Boj s kolikou

domixlily
11. mar 2023

Mamičky ako ste prežívali koliku? U nás je to veľmi zle, kvapky mastičky nepomáhaju jedine cvičenie to troška zmierni. Našťastie už sa blížime k 3 mesiaci kedy by to malo skončiť.. tak ma zaujima aký režim ste používali vy, čo zaberalo u vás, ak ste cvičili, používali kvapky tak že ako často a tak ak by ste mi popísali váš bežný deň by som bola rada aby som sa inšpirovala vyskúšala som asi všetko. Ďakujem pekne❤️

zuzkaa1991
11. mar 2023

@domixlily kazdy ma inac koliky my sme mali len vecer od 19 do 24hod 🙈 cez den viac menej bola ok.....kvapky ako tak.zabrali sabsimplex a teple.zabaly ze jedna osoba nahrievala plienku so žehličkou a druha prikladala.a brusko a a.ked bolo.zle isli sme na pohotovost. Takze.jazda.autom. zabrala 😁 takze ked bude druhe tak auto 🤣 ale.bez srandy nam.tiez nic.nezaberalo a este.ma a.napadlo ze ak bolo zle rektalnu rurku sme dali a tk uvolnili plyny ktore nedokazala sama ano bala.som sa rurky nech si na nu nezvykne ale zas sme ju nepouzivali na kakanie ale.fakt na vypustenie plynov.nie raz sičalo....režim som.mala ako ma napadlo ;) to si nepamätám ale viem ze ked.som isla.niekde tak som planovala ked mala spat

domixlily
autor
11. mar 2023

@zuzkaa1991 rektalnu rurku som neskúšala reku tak kaka dosť ale prdka veľmi malo tak to nemusim ale asi predsa len vyskúšam. A koľko krát denne ste ju použili? My sme skúšali babyccalm, sabsimplex, este nejake kvapky čo maju zloženie ako espumisan a bolo to ešte horšie tak už kašlem na tie kvapky uplne. Nahriata plienka tiež nejak nepomohl.. U nas je to zle od obeda do cca tej 7 potom už v pohode. A tiež zaspi len keď ju mam v nošici (aj to sa musim vždy hýbať) , kočiku alebo v aute inak vôbec ale v noci spí milo už dala dokonca rekord 12hodin 😂

zuzkaa1991
11. mar 2023

@domixlily tak bud fakt koliky alebo chce len prítomnosť ;) rektalnu som tiez nechcela kakala v norme ale ked sme prvýkrát vyskusali tak fakt sicalo ze som pocula ..... neviem ako casto sme použivali začali cca v 2m 3m ked bolo zle ked nosenie nepomohlo kvapky tak rurka mozno raz za týždeň alebo aj za dva týždne nepamätám uz ma 5r ;) viem ze som.menila 4mlieka za 3mesiace