Ako znížiť bábätku teplotu?

anickaajanko
8. jan 2009

ahojte babenky
vcera sme boli s malym (ma 4 mesiace) na druhu davku prevenaru od 1,1 je zadarmo (rodila som v 42 TT, nie sme rizikovy) aj 2 davky tej vakciny na zaskrt a tak a celu noc aj teraz mi ma teplotu 38,3 neklesa ani nestupa po obkladoch
co je prosim vas najlepsie na stiahnutie teploty u takychto malinkych deticiek ? kde davat óbklady? nas ako deti zabalovali cele do plachty mokrej ale to by som nedokazala
a cipky paralenove alebo baby sirup panadol alebo nurofen?
co sa vam osvedcilo

sajma
11. jan 2010

duch - já mám Ondráška 4.8. a doktorka mi tvrdila, že by jsem to stihnout měli.

orlik
11. jan 2010

Ahoj v naší republice nemůže být nic normálního. Taky nechápu, proč s tím očkováním dělají takové problémy. Měli to dát zadarmo všem miminkům a ne to takhle selektovat. My máme naštěstí skvělou doktorku a ta mi v listopadu poradila, abych počkala do nového roku, že to bude zadarmo. Tak jsme v pátek byli s malou na prvním očkování. Máte to ale pěkně bláznivé - kvůli předčasnému narození nám odsunuli očkování hexou, tak nás co konce března čeká očkování ještě 5x (2x pneumokok a 3x hexa). Modlím se, aby Terezka neonemocněla. ujišťování ministerstva, že když bude dítě nemocné, nebude muset stihnout očkování do 7 měsíců, nevěřím. Kdyžtak jí to zaplatíme.

piskutek5
11. jan 2010

ahojky ja mam malou narozenou 24.6 2009 a uz na to narok nemame ☹

martuli
20. jan 2010

dneska jsme nechavali prcka ockovat a vakcina stala 1111,- pred Vanoci to bylo 1790,-