• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bolesť svalstva pri chorobe. Máte podobný problém?

5. apríla 2014 
@pedroma Ešte som chcela napísať, že malý ukazuje na bolesť lýtok, nikde inde, po špičkách išiel aj k lekarke :frowning2: Bolesť mu začala po obednajšom spanku a tak chodil až do večera po špičkách, na další den ho ešte boleli lýtka a chodil už lepšie, ale stale ho tie lýtka eštepri chôdzi boleli a vlastne až na tretí den poobede už tancoval akoby nič :slight_smile: normalne nechapem........to akože tak to budu mať až do konca života, bože?
5. apr 2014 o 19:38  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@simivaneska tak nase hodnoty boli v akutnej faze do 12,65... s tou bolestou - tiez maly ukazoval na lytka, len on nechcel vobec chodit, tak ho to bolelo, presuval sa stvornozky...tiez to bolo po spanku, trvalo to cca hodinku-dve a potom sa normalne rozchodil, dokonca behal akoby nic ...ale prisiel dalsi spanok (poobedny) a ten isty kolotoc, dokopy tri dni. Ako ustupovala viroza, tak odzneli aj tie bolesti. Odstup medzi chorobami sme mali rok a pol. Diagnozu nam urcila neurologicka, boli sme u nej sledovani od malicka, a po tejto komplikacii si nas nechala nadalej, hoci nas uz chcela vyradit. Vysvetlila nam to, ze prave kvoli tym vysokym svalovym enzymom...reumatologiu uz potom nikto z lekarov nespomenul. Este ma napadlo (neviem, ci som uz nepisala vo vyssich prispevkoch), odporucila nam uzivat vtedy koenzym Q10, vit. B (tusim pyridoxin?, nie som si ista :frowning2: ) na podporu sval. cinnosti.
5. apr 2014 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pedroma a kde vam vyšetrili ten reumatoidný faktor? a čo to vlastne je? my tiež teraz aj predtým berieme ten pyridoxin.........
5. apr 2014 o 21:23  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@simivaneska v ramci hospitalizacie, brali mu krv kazde rano...teda na tu reumu mu zobrali iba raz, plus aj na boreliozu, mononukleozu, zhodnotenie leukemie a pod. Nemali ste zvysene aj pecenove testy? Nam aj pri nich vyskakovala jedna hodnota. Aj preto mozno u nas ta neurologia, neviem, nie som lekar :unamused: , len matka s veljymi obavami...
5. apr 2014 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@simivaneska a preco berie stale pyridoxin? mate aj ine problemy? nas maly je tiez moment. chory, len dufam, ze to zas u neho neprepukne...o dva mesiace mame kontrolu na neuro, tak sa opytam na tu reumatogiu, a dam vam potom vediet
5. apr 2014 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pedroma ten pyridoxin sme začali brať vtedy, ked mal 3 roky a pri viroze prestal chodiť, potom už nie a teraz nam to znova doktorka predpisala, tak ho berieme už tretí den. Tie pečenove testy si už nepamätam, ale v pondelok idem po vysledky ku Dr. tak vam môžem napisať naše hodnoty ak chcete a porovname, tiež nie som lekar a ani neviem pod akou skratkou najdem tu pečen.......A iné problemy nemávame chvalabohu, malý je uplne normalny zdravý ( klop, klop) chalan a vy ste na tom ako?
5. apr 2014 o 22:03  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok