Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo odporúčate na schladenie bábätka?

mata66
4. júl 2015

Baby co mi odporucate na schladenie bábätká v takýto hic malá je spotena pravdepodobne je jej teplo ako jej to uľahčiť ? Má 3 týždne

janinah
4. júl 2015

kúpať každý deň,umývať mokrou handričkou viackrát denne,vetrať,tieniť,ľahko obliekať

lilimoni
4. júl 2015

@mata66 @janinah ti dobre radi a mozes este cez bocnicu prevesit mokru latkovu plienku 🙂

pribinak
4. júl 2015

Ak dojcis, tak prikladaj trochu castejsie, aby malo dostatocne mnozstvo tekutin

zk3
4. júl 2015

@mata66 my sme dcerku nechavali holu,samozrejme,nie v prievane,len prikrytu klasickou latkovou plienkou,resp tenucke body.davali sme ju na nepremokavu podlozku,na ktorej bola latkova plienka/latka,nemala jednorazovkou,max latkovu plienku,alebo bez plienky.jasne,treba to menit,ked sa popisa/pokaka,ale nezaparuje sa ritka,vsetko sa vetra.a dbat na pitny rezim-intenzivne kojit,ak kojis,aj Ty vela vela pi,ak nie,tak um mlieko a vodu

ena1903
4. júl 2015

Nas maly po prichode z porodnice tiez par dni stravil len v plienke, max. prikryty latkovou plienkou. Moja mama nanho sokovana pozerala, ze by neverila, ze niekedy bude v jej dome novorodenec takyto holy,a le odporucala nam to nasa znama detska sestra a maly bol spokojny. A veeeela som ho kojila.

pribinak
4. júl 2015

@ena1903 ja mam kamosku v Anglicku, byva kusok pri Londyne, ked mal jej chlapcek asi 5 dni, prisla ich domov pozriet nejaka zdravotna sestra, neciem ako sa ta funkcia presne vola. Bol august, urcite nie nad 30 C a kamoskyn syn mal body s kratkym rukavim a ponozky a tak lezal v postielke a ta sestra povedala kamoske, aby mu tie ponozky dala dole, ze je teplo a moze sa prehriat
Tu by malo babo este aj deku ci plienku na prikrytie, nie len ponozky, my sme taky zamrznuty narod

ena1903
5. júl 2015

@pribinak Och, a hlavne starsia generacia. Ja sa skoro dennodenne natahujem s nasimi, hlavne s otcom, ze je maly malo obleceny. Minule bol maly vonku v kratkom rukave, moj otec mal dlhy rukav a taku jesennu vestu. Uz mi s tym lezie na nervy. Maly takmer vobec nie je chory a on sa sprava, akoby bol vkuse minimalne na antibiotikach.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli