Bolesti hlavy v lietadle. Ako im zabrániť?

ivankaalenka
9. sep 2010

Prosim, ak by mi vedel niekto poradit, bola by som vdacna, lebo v piatok mame letiet do Talianska a bojim sa, ked bude mat moja dcerka /4r/ take bolesti ako ja, nevie sa mi vyrovnat tlak v hlave, nepomaha mi zuvat zuvacku, zivat, su to ozaj krute bolesti a ja si s tym neviem rady. Ak by mala dcerka nieco podobne, tak neviem jej pomoct, preto by ma zaujimalo, ci neviete nejaky recept na toto, pretoze som si raz od bolesti vryla nechty az do spankov, normalne do krvi. A zatial mi nik neporadil, mozno sa tu najde niekto...budem naozaj vdacna. /Manzel vymyslel dovoleku lietadlom- bola lacna letenka :( a uz sa to neda zrusit, nechcem to pokazit.../

dai
9. sep 2010

ivanka, nam pomaha pit z normalnej babetkovskej flasky - tam musi mala tahat a stale preglgat....takze to pekne vyrovnava tlak - ja neustale zivam a tiez preglgam... ked si zdrava tak by tie bolesti nemali byt take neznesitelne 😕
ja som tate totalne bolesti zazila len raz - ale to som bola nenormalne chora a nachladnuta a musela som letiet ☹ mi v hlave este 4 dni piskalo a bolelo... ale ked som zdrava tak sa to da v pohode prezyvat 😅