Používame cookies. Viac informácií tu. OK
h_petra
6. jún 2019

Očná vie, prečo chce čakať 😉 dôveruj lekárke, noste pravidelne okuliare podľa predpisu, prípadne aj oklúziu ak máte predpísanú.

terezka1947
6. jún 2019

@denamir detske oko sa vyvija,niekore veci sa nemozu riesit teraz. Okuliare nech nosi poctivo...

deti95060810
6. jún 2019

my sme na tom podobne...dcéra 10 r. a lekárka tvrdí že sa to zlepšuje....mám pocit že to bude aj neskoro... operácia sa odkladá už asi 3 roky...

zuzikask
7. jún 2019

@denamir pozdravujem. Zalezi aky typ strabizmu/skulenia ma. Moja ma k nosu. Operovali ju vlani mala 3 roky. Neviem odkial ste ale ja doporucujem kramare. Je tazko sa vyjadrit ci operaciu potrebuje alebo nie. Kompenzuju okuliare skulenie ? Ked ich ma tak neskuli ? Ale najma ide o aky typ strabizmu ide lebo tak sa terapia lisi.

laska201
7. jún 2019

Moj ma uz 9 a skulenie je stale.okuliare ma nosit no ich odmieta.ale aj psychologicka nam povedala ze sice pekne cita to oko mu uchodi a ma tam vzdy nosit okuliare.no stacila jedna debilna poznamka od hlupych deti a uz to odmietal.

renab
7. jún 2019

Nam tiez povedali, ze operacia az po 6-tom roku, ale vyvinulo sa to tak, ze syn prestal oko pouzivat a hrozilo, ze nan nwbude vidiet vobec, tak operovali skor.
Skus si pohladat, ci niekde v okoli nemate ortooptika a tam chodit cvicit s ocami. Po tych cviceniach naozaj vidno zlepsenia.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli