Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Broncho-Vaxom verzus Imunor

janula2511
17. feb 2015

Mamicky otazocka.ktore lieky su lepsie na imunitu pre dieta?dakujem

veronika70603
17. feb 2015

@janula2511 Pred týždňom sme dobrali broncho-vaxon. Malý bol od septembra do decembra vkuse chorý (ako nastúpil do škôlky), 8 krát za tú dobu brat atb, čo bol na tom tak zle. Mám pocit, že to pomohlo, atb sme nemali od polky decembra. čo je pre nás úspech :D :D

sendy182
17. feb 2015

@janula2511 imunor sme brali....u nas nic moc....no isoprinose nam pomohol....a aj luivac 🙂

zuzankamalikova
17. feb 2015

Aj nam pomohol bronchovaxon...uzivali sme od novemra do januara a tiez mam pocit ze dcerka je odolnejsia..

janula2511
autor
17. feb 2015

@veronika70603 takze vy beriete broncho vaxon?

veronika70603
17. feb 2015

@janula2511 My sme ho pred týždňom dobrali. Mali sme od novembra. Ale naozaj mám pocit, že nám to pomohlo. S Imunorom nemám skúsenosti. Mám pocit, že je malinký odolnejší ako predtým. Predtým bol vkuse chorý, také stavy že vkuse teplota, strašný kašel, potom mu to sadlo na ušká.... ale od decembra sme zdraví 🙂

nefertitka
17. feb 2015

@sendy182 dobre vediet, my mame teraz tiez Luivac, tak dufam, ze pomoze;)

skvele
17. feb 2015

Moj mal obidvoje,jemu to nepomohlo. Broncho vaxon mi hovorila,ze sa dava aby tak casto nebral ATB. Imunor neviem,na imunitu.Takze hladame dalej.

janickacrazy
18. feb 2015

@janula2511 Moj starší syn bral Broncho-vaxom, ked mal okolo 3 rokov, mával stále zápaly uší a nám to teda pomohlo, prestal byť tak často chorý.

sisaha
18. feb 2015

@janula2511 podla mna oba lieky su dobre.. moja dcera brala bronchovaxom od juna - pred nastupom do skolky. V septembri, oktobri sa drzala, ale od novembra neprestavajuci kasel - bez teplot.. Sice atb neuzivala uz 1,5 roka, obcasne virozy sa vyskytnu. Momentalne je od januara na imunore 1x tyzdenne. Ak aj ochorie, tak sa to zaobide bez atb.

bramborkaa
18. feb 2015

Nasa mala tiez berie Broncho-vaxom. V novembri vybrala cele balenie, potom pocas mesacnej pauzy ochorela tak,ze teploty 39tky mala asi 4 dni. No a po tej pauze nam kazali 3 mesiace vzdy po 10 dni. Prvych 10 mame za sebou, znova po nich teploty, od zajtra dalsich desat,tak sa bojim,co bude zas po nich. Ale je mozne,ze je to len nahoda,ze vzdy po nich ochorie. Ja som bola chora,potom manzel,stari rodicia tiez chripkovali... uvidime,ci liek zabral,ked doje aj tu poslednu 10tku.

bertik25
8. sep 2015

Prosim vas poradite....berieme Imunor uz sme mali 4davku a mate to brat 3mes. tak nam zatial povedala imunologicka. Mala mi to ale odmieta vypit. Celkovo bojujeme so vsetkymi liekmi ☹ . mozem dako dosladit sirupom aby mi to vypila? alebo ako ste robili ked vam to deti nechceli pit. dakujem za kazdu radu 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli