectu ... a totálna dieta. Ryža na vode, zemiaky na vode, banány a suché keksy. To bol celý jedálniček. Držte sa. 🤐

palculienka123
23. sep 2013

u nás veľmi dobre zaberá živočíšne uhlie..... ale treba dodržať prestávku medzi kvapkami hylak a uhlím, pretože uhlie vstrebe
aj tie kvapky

ludka140281
23. sep 2013

nech papá ryžu a varenu mrkvu,detom chutí a pomáha proti hnačke

sakura77
23. sep 2013

ja som davala smectu v nurofenovej striekacke na viackrat.....strekla a hotovo..ale to malej,dvojrocnej..5 rocna by uz mala chapat,ze ked musi tak musi..aj ked urcite ma svoju hlavu,ale tak skus ju nejak presvedcit🙂 (ja som to ochutnala,nie je to vobec nic hrozne🙂 drzim palce 🙂

soniatko
23. sep 2013

@mariankar ja odporucam zavrane cucoriedky, ale bez tej stavy....

m_ij_ka
23. sep 2013

ja mám osvedčený hylak kvapky, banány 🙂