Čo pomôže na zapareniny na zadočku?

veroniqua25
6. jan 2013

chcem sa opytat ktore dobre kremi alebo oleje pudre su vhodne na zapareni zadocek ?vdaka

pipa23
6. jan 2013

pytiol...naj krem.stray odsusany...sudockrem je podla mna len reklamny tah a das zan ovela viac penazi ako za normal kremy....ja som pouzivala rybciu mast a pytiol......nedam dopustit....

sante81
6. jan 2013

dcérka zapareniny nemala celych 6 mes, teraz idu zubky a kaka viac ako zvyčajne, mam sudocrém, bepanten, rybiu mast, aj pythiol, zatial nezabralo nič.

monda17
6. jan 2013

Ked už bolo ozaj zle, skusila som gencianovu violet a pomohla ... Inak davam sudocrem.

janaalzbeta
6. jan 2013

Sudokrem, imazol aj bepanthen.......................tieto sú naj..................

dedenini
6. jan 2013

neviem ci sa da zohnat aj na Slovensku ale je zarucene lepsi ako bepanthen - vola sa sudocrem ... taka biela jak masticka..a je skvely, niekedy staci len raz potret a je to ovela lepsie.. moja dcerka mala strasne zapareniny, a toto bolo uzastne na to..po 3 dnoch ani stopa po zapereninach... pozri tu http://www.sudocrem.com/slovakia/o-sudocreme/o-...

lili235111
6. jan 2013

bepanthen a caste menenie plienok

maminabobo
6. jan 2013

rybilka a ked je problém, tak calciová masť.

surviver
6. jan 2013

gencianova violet,"fialova vodička" a sudocrem na to..zabera to vyborne,aspon teda nam to pomaha 🙂

nicebaculka
6. jan 2013

nam pomohol sudokrem 🙂

beatricer
6. jan 2013

výborný je infadolan, je mastný a keď dieťa často kaká ostáva na pokožke. Samozrejme nenechávať dieťa v kaka plienke. Každému pomáha niečo iné.

zuzi0911
6. jan 2013

nam pomaha imazol.vecer natrem rano tam nic nema 🙂

michaela80
6. jan 2013

Latkove plienky a zapareniny nebudu.. 🙂

ibelin
6. jan 2013

Ahoj,my pouzivame framikoin,to je jedno ci ocny alebo obyc.

jedina30
6. jan 2013

U nas bol Sudokrem a Bepanten ako jednicky a ten len odporucam..dcera mala strasne zapateny zadocek...plakala som,lebo som nevedela co dalej a kamoska mi dala Bepanten..do rana mala zadocek najkrajsi...a do vecera po zaparenine ani flacik.. 😀

cukor
6. jan 2013

...ak uz sú zapareniny tak pytiol.....preventívne potom natierať sudocremon.

josenka
6. jan 2013

U nás Imazol a kúpanie v repíku alebo myšom chvoste. A ako prevencia - modrá indulona. 😉

jankapiknova
6. jan 2013

naš nemal nikdy zapareniny ale raz niejak zle reagoval na jednu značku plienky a mal drobne červene vyražky a zabrala kalciova mastička.
odporučam umyvat lenčistou vodou a nepouživat vlhčene utierky...

kazka
6. jan 2013

...náš mal často zaparenú ritku, najviac sa nám osvedčil Sudocream a fakt po každom kakaní sme ho umývali pod tečúcou vodou a neutierali vlhčenými servítkami- tie ešte viac dráždili...je dobré nehať dieťatko občas "vyvetrať" aj navoľno, bez plienočky... 😉

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erika5025
6. jan 2013

nam pomaha bepanthen teraz vcera akurat vecer mala velmi vystipanu pisula aj zadok natrela som ju v noci a rano uz nemala vobec len trosicku.Pouzivala som aj sudokrem ale ten nam viac skodil,ale kazde babo ma inu pokozku a pomaha mu nieco ine.U nas je to bepanthen a som s nim velmi spokojna a preto som ani nic ine uz neskusala.

talula
6. jan 2013

Bepanthen a Sudocrem su asi najlepsie, ale len preventivne staci krem proti zapareninam od Nivei alebo HiPP

amdeis
6. jan 2013

My sme poskusali kadeco a nam najviac vyhovoval Sudocreme. Ale najlepsi liek na ritky ma moja svokra a na 100% funguje lepsie nez hocijaky krem - naholo sa s dietatkom pozabavat a sem-tam ritku pofukat. Vzduch robil na pokozke take zazraky, ze vsetky kozmeticke a farmaceuticke pripravky sa mozu schovat.

luciasveckova
6. jan 2013

skus bepanthen mast alebo rybaciu mast nam to zabralo vzdy

veroninika
6. jan 2013

Urcite na 100% IMAZOL

speedycat
6. jan 2013

imazol, ak uz je zadocek fakt zapareny.

eeffka
6. jan 2013

ked je uz velmi zle tak hypermangan, ta fialova vodicka

evelina77
6. jan 2013

Nam pomohol Canesten,poradila mi ho lekarnicka.

sviezost
6. jan 2013

My pouzivame sudokrem ten nam pomaha 🙂

zuzulik253
6. jan 2013

u nás jedine bepanthen 🙂

tanicka81
6. jan 2013

My používame sudokrém a keď bolo najhoršie tak pomohol púder. Myslela som si že ten nič nezmôže, ale bola som milo prekvapená ako nám pomohol. Samozrejme pomohlo aj vetranie zadočku a jemne pofúkanie. Deťúrence to zbožňujú. 😎