Aký krém je dobrý na vyštípaný zadoček?

verronicka
5. jún 2013

Maminky,aky kremik davate, ak maju deticky doslova vystipanu ritku? Maly teraz ma pokakanu skoro kazdu plienku a teraz sa musel pokakat aj pocas denneho spanku a ked sa zobudil mal ju uplne vystipanu chudatko, a potom sa este zase pokakal a vystipalo mu to vystipane ☹ prebalujem ho co najcastejsie, mame doma len klasic. rybaciu mast, puder a Imazol. Ale zda sami ze to ma vystipane viac a viac,ma cerveny cely zadocek a placka ked ho umyvam,ma to naozaj dost ☹ Poradte overene kremiky ktore Vam pomohli a zbehnem zajtra kupit, vdaka 🙂

cayar
7. jún 2013

http://www.weleda.de/Naturkosmetik/Babypflege/C...

Weleda je Super , trosku drahsia Ale neolutujes!!!
🙂

lencika
24. jún 2013

Ahoj mne sa najlespie osvedcila bepanthen mast je neparfumovana a vzdy pomohla ked bolo treba, odporucam

dudduli
24. jún 2013

výborný je kvet aloe ,tá dužina keď sa rozreže list,nám to pomáhalo 😉 😉 😉 a pomáha dodnes,na všetky štipance,odreninky a podobne malé zranenia 😅 😅 😅

zumasi
24. jún 2013

pre nas na zapareniny najlepsi bepanthen, inak bezne pouzivame sudocrem.

tehulka28
29. jún 2013

u nas jednoznacne sudocrem

cessy
29. jún 2013

jednoznacne bepanthen 😉

silvapokorna
29. jún 2013

Tiež sa pridávam k Bepanthenu. Je super. A teda kamoška ma prekvapila, že jej malá mala také vyrážky na zadočku, keď mala hnačky, že musela 2x aj prelepovať leukoplastom. Doktorka jej doporučila náplasti Cosmos, že majú aj špeciálne antibakteriálne pre deti a aj extra do vlhkého prostredia. Tak som popátrala a majú na Facebooku súťaž. https://www.facebook.com/naplasticosmos.sk a podarilo sa mi vyhrať. 😀 Tak som zvedavá, čo bude v balíčku. Ja od nich poznám hlavne na herpes. Tie sa mi osvedčili.

modrofuzik11
30. jún 2013

odporucam bepanthen. je dobry aj preventivne aj na bolave bradavky. nam velmi pomohol.

petula8
6. júl 2013

veľmi dobrý je sudocrem , mám ho odskúšaný na malej, večer keď je natriem riťku väčšou vrstvou tak do rána má zadok vporiadku bez zaparenín 🙂

martulka48
6. júl 2013

Maminky, my sme mali dosť veľký problém s plienkovou dermatitídou. Nepomohol ani Sudokrém, ani Bepanthen, ale čuduj sa svete pomohol nám krém vyrobený na Slovensku "Detská pasta 50g" "Pasta cum olei jecoris aselli" . Stojí cca 1,47€.

evabb35
6. júl 2013

Kúpeľ s tekutou kúpeľovou prísadou Oilatum od výrobcu Stiefel. Obsahuje to okrem iných prísad tuk z ovčej vlny.

kajusiqq_x265
8. júl 2013

ja som používala len hojivý zázrak z oriflamu a bepanthen...

babula333
25. aug 2013

@verronicka nam velmi pomáhal krem z Aventu na zadocek. Da sa kupit v lekarni, je to trochu drahšia záležitost stal okolo 10 € taky maly kremik ale bol super. a tiež rybia mast. Avent som davala cez den, a rybiu na noc.

m_ij_ka
25. aug 2013

ja používam sudocrem, maximálna spokojnosť

zukuvi
25. aug 2013

jedine sudocrem,ten u nas zatial neprekonal ziadny iny..

zuzana030
25. aug 2013

sudocream alebo imazol....

mama55
25. aug 2013

Jednotka u nas je BEPANTHEN, pouzivame ho i pri nadche ked mame vysuchanu kozu pod nosom 😵

milota164
28. aug 2013

my pouzivame Bepanthen na zadocek a aj ja ho pouzivam na bradavky ked je nejaky problem

lulistek
28. aug 2013

Bioderma change krem, stoji 13euro, ale aj tu na bazare najdes lacnejsie

zuzana315
28. aug 2013

@verronicka ...na sudocrem nedam dopustit, nikdy sme vdaka nemu nemali zapareniny ani nic podobne...hned pri prvom zacervenani som natrela a ritka bola coskoro opat ok🙂

kokorunecka
28. aug 2013

Imazol.

evita_g
28. aug 2013

Ja som vyskusala vsetko mozne, najviac sa osvedcil Sudocrem. Mojej kamoske sa nepaci, lebo sa zle zmyva... To je pravda, ale na druhej strane aspon vidno, ze skutocne vytvara "ochranny film" 🙂 Ja som ho pri prebalovani jednoducho zotrela obruskom 😉 A ked sa stalo, ze ritka zacervenala, dala som hrubsiu vrstvu a za par hodin bolo vidno zlepsenie.

katkaromi
28. aug 2013

aj mne sa najviac paci Bepanthen 🙂

kudrlivka
28. aug 2013

@verronicka Moj mal tiez vystipanu ritku, tiez som bola zufala, vyskusala som asi 10 masticiek a nic. umyvali sme vodou, aj som prebalovala kazdu chvilu a nakoniec som zistila ze stacilo vymenit plienky 🙂 bol alergicky na pampersky asi... teraz mame toujours uz 7 mesiacov a ritku nemal zaparenu ani nepamatam, len pudrikujeme.

artep87
28. aug 2013

@verronicka nam doktor na to predpisal canesten krem a vypareniny nam po nom hned zmiznu, ale da sa kupit aj bez receptu 🙂

sterka
16. mar 2014

Ahojte moja mala ma rok a este nikdy sa mu nestalo zeby mi bola vypreta. Od narodenia pouzivame sudocream a pamper plienky no ale po roku mi je strasne vypreta ma az mozole a do krvy mi je vystipana neviem si uz nijak poradiť vyskusala som uz a ten bepanten krem no nic dala som jej uz aj puder naj sa jej to vysuši no nic.. Uz som rozmyslala ze jej na to dam harmancekovy zabal. Tak prosim o radu...

milota164
25. mar 2014

doporucujem Bepanthen pomaha na zadocek aj na bolave bradavky a pomaha nam aj na suchu pokozku

dudduli
25. mar 2014

@verronicka nám velmi pomohlo potieranie zadocku cerstvou stavou z kvetu aloe vera,je to zazrak,pouzivam dodnes na rozne boliestky...a z kremov sa nam najviac osvedcila nivea sos 😉

dankako
25. mar 2014

Ahojky, my sa s tym tiez teraz pasujeme a zadocek je z hodiny na hodinu lepsi a bielejsi. A co robim?...po cikani, po pokakani, ked prebalujem, idem ritku umyt, pekne gelikom pre novorodencov a necham malinku posediet v tepluckej tecucej vode, naj na ritku je cista voda, potom jemne poutieram a natriem pastou s rybim olejom od Galvexu a dam plienocku pampers. Nech je akykolvek krem, ale nie je nad to, ked sa zadocek umyje cistou vodou, lebo uz aj samotny moč je drazdivy.

slnieckko
25. mar 2014

bepanthen alebo nivea sos, z prirodnych neviem poradit... este skus zmenit plienky moze byt na ne precitlivena ked sa jej to zacalo z nicoho nic robit, alebo obmienaj a sleduj stravu ci sa jej to nerobi po nejakej potravine z ktorej ma agresivnu stolicu aj to sa stava