Broskyňový kompót v stolici

sisiska
2. apr 2012

Mamicky, pisala som do starej temy ohladom nestravenych zvyskov v stolici, ale nikto sa neohlasil, tak zakladam novu, snad sa mi niekto ozve. Prosim o radu, mojej dcerke som vcera dala na obed broskynovy kompot a hned vecer som ho nasla takmer nestraveny v stolici. Podla starych prispevkov viem, ze napr. hrach, mrkva, kukurica je v stolici normalna, ale mate niekto skusenost aj s inymi vecami, ktore vase deticky celkom nestravia? Mna tie broskyne celkom zarazili a som z toho dost vylakana. Moze to byt tym, ze teraz berie antibiotika a ma z toho narusene travenie? Alebo tym, ze este nema stolicky a celkom dobre ho nepohryzla? budem vdacna za kazdu radu...

martuska75
2. apr 2012

@sisiska Vieš mám pocit, že máva dosť problém s bruškom kadečo ju nadúva a bolí ju bruško takže ani nviem či by to bola len mrkva lebo zeleninu do polievky mixujem. Aj to len tie základné druhy mrkva, petržlen, zemiak, patizon, cuketa, hrášok (šúpaný). Skúšala som aj špenát a tekvicu ale -nechce to. Brokolica a karfiol ju hrozne nadúval tak ani už nedávam. Ovocie je vo výžive t.j. tiež mix. Jogurt giež asi nevidno. Kaša detto. Nemixované je len rozky, chlebík, zemiaky, piškóty, mäsko - ale na malé kúsky.