• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Alergia na mliečnu bielkovinu kravského mlieka

12. januára 2017 
@maznak888 podla mna ano, u nas to trvalo vyse roka, kym sa riadne rozjedla... treba hladat, skusat a hlavne vela trpezlivosti...prides na to, co jej chuti, co nie...a hlavne najdes to, co moze ;)
19. sep 2016 o 21:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maznak888 ahoj, trva urcitu dobu kym sa travanie zase napraví. moj mal alergiou tiez ponicene travenie, nechcel jest, gasto nam musela az predpisat peritol sirup aby zacal jest. na chut do jedla je dobry aj Bvitamin.
20. sep 2016 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@biba2014 ano asi ten B vitamin zabral:relaxed:len to ze jej to zistilu v 4mesiacoch a papala pohode to az teraz prestala tak preto som sa bala.(a ma rok aj mesiac)dakujem za radu
21. sep 2016 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Chcela by som sa informovat mam alergiu na kazein, kupila som si probiotika od Jamienson probiotika kde na etikete je napisane ze Moze obsahovat stopy mlieka. Neuzivajte ak trpite alergiou na mlieko. Ale v zlozeni sa sa nic z mliekom neuvaza. Mate niekto s tymto pripravkom skusenost? Uzivat ci neuzivat. Dakujem za kazdu odpoved
6. okt 2016 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hviezda9191 je natom asi niečo lebo naša je alergicka na KB a aj probiotika vela jej robia zle.a tiez sme nevedelu čo,preco a pitom sme zistili že probiotika ktore obsahuju nejaku mliecnu kvasinku.
6. okt 2016 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hviezda9191 s tymto konkretne nie. Ale je to tak, ze do mnohych sa mliecna bielkovina pridava. Ja si davam Bio gaiu alebo Dophilus- ten vyjde cenovo lepsie.
6. okt 2016 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby riešili ste niekto kvôli alergii na mlieko predĺžený rodičák, alebo príspevok na súkromnú škôlku, keďže v štátnych nám v ústrety s jedlom nechcú?
12. jan o 21:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neriešila, našla som sukromnu školku, ktora je zaradena do siete materskych skol. stoji ma 50e mesacne
12. jan o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok