Balónik pri cikaní

elcoro
6. júl 2020

Ahojte, malý ma 2,5 roka, doteraz žiadny problém s pindurikom nemal, pri každom kúpaní som mu trocha po umyvala sťahovala ho ako mi vravela Dr. Odkedy som bola tehu s druhým babom, som to trocha zanedbala, keďže malemu to bolo nepríjemné keď som sa mu tam dotýkala, bála som sa ze ma kopne do bruška,
Ide o to ze včera som uvidela ako malemu pri cikani sa urobí na konci pipika balónik, ale v pohode sa vycika a pokračuje vo svojej činnosti, mam to nejako začať riešiť? Ci to je normálnay fyz. Vývoj? Doteraz problémy nemal, žiadne zápaly nič, ani bolesť pri cikani, začala som ho dávať večer do sedavéhoo kupela slezu nebadaneho, zatiaľ raz, kúpila som aj propolisový krém z lekárne. Mastim ráno a večer druhý deň. Poradíte co ďalej?nechcem hneď k urologovi pokiaľ nemá problém s cikanim, či?

adazdca
6. júl 2020

No pokiaľ nemá synček nejaké zápaly a ďalšie problémy, tak kľudne pokračuj v kúpeľoch a masteni...neviem , či už má aspoň čiastočne stiahnutu predložku, či vôbec a ten pipík je úplne uzavretý.....ja som so synom riešila sťahovanie predkožky keď sa odplienkoval....tiež som kúpala v sleze a mastila slezovym krémom...my sme už mali čiastočne stiahnutu predkožku a potom som len ďalšiu polku odlepila tým kúpaním a mastenim...

elcoro
autor
6. júl 2020

@adazdca zápaly nemá vďaka bohu, len keď cika sa mu urobí balónik, pekne sa vycika smeje sa a hraje sa ďalej, pipik nieje ani cerveny ani opuchnuty,stiahnuť sa predkožky nedá vôbec, len ma znepokojuje ten balónik, či nasilu to mam sťahovať, či to samo povolí, neviem.
Manipulácia je strašne ťažká s nim, malý kope vrieska, je mu to nepríjemné keď sa ho tam dotknem.

sidicek
6. júl 2020

Môjmu sa tiež robil, a tým sa mu to akoby postupne uvoľnovalo, nemusela som ani nijako zasahovať len raz za čas som pri kúpaní skontrolova a zrazu mu to postupne išlo aj pretiahnuť a to tam najprv ozaj nemal dierku ani ako spendlik. hlavička.

elcoro
autor
6. júl 2020

@sidicek čiže neriešit? Okrem tej bublinky problém nemá, nevyzerá žeby ho to bolelo, ale nevidím tam ani žaluď, 🙄nechcem ísť hneď k Dr,

silviazlat
6. júl 2020

@elcoro Skús zavolať jeho detskej Dr. a spýtať sa na to.

elcoro
autor
6. júl 2020

@silviazlat 2 týždne ma dovolenku, 🙆‍♀️😥

mirka479
12. júl 2020

@sidicek mojmu sa tiez zacal robit balonik?aj jed nie vzdy?a mame len dierocku na cikanie,vobec nejde predkozka stiahnut.Dr.mi uz povedala?ze ak do 2 rokov to nepojde same?musi k dr.stym.Uz som kupila aj masticku prirodnu nato pinďa sa vola,ale nepomaha?Budeme mat 18 mesiacov?vam sa to kedy povolilo same?

elcoro
autor
12. júl 2020

@mirka479 ešte sa to nepovolio, kúpila som masticku z justu slez...... Tak mastim zatiaľ 4 deň, sa mi zdá ze balónik už má menší,,nič ho neboli, prúd moču ma normálny, žiadne zápaly nič tak neriesim, malý ma 2,5 roka, naša Dr. Vravela ze do 3 rokov keď nepovolí, ideme na urologiu,,,, ale ja som presvedčená že to povolí, na urologiu nepôjdem rezať určite,