Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo znamenajú podliate oči?

zenabla
25. mar 2015

Ahojte, dnes popoludní mladý(3,5 roka) vstal s takto podliatymi očami. Pýtala som sa ho, či ho nebolia, nesvrbia, či si ich dopoludnia nešúchal na ihrisku, odpoveď na všetky otázky bola nie. Nemá na nič alergiu, nespal v prievane, nešiel včera neskoro spať, nečumel na telku, nespadol, neudrel sa, nezbila som ho. Akurát včera dobral antibiotiká. Môže to spolu súvisieť? Ďakujem vopred za info.

radopp
26. mar 2015

@zenabla Tiež by ma to zaujímalo, založ diskusiu, je to na dlhšie dialógy

kamajka
26. mar 2015

Moje deti maju take oci vzdy...a ja tiez...a sme zdravi...ale u vas je to asi iny pripad,ked bezne take ocka nemava.

kakaovyrez
26. mar 2015

Skoda, ze si neotvorila diskusiu. Aky problem ste riesili antibiotikami? Pretoze my momentalne bojujeme s niecim podobnym, maly ma opakovane zapaly dutin a vzdy mu to zacne tak, ze sa mu vytvoria kruhy pod ocami, po dobrati antibiotik ich stale ma a po par dnoch zmiznu. Zrejme je alergik, cakame na vysetrenie. Mozno aj tvoje dieta ma nejaku alergiu, o ktorej neviete a zrazu sa to prejavilo.

jumama
26. mar 2015

Nasa mava zase vpadnute ocka, ked je chora. Hladala som na nete, co to znamena - pacilo sa mi vysvetlenie podla cinskej mediciny - oblast okolo oci patri ladvinam. Napriklad tu je taky obraztok: http://www.vylecimse.cz/index.php?id=alternativ... Prislo mi to logicke - ked su deti chore, snazia sa ich mamy zavodnovat, aby sa vyplavili bacily, tak mozbyt ocka opuchnu. Alebo naopak su deticky, ktore odmietaju papat a pit pocas chorob, to je nasa mala, vtedy su ocka vpadnute. Choroby aj lieky su zataz pre ladvinky, aby vsetko prefiltrovali... No ale kazdopadne, ak si si nie ista, tak chod radsej k lekarovi, nedaj na taketo internetove povedacky 🙂

eeffka
26. mar 2015

chytene prinosove dutiny

m.i.r.i
26. mar 2015

My tiez mavame obcas taketo...ked bol mensi, tak aj dlhodobejsie tak maval..a bol zdravy...teraz skor tiez bud ked je unaveny, alebo ma chytene dutiny ..ja to neriesim.....same to vzdy prejde..

janinah
26. mar 2015

podliate oči sú oči s červenou prekrvenou spojovkou /to pre prípad,že by si to opisovala niekde lekárovi cez telefon/,toto sú červené fľaky pod okom na koži....vyzerá to ako alergia,nemali ste teraz inú novú potravinu,prášok na pranie....?skús dať na noc Fenistil alebo iné antihistaminikum a ak nezmizne,tak treba to ukázať očnému lekárovi

melesmeles
19. okt 2015

Ahoj. Moj maly ma teraz rovnaky problem. Ma kruhy pod ockami. Mozem vediet ako ste to "riesili" vy? Dakujem za odpoved

Tu začni písať odpoveď...

Odošli